3 pokoje
70 m²
950,000
2016-2-26
PRODAM BYT 3+1v OV s balkonem a sklepem,cca20km od ZNOJMA,55km od Brna.Byt je po celkove nove rekonstrukci,vcetne plovouci podlahy,kuchyn.linky,plynoveho kotle,el.bojleru,plast.oken.Duvod prodeje z rodinnych duvodu.cena 950tisic,rychle jednani mozna sleva.IHNED VOLNY!REALITY NEVOLAT!!!
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Višňové, Byt pronájem
3 pokoje
77 m²
1,300,000
2018-2-16
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. ----------------------------- Poznámka k ceně: neplatíte provizi ----------------------------- Číslo zakázky: N17434 ----------------------------- Lokalita: Višňové
Vícehyperinzerce.cz
1,300,000
2018-2-16
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m². Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m², dětský pokoj 19 m², obývací pokoj s jídelnou 18 m², kuchyňský kout 6 m², koupelna s WC 4 m² a předsíň 7 m². K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m². Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m² je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m². Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Vícereality.idnes.cz
1,300,000
Včera v 13:56
Popis nemovitosti Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Vícereality.mesec.cz
6 pokojů
77 m²
1,300,000
2018-2-18
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Vícevideobydleni.cz

Prodej bytu 3+kk, 77m

Višňové. (okres Znojmo)
1,300,000
2018-2-15
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Víceceskereality.cz

Byt OV 3+kk, Višňové

Jihomoravský Višňové , okres Znojmo
1,300,000
2018-2-15
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění. ID inzerátu: 6819344 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: N17434 Stát: Česká republika Kraj: Jihomoravský Lokalita: Višňové , okres Znojmo Kategorie: Byty k prodeji Podkategorie: 3+kk Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Stav nemovitosti: dobrý Obytná plocha: 77 m 2 Užitná plocha: 77 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 2 Podlaží: 2. podlaží Umístění objektu: Samostatný Počet bytů: 3 Sklep: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz

Prodej bytu, 3+kk, 77 m²

Višňové, Znojmo, Jihomoravský kraj, Znojmo
3 pokoje
77 m²
1,300,000
2018-2-16
Okres Znojmo, Višňové. Prodej bytu v OV 3+kk v 2. NP v cihlovém domě o výměře 77 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci. Vlastní plynový kotel. Byt je ihned k dispozici. Dispozice bytu: ložnice 13 m2, dětský pokoj 19 m2, obývací pokoj s jídelnou 18 m2, kuchyňský kout 6 m2, koupelna s WC 4 m2 a předsíň 7 m2. K bytu patří dva zděné sklepy, každý má výměru 5 m2. Právě proběhla kompletní rekonstrukce bytu, podlahy, omítky, stropy, elektřina, koupelna, topení, nové dveře z přírodní dýhy. Byt má plastová okna situovaná na jižní a severní stranu. Podlahy plovoucí laminátové, v koupelně keramická dlažba. WC závěsné GEBERIT, sprchový kout. Vytápění bytu je zajištěno ústředním topením s vlastním plynovým kotlem IMMERGAS, který slouží i pro ohřev vody. Kuchyňská linka není součástí prodeje, ale v případě zájmu a domluvy ji lze za příplatek vybudovat. Velmi nízký měsíční nájem cca 300,- plus energie. Pozemek kolem domu o výměře 733 m2 je ve vlastnictví společenství bytového domu a je možné ho užívat. Také si lze pronajmout nebo koupit volnou zahrádku u domu od města o výměře 95 m2. Višňové je městys v okrese Znojmo v Jihomoravském kraji. Žije zde 1080 obyvatel. Višňové se nalézá na samém konci Jevišovické pahorkatiny. V městysi Višňové se nachází veškerá občanská vybavenost, mateřská škola, základní škola, obchod, restaurace, dětské hřiště, stavební úřad, ale také zámek se zámeckou zahradou, Vyhlídka na Staré hoře, Větrné kolo (kulturní památka). Obcí prochází Moravská vinařská stezka, se kterou úzce souvisí stále se rozvíjející cykloturistika. Průkaz energetické náročnosti bude nahrazen předložením vyúčtování dodávek elektřiny a plynu za uplynulé 3 roky. U naší společnosti je možné využít služeb odhadce a konzultace s poradcem zdarma, který Vám nezávazně poradí v oblasti hypotečních úvěrů, stavebních spoření, podnikatelských úvěrů a všech forem pojištění.
Vícerealitymix.centrum.cz
4,000
2018-1-9
Pronájem pěkného a prostorného bytu 3+1 s lodžií ve Višňové. K dispozici také dvojgaráž v přízemí a zahrádka hned za domem. V bytě je kuchyňská linka. Další vybavení a nábytek lze ponechat po domluvě. Byt má vlastní vytápění el. kotlem nebo tuhými palivy. Bytový dům právě prochází revitalizací. Nájemné 4.000,- Kč, poplatky 5.500,- Kč, jistota 10.000,- Kč + provize RK. Hledáme solidní klienty se zájmem o dlouhodobý pronájem. Pro bližší info volejte naši makléřku.
Vícereality.idnes.cz

Pronájem bytu, 3+1, 80 m²

Višňová, Příbram, Středočeský kraj, Příbram
3 pokoje
80 m²
4,000
2018-1-9
Pronájem pěkného a prostorného bytu 3+1 s lodžií ve Višňové. K dispozici také dvojgaráž v přízemí a zahrádka hned za domem. V bytě je kuchyňská linka. Další vybavení a nábytek lze ponechat po domluvě. Byt má vlastní vytápění el. kotlem nebo tuhými palivy. Bytový dům právě prochází revitalizací. Nájemné 4.000,- Kč, poplatky 5.500,- Kč, jistota 10.000,- Kč + provize RK. Hledáme solidní klienty se zájmem o dlouhodobý pronájem. Pro bližší info volejte naši makléřku.
Vícerealitymix.centrum.cz