Nabízíme k pronájmu v zrekonstruovaném domě, nově vybudovaný byt 1+1. Dům se nachází na ulici Ostrůvek, s velmi dobrou dostupností do centra města. Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednice. V bytě je zavedený internet, který je zahrnut v ceně nájmu.
Ostrůvek, Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
36 m²
7 500
26. 6. 2018
Vícereality.sousede.cz
Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný byt 1+1 v zrekonstruovaném domě. Dům se nachází v ulici Ostrůvek, což znamená velmi dobrou dostupnost do centra města. Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednice. V bytě je zavedený internet, který je od majitele jako bonus. Výše záloh na energie je 1500 Kč/měs.
Velké Meziříčí,Ostrůvek
1 pokoj
7 000
1. 7. 2018
Vícenetrealit.cz
Nabízíme k pronájmu ve zrekonstruovaném domě, nově vybudovaný byt 1+1. Dům se nachází v ulici Ostrůvek, s velmi dobrou dostupností do centra města. Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednice. V bytě je zavedený internet, který je jako bonus k nájmu od majitele. Výše záloh na energie je 1500 Kč/měs.
Velké Meziříčí,Ostrůvek
1 pokoj
7 500
28. 6. 2018
Vícenetrealit.cz
Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný byt 1+1 v zrekonstruovaném domě. Dům se nachází v ulici Ostrůvek, což znamená velmi dobrou dostupnost do centra města. Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednice. V bytě je zavedený internet, který je od majitele jako bonus. Výše záloh na energie je 1500 Kč/měs. Dopravní spojení Autobus , Silnice Parkování Parkování na ulici Příjezd Zpevněný Elektrický proud 230 V Kanalizace Veřejná kanalizace Zavedené inž. sítě Telefon Zdroj vody Veřejný vodovod Typ konstrukce Zděná
Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí, Ostrůvek
34 m²
7 000
28. 6. 2018
Vícereality.penize.cz
Nabízíme k pronájmu nově vybudovaný byt 1+1 v zrekonstruovaném domě. Dům se nachází v ulici Ostrůvek, což znamená velmi dobrou dostupnost do centra města. Součástí bytu je kuchyňská linka s elektrickým sporákem a lednice. V bytě je zavedený internet, který je od majitele jako bonus. Výše záloh na energie je 1500 Kč/měs.
Ostrůvek, Velké Meziříčí
34 m²
7 000
28. 6. 2018
Vícereality.idnes.cz
Pronájem bytu 2+kk na ul. Příkopy Velké Meziříčí. Byt je přízemní se samostatným vchodem, což poskytuje naprosté soukromí. Byt je podsklepený se vstupem do sklepa z chodby. Ve sklepních prostorách se nachází prádelna s vanou - možnost napojení pračky. Celková výměra bytu je 60 m2 + 40 m2 sklep. Bytový dům se nachází na oploceném pozemku ve velmi klidné části města. Do centra je cca 2km. Byt má novou koupelnu se sprchovým koutem, pokoje jsou zatepleny, plastová okna. Vytápění je plynovým kotlem, sporák plynový. Nájem 7.800,- + zálohy na služby. Zálohy na služby budou zúčtovány dle skutečné potřeby nebo možný převod energií na nájemce. Byt k dispozici od 1.7.2018 - dlouhodobý pronájem. Při podpisu smlouvy vratná kauce ve výši 15.000,-.
Příkopy 665/41 665, Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
60 m²
7 800
24. 5. 2018
Vícereality.sousede.cz
Říkáte si, že nastal čas, abyste vyletěli z rodinného hnízda? Konečně jste se rozhodli se svým protějškem sdílet společnou domácnost? Děti vám odrostly a vy se cítíte ve velkém bytě moc sami? Ať už hledáte nový domov z jakéhokoli důvodu, tak pro vás máme krásné bydlení ve Velkém Meziříčí. Budete obklopeni kulturními památkami, přírodou i čistým vzduchem. Nečeká vás žádný nájem, byt je totiž určený k prodeji. Nachází se v malém čtyřpatrovém cihlovém domě, a tak si bez obav zapamatujete všechny sousedy. A protože všechno důležité je už opraveno (dům byl r. 2003 rekonstruován), po nastěhování vás s výměnou oken či bouráním obtěžovat nikdo nebude a váš příspěvek do SVJ bude jen 800 Kč. Možná, že vám bude trošku scházet výtah, ale řekněte sami: co byste neudělali pro své zdraví? Vyjít do 2 NP zvládne každý. Tím spíš, když kočárek či kola do schodů tahat nemusíte. Zaparkujete je ve velkém (cca 60 m2) společném prostoru. Nebo je schováte do sklepa (2x4m). K sušení prádla poslouží rozlehlá půda (60 m2) a okolní dění nebo hvězdnou oblohu můžete pozorovat ze společného balkonu v mezipatře. Samotný byt prošel roku 2010 rekonstrukcí. K dispozici vám bude pěkných 58 m2. V bytě je položena světlá plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba. Pokud jste někdy toužili po živém ohni v krbu, nyní přichází ta pravá chvíle vychutnat si romantickou atmosféru Kdyby vám teplo z krbu nestačilo, zapnete si přímotopy. V koupelně vás zahřeje také podlahové topení. A zásobník na teplou vodu zajistí tu správnou teplotu ve sprchovém koutě. Nebojte, nepřijde vás to draho. Za elektřinu dáte jen 1500,- měsíčně. Vaření vám půjde díky elektrickému sporáku samo od ruky. Ani s nádobím si starosti nedělejte, od toho je tu myčka. Vy si užívejte spoustu filmů na kabelové televizi. Ptáte se, kdy že se můžete nastěhovat? Už od 1.6.2018 si byt a malebné prostředí můžete naplno vychutnat. Takže směle do toho, začněte se balit. ----------------------------- Poznámka k ceně: konečná cena včetně provize RK ----------------------------- Číslo zakázky: 197-N03275 ----------------------------- Lokalita: Velké Meziříčí, Strmá
2 pokoje
58 m²
1 699 000
21. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Prodej cihlového bytu 3+1 s garáží v klidné části města na ul. Nad Tratí. Bytová jednotka se nachází v domě se čtyřmi bytu, v druhém nadzemním podlaží. Výstavba domu proběhla v letech 1970. Celková výměra bytu je 90 m2. Při vstupu do bytu vejdeme do prostorné chodby, odkud jsou vstupy do jednotlivých pokojů - kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. Na chodbě je vestavěná skříň. Z kuchyně je přístup na malý balkon a dále vstup do prostorné komory, kde je elektriký bojler a současně je možno napojit pračku. V obývacím pokoji je možnost vybudování krbých kamen, je zde komín. V bytě jsou plastová okna,v koupelně srpchový kout. Byt je v původním stavu, vhodný k modernizaci. Topení je elektrickými přímotopy. Do domu je doveden plyn - možnost napojení a zbudování plynového topení. K bytu náleží 2 prostorné sklepy. Nad bytovou jednotkou se nachází prostorná, čistá půda, kterou je možné využívažt. Součástí bytu je i garáž na 1 auto, která se nachází ihned u bytového domu. Před domem se nachází malá zahrádka, která je ve vlastnictví města, pronajímá se za symbolický roční nájem. Byt je volný k dispozici ihned po zaplacení. Neváznou žádné právní vady ani omezení. Prohlídky po dohodě - klíče v RK. Typ konstrukce Zděná Okna Plastová Druh bytu
Žďár nad Sázavou - Velké Meziříčí
2 200 000
3. 7. 2018
Vícereality.penize.cz
Říkáte si, že nastal čas, abyste vyletěli z rodinného hnízda? Konečně jste se rozhodli se svým protějškem sdílet společnou domácnost? Děti vám odrostly a vy se cítíte ve velkém bytě moc sami? Ať už hledáte nový domov z jakéhokoli důvodu, tak pro vás máme krásné bydlení ve Velkém Meziříčí. Budete obklopeni kulturními památkami, přírodou i čistým vzduchem. Nečeká vás žádný nájem, byt je totiž určený k prodeji. Nachází se v malém čtyřpatrovém cihlovém domě, a tak si bez obav zapamatujete všechny sousedy. A protože všechno důležité je už opraveno (dům byl r. 2003 rekonstruován), po nastěhování vás s výměnou oken či bouráním obtěžovat nikdo nebude a váš příspěvek do SVJ bude jen 800 Kč. Možná, že vám bude trošku scházet výtah, ale řekněte sami: co byste neudělali pro své zdraví? Vyjít do 2 NP zvládne každý. Tím spíš, když kočárek či kola do schodů tahat nemusíte. Zaparkujete je ve velkém (cca 60 m2) společném prostoru. Nebo je schováte do sklepa (2x4m). K sušení prádla poslouží rozlehlá půda (60 m2) a okolní dění nebo hvězdnou oblohu můžete pozorovat ze společného balkonu v mezipatře. Samotný byt prošel roku 2010 rekonstrukcí. K dispozici vám bude pěkných 58 m2. V bytě je položena světlá plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba. Pokud jste někdy toužili po živém ohni v krbu, nyní přichází ta pravá chvíle vychutnat si romantickou atmosféru Kdyby vám teplo z krbu nestačilo, zapnete si přímotopy. V koupelně vás zahřeje také podlahové topení. A zásobník na teplou vodu zajistí tu správnou teplotu ve sprchovém koutě. Nebojte, nepřijde vás to draho. Za elektřinu dáte jen 1500,- měsíčně. Vaření vám půjde díky elektrickému sporáku samo od ruky. Ani s nádobím si starosti nedělejte, od toho je tu myčka. Vy si užívejte spoustu filmů na kabelové televizi. Ptáte se, kdy že se můžete nastěhovat? Už od 1.6.2018 si byt a malebné prostředí můžete naplno vychutnat. Takže směle do toho, začněte se balit. Prodej bytu 4+kk Praha 7, Holešovice
Velké Meziříčí, Strmá
1 699 000
22. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Prodej cihlového bytu 3+1 s garáží v klidné části města na ul. Nad Tratí. Bytová jednotka se nachází v domě se čtyřmi bytu, v druhém nadzemním podlaží. Výstavba domu proběhla v letech 1970. Celková výměra bytu je 90 m2. Při vstupu do bytu vejdeme do prostorné chodby, odkud jsou vstupy do jednotlivých pokojů - kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. Na chodbě je vestavěná skříň. Z kuchyně je přístup na malý balkon a dále vstup do prostorné komory, kde je elektriký bojler a současně je možno napojit pračku. V obývacím pokoji je možnost vybudování krbých kamen, je zde komín. V bytě jsou plastová okna,v koupelně srpchový kout. Byt je v původním stavu, vhodný k modernizaci. Topení je elektrickými přímotopy. Do domu je doveden plyn - možnost napojení a zbudování plynového topení. K bytu náleží 2 prostorné sklepy. Nad bytovou jednotkou se nachází prostorná, čistá půda, kterou je možné využívažt. Součástí bytu je i garáž na 1 auto, která se nachází ihned u bytového domu. Před domem se nachází malá zahrádka, která je ve vlastnictví města, pronajímá se za symbolický roční nájem. Byt je volný k dispozici ihned po zaplacení. Neváznou žádné právní vady ani omezení. Prohlídky po dohodě - klíče v RK.
Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
2 200 000
2. 7. 2018
Víceceskereality.cz
Říkáte si, že nastal čas, abyste vyletěli z rodinného hnízda? Konečně jste se rozhodli se svým protějškem sdílet společnou domácnost? Děti vám odrostly a vy se cítíte ve velkém bytě moc sami? Ať už hledáte nový domov z jakéhokoli důvodu, tak pro vás máme krásné bydlení ve Velkém Meziříčí. Budete obklopeni kulturními památkami, přírodou i čistým vzduchem. Nečeká vás žádný nájem, byt je totiž určený k prodeji. Nachází se v malém čtyřpatrovém cihlovém domě, a tak si bez obav zapamatujete všechny sousedy. A protože všechno důležité je už opraveno (dům byl r. 2003 rekonstruován), po nastěhování vás s výměnou oken či bouráním obtěžovat nikdo nebude a váš příspěvek do SVJ bude jen 800 Kč. Možná, že vám bude trošku scházet výtah, ale řekněte sami: co byste neudělali pro své zdraví? Vyjít do 2 NP zvládne každý. Tím spíš, když kočárek či kola do schodů tahat nemusíte. Zaparkujete je ve velkém (cca 60 m2) společném prostoru. Nebo je schováte do sklepa (2x4m). K sušení prádla poslouží rozlehlá půda (60 m2) a okolní dění nebo hvězdnou oblohu můžete pozorovat ze společného balkonu v mezipatře. Samotný byt prošel roku 2010 rekonstrukcí. K dispozici vám bude pěkných 58 m2. V bytě je položena světlá plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba. Pokud jste někdy toužili po živém ohni v krbu, nyní přichází ta pravá chvíle vychutnat si romantickou atmosféru Kdyby vám teplo z krbu nestačilo, zapnete si přímotopy. V koupelně vás zahřeje také podlahové topení. A zásobník na teplou vodu zajistí tu správnou teplotu ve sprchovém koutě. Nebojte, nepřijde vás to draho. Za elektřinu dáte jen 1500,- měsíčně. Vaření vám půjde díky elektrickému sporáku samo od ruky. Ani s nádobím si starosti nedělejte, od toho je tu myčka. Vy si užívejte spoustu filmů na kabelové televizi. Ptáte se, kdy že se můžete nastěhovat? Už od 1.6.2018 si byt a malebné prostředí můžete naplno vychutnat. Takže směle do toho, začněte se balit. ID inzerátu: 7103527 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 197-N03275 Stát: Česká republika Kraj: Vysočina Lokalita: Strmá, Velké Meziříčí , okres Žďár nad Sázavou Kategorie: Byty k prodeji Podkategorie: 2+1 Energetický štítek: F Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: velmi dobrý Plocha: 58 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 4 Podlaží: 2. podlaží Sklep: ano Kanalizace: ano Internet: ano Balkon: ano Elektřina: ano
Strmá, Velké Meziříčí , okres Žďár nad Sázavou,Vysočina
2 pokoje
58 m²
1 699 000
25. 6. 2018
Vícehyperreality.cz
Nabízím k prodeji byt 2+1 v osobním vlastnictví o výměře 48 m2 v části Bařiny města Štramberk. Byt se nachází v 1 nadzemním podlaží nízkopodlažního revitalizovaného domu. Byt je po kompletní rekonstrukci - rozvody vody, elektriky i plynu, nové omítky. Po rekonstrukci je také prostorná kuchyň s vestavěnými spotřebiči a koupelna včetně plynového kotle, který slouží k ohřevu teplé vody a topení. K bytu náleží velikostně nadstandardní sklepy o celkové výměře 15 m2. Doporučuji prohlídku. Pro bližší informace nebo při zájmu o prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Pronájem skladu Velké Meziříčí
Štramberk, Bařiny
1 200 000
28. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Prodej cihlového bytu 3+1 s garáží v klidné části města na ul. Nad Tratí. Bytová jednotka se nachází v domě se čtyřmi bytu, v druhém nadzemním podlaží. Výstavba domu proběhla v letech 1970. Celková výměra bytu je 90 m2. Při vstupu do bytu vejdeme do prostorné chodby, odkud jsou vstupy do jednotlivých pokojů - kuchyň s jídelnou, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, koupelna a samostatné WC. Na chodbě je vestavěná skříň. Z kuchyně je přístup na malý balkon a dále vstup do prostorné komory, kde je elektriký bojler a současně je možno napojit pračku. V obývacím pokoji je možnost vybudování krbých kamen, je zde komín. V bytě jsou plastová okna,v koupelně srpchový kout. Byt je v původním stavu, vhodný k modernizaci. Topení je elektrickými přímotopy. Do domu je doveden plyn - možnost napojení a zbudování plynového topení. K bytu náleží 2 prostorné sklepy. Nad bytovou jednotkou se nachází prostorná, čistá půda, kterou je možné využívažt. Součástí bytu je i garáž na 1 auto, která se nachází ihned u bytového domu. Před domem se nachází malá zahrádka, která je ve vlastnictví města, pronajímá se za symbolický roční nájem. Byt je volný k dispozici ihned po zaplacení. Neváznou žádné právní vady ani omezení. Prohlídky po dohodě - klíče v RK.
Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
85 m²
2 200 000
2. 7. 2018
Vícereality.sousede.cz
Říkáte si, že nastal čas, abyste vyletěli z rodinného hnízda? Konečně jste se rozhodli se svým protějškem sdílet společnou domácnost? Děti vám odrostly a vy se cítíte ve velkém bytě moc sami? Ať už hledáte nový domov z jakéhokoli důvodu, tak pro vás máme krásné bydlení ve Velkém Meziříčí. Budete obklopeni kulturními památkami, přírodou i čistým vzduchem. Nečeká vás žádný nájem, byt je totiž určený k prodeji. Nachází se v malém čtyřpatrovém cihlovém domě, a tak si bez obav zapamatujete všechny sousedy. A protože všechno důležité je už opraveno (dům byl r. 2003 rekonstruován), po nastěhování vás s výměnou oken či bouráním obtěžovat nikdo nebude a váš příspěvek do SVJ bude jen 800 Kč. Možná, že vám bude trošku scházet výtah, ale řekněte sami: co byste neudělali pro své zdraví? Vyjít do 2 NP zvládne každý. Tím spíš, když kočárek či kola do schodů tahat nemusíte. Zaparkujete je ve velkém (cca 60 m2) společném prostoru. Nebo je schováte do sklepa (2x4m). K sušení prádla poslouží rozlehlá půda (60 m2) a okolní dění nebo hvězdnou oblohu můžete pozorovat ze společného balkonu v mezipatře. Samotný byt prošel roku 2010 rekonstrukcí. K dispozici vám bude pěkných 58 m2. V bytě je položena světlá plovoucí podlaha, v koupelně a na WC dlažba. Pokud jste někdy toužili po živém ohni v krbu, nyní přichází ta pravá chvíle vychutnat si romantickou atmosféru Kdyby vám teplo z krbu nestačilo, zapnete si přímotopy. V koupelně vás zahřeje také podlahové topení. A zásobník na teplou vodu zajistí tu správnou teplotu ve sprchovém koutě. Nebojte, nepřijde vás to draho. Za elektřinu dáte jen 1500,- měsíčně. Vaření vám půjde díky elektrickému sporáku samo od ruky. Ani s nádobím si starosti nedělejte, od toho je tu myčka. Vy si užívejte spoustu filmů na kabelové televizi. Ptáte se, kdy že se můžete nastěhovat? Už od 1.6.2018 si byt a malebné prostředí můžete naplno vychutnat. Takže směle do toho, začněte se balit.
Strmá, Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou)
58 m²
1 699 000
20. 6. 2018
Víceceskereality.cz
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k dlouhodobému pronájmu obchodní či kancelářské prostory ve 3. NP nákupní galerie v zavedeném moderním zábavním a obchodním centru. Prostory se nachází v žádané lokalitě Velkého Meziříčí, v přímé dostupnosti dálnice D1. Hlavní výhodou této nabídky je jednak možnost dispozice velkého obchodního prostoru či členění do menších jednotek s veškerým potřebným zázemím, ale také zavedená stálá klientela využívající další služby obchodního centra i celkové moderní technické vybavení celého objektu, včetně audio techniky a bezbariérového přístupu. Obchodní prostory jsou dostupné výtahem či schodištěm z prosklené chodby nákupní galerie. Na obchodní prostory navazuje zázemí v podobě prostorného skladu, dále lze pokračovat do chodby vedoucí k osobonákladnímu výtahu, díky němuž lze obchody / kanceláře snadno zásobovat. Celý prostor je dispozičně variabilní, lze členit až na 7 jednotek. Celé obchodní centrum je pojato tak, aby se jednotlivé služby zákazníkům mohly navzájem doplňovat. Klienti si zde mohou zpříjemnit nákupy v kavárně s krásným výhledem umístěné přímo na podlaží nákupní galerie, případně ve vyhledávané restauraci s pravidelně připravovanými kulturními, gastronomickými i společenskými akcemi. Pro klienty a obchodní partnery je také možné využít hotelové pokoje v nejvyšším patře u letní terasy, kde se nachází prostorné posezení s letním barem. Parkování je možné na parkovišti přímo u objektu. Obchodní prostory mají vlastní poměrové měřiče na el. energie a vody. Prostor je k dispozici ihned dle dohody. Technické informace: Celková plocha podlaží po propojení cca 599m2, plocha oddělené obchodní jednotky cca 39-46m2 ( z toho např. plocha prodejny cca 32m2, plocha skladových prostor 14m2), možnost připojení na internet. Pronájem bytu 2+kk Praha Pronájem nebytových prostor na ulici Jihlavská ve Velkém Meziříčí, v okrajové části města. Prostory v přízemí o celkové výměře 109 m2, včetně… V zastoupení klienta Vám nabízíme pronájem komerčních prostor k podnikání na lukrativním místě centra města Velkého Meziříčí s okny a výlohou do…
Velké Meziříčí (okres Žďár nad Sázavou),Třebíčská
599 m²
42 000
6. 6. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
V zastoupení klienta Vám nabízíme pronájem komerčních prostor k podnikání na lukrativním místě centra města Velkého Meziříčí s okny a výlohou do hlavní ulice. Několik let zde působil obchod Papírnictví a hračky, který zde bude do konce letošního roku. Prostor se nachází v 1.patře a je o výměře 143 m2. Vhodné pro podnikání všeho druhu, majitel se nebrání stavebním úpravám. Součástí prostoru je sklad, kancelář, kuchyňka a WC. V případě zájmu je zde možné bezplatně ponechat regály. K prostorám patří také výloha do ulice s velkým pohybem lidí a dva vchody. Topení a ohřev vody je zajištěn centrálním kotlem pro celý dům. Při podpisu nájemní smlouvy se skládá vratná kauce ve výši dvou nájmů a provize realitní kanceláři 10.000,-Kč + 21% DPH. Nájemné je ve výši 10.000,-Kč + cca 2.700,- energie. V těsné blízkosti domu se nachází parkoviště. Volné od 1.1.2018. Prohlídka možná po domluvě s makléřem. Pronájem bytu 1+1 Bratislava-Vrakuňa
Velké Meziříčí, Radnická
14 000
15. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more