Nebylo nic nalezeno

Prodej, najemní domy, 260 m2

nám. Svobody, Zlaté Hory, okres Jeseník
580,000
2018-3-6
Kód zakázky: X67785, Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem.
Vícereality.avizo.cz
260 m²
580,000
2018-3-1
Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem.
Vícevideobydleni.cz

Prodej, činžovní dům, Zlaté Hory, 260 m²

nám. Svobody, Zlaté Hory, Jeseník
580,000
2018-2-20
Nabízíme k prodeji 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další ,možnost přestavby na byty 4x 1+1 je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem.
Vícerealhit.cz
580,000
2018-2-17
Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem. Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná Cena: včetně provize.
Vícereality.bazos.cz

Prodej: Rodinný dům (Činžovní domy) Zlaté Hory

Jeseník - Zlaté Hory, nám. Svobody
260 m²
580,000
2018-1-30
Popis nemovitosti Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika.Financování zajistíme naším hypotečním partnerem. Dopravní spojení Autobus , Vlak , MHD , Silnice Příjezd Asfalt Elektrický proud 230 V , 400 V Kanalizace Veřejná kanalizace Zavedené inž. sítě Telefon , Plyn , Zdroj vody Veřejný vodovod Způsob vytápění Lokální - elektrické , Ústřední - plynové
Vícereality.mesec.cz

Prodej, Činžovní dům, 260m2, Zlaté Hory, nám. Svobody

Olomoucký nám. Svobody, Zlaté Hory , okres Jeseník
580,000
2018-2-3
Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem. ID inzerátu: 6033196 Typ nabídky: prodej Stav nabídky: Aktivní Stát: Česká republika Kraj: Olomoucký Lokalita: nám. Svobody, Zlaté Hory , okres Jeseník Kategorie: Komerční objekty Energetický štítek: G Stav nemovitosti: před rekonstrukcí Užitná plocha: 260 m 2 Zastavěná plocha: 260 m 2 Typ budovy: smíšený Počet nadzemních podlaží: 2 Typ vytápění: Lokální elektrické Voda: ano Elektřina: ano Plyn: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz
580,000
2017-12-19
Nabízíme k prodeji činžovní dům 2X 3+1 s možností půdní vestavby na další byty,možnost přestavby na byty 4x 1+1 Dům je podsklepený před rekonstrukcí. Dům se nachází přímo na náměstí ve Zlatých Horách.Možné využiti přízemní bytové jednotky na obchodní nebo kancelářské prostory, také využit k pronájmu na rekreaci nebo k pronájem na bydlení.Občanská vybavenost v dosahu.Lyžařský areál 1,5km. Sportovní vyžití a turistika. Financování zajistíme naším hypotečním partnerem. Energetická náročnost budovy: G - Mimořádně nehospodárná Cena: včetně provize.
Vícereality.bazos.cz
269 m²
3,500
2017-11-29
Předmětem nabídky je pronájem prodejny počítačů a výpočetní techniky s technickým, skladovým a sociálním zázemím o celkové výměře 137 m2, která je po kompletní rekonstrukci jejímž předmětem bylo mimo jiné, provedení nových podlah, nové elektroinstalace provedené v mědi a montáž nového ústředního vytápění jehož zdrojem tepla je plynový nástěnný kondenzační kotel. Prodejna obsahuje, vlastní prodejnu o ploše 64 m2, kancelář o ploše 19 m2, dále sklad o ploše 54 m2 a WC. Prodejna je vymezena jako nebytová jednotka, a to v přízemí klasického měšťanského cihlového obytného třípodlažního domu, částečně podsklepeného s půdním prostorem v sedlové střeše. Měšťanský dům, obsahující celkem dva byty a jednu prodejnu a je umístěný spolu se svým příslušenstvím v městské památkové zóně v historickém centru náměstí města Zlaté Hory v rekreační oblasti Jeseníků, v prostředí vhodném pro léčení horních cest dýchacích se stávající velmi dobrou občanskou vybaveností, a které má díky zpřístupnění hornického podzemí a vzhledem k atraktivnímu okolí mimo jiné ( Biskupská kupa, Hornický skanzen Zlatorudné Mlýny, Naučné hornické stezky, atd.) velmi dobou turistickou návštěvnost. Přístup a příjezd je zajištěný z prostoru náměstí, el. energie 220/380, městská voda a kanalizace, plyn, vytápění plynové ústřední. Více informací o malebnosti, historie, památkách, přírodě a krásách zlatohorska najdete na stránce www.zlatehory.cz Obchodní prostor Jeseník na pronájem ano
Víceorigo-reality.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Zlaté Hory, Byt pronájem