Nabízíme vám k pronájmu atypický byt o velikosti 130 m2 v horském městě Vejprty. Blízkost hranic s Německem Vám umožňuje pracovat v zahraničí. Vaše děti mohou chodit do německé školky, či školy, můžete nakupovat v německých obchodech. To vše samozřejmě, pokud nevyužijete zázemí české strany. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec spolu s celoročním využitím je ve vzdálenosti 15 km. V současnosti se byt maluje a bude zde ještě měněno linoleum. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte makléře této nabídky a dozvíte se více.
Moskevská, Vejprty, Chomutov,Ústecký kraj,Chomutov
3 pokoje
130 m²
8 000
13. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Pronájem bytu 3+1 Ve Vejprtech Detailní informace Nabízíme vám k pronájmu atypický byt o velikosti 130 m2 v horském městě Vejprty. Blízkost hranic s Německem Vám umožňuje pracovat v zahraničí. Vaše děti mohou chodit do německé školky, či školy, můžete nakupovat v německých obchodech. To vše samozřejmě, pokud nevyužijete zázemí české strany. Nejvyšší hora Krušných hor Klínovec spolu s celoročním využitím je ve vzdálenosti 15 km. V současnosti se byt maluje a bude zde ještě měněno linoleum. Zaujala Vás tato nabídka? Kontaktujte makléře této nabídky a dozvíte se více.
Ústecký kraj,Vejprty,Moskevská
3 pokoje
130 m²
8 000
10. 1. 2018
Víceremax-czech.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more