Stížnost
Nabízím k pronájmu 2 pokoje v rodinném domě v Pardubicích, Nové Jesenčany s vlastním vchodem pro 4 spolubydlící. K dispozici je společná kuchyň s veškerým zařízením a spotřebiči, samostatná koupelna i WC. K ubytování náleží i internet. Blízko tramvajová zastávka vedoucí přímo k UP (Univerzita Pardubice). Cena 2.800 Kč /na osobu, v ceně je zahrnuta záloha na energie a internet.
Pardubice,Na Záboří
2 pokoje
70 m²
2 800
23. 7. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Pronajmu nadstandardní,prostorově velkoryse řešený,částečně vybavený byt 4+1 200m2 (půdní vestavba domu o třech bytových jednotkách) ve střediskové obci Záboří u Blatné.Nájem - 7000 Kč /měs + poplatky 5000 Kč/měs.Vratná kauce =dva měsíční nájmy včetně polatků.V poplatcích 5000 Kč je zaneseno - záloha na elektřinu,záloha na vodu,internet,záloha na vytápění,svoz odpadu.... Samostatný vchod,elektroměr,obecní vodovod.Samostatné vytápění - kotel ústředního topení..Byt je zateplen.Obývací pokoj disponuje krbem který je schopný v plískanicích mimo topnou sezonu vytopit celý byt.Na podlahách položeny koberce,v kuchyni a koupelně dlažba.K bytu kromě uvedených 4+1 dále náleží spíž (místnost),dílnička pro kutila + šatna(místnost) . Kuchyně vybavená linkou,sporákem,myčkou na nádobí,stůl,židle,police,obrázky.Chodba vybavená jako na fotografii,v obývacím pokoji konferenční stůl,kancelářská rohová sestava.Obec leží 7km od města Blatná,11km od města Horažďovice,16 km od města Strakonice.V obci devítiletá škola,mateřská školka,pošta,lékař,obchod smíšeného zboží.Byt je ve velmi dobrém stavu.Nekonfliktní sousedé obývající zbývající 2 byty domu - klidné,ideální bydlení pro rodinu s dětmi.Upřednostním nekuřáky a dlouhodobý pronájem.Zaměstnání podmínkou. Možnost ohrazeného parkovacího místa na vlastním pozemku u domu.K dispozici užívání pergoly na pozemku.Volný ihned.
Záboří
4 pokoje
200 m²
7 000
21. 2. 2018
Vícehyperinzerce.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více