Stížnost
Krátkodobý pronájem chaty pro 5 osob. S terasou a výhledem na rybník. Cena 1300-1500kč za objekt na noc. Blíže na www.chataerik.wbs.cz Nabízíme k pronájmu chatu ve Velkých Bílovicích u rybníka Velký Bílovec.Možnost rybolovu na krajskou povolenku.Ubytování pro čtyři až šest osob,parkování na pozemku u chaty.Cena 700kč za chatu na noc.Tel:724 498 054
691 02 Břeclav
1 300
28. 7. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1 o velikosti 36 m2 na ul. Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce. Byt se nachází v 8. patře z 11. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou a umyvadlem s možností připojení pračky, toaleta je odděleně. Nová kuchyňská linka je opatřena elektrickým sporákem a elektrickou troubou a s možností připojení myčky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Elektřina přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Vratnou kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem vč. služeb Lokalita: Dr. Martínka, Hrabůvka Plocha: 36 m² Vratná kauce (jistota): 15.000,- Kč.: 6.200,- Kč/měsíc + zálohy na služby cca. 1.500,- Kč (teplá a studená voda a teplo pro jednu osobu). Evidenční číslo: 659037 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 32 m2 na ul. Horymírova v Ostravě-Pískových Dolech. Byt se nachází v 3. patře z 6. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová kou ... Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Dvouletky v Ostravě - Hrabůvce o velikosti 36 m2. Byt se nachází v 4. patře z 12. podlažního zatepleného panelového domu. Byt je po rekonstrukci a má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Byt d ... Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pok ... Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji.
700 30 Ostrava
6 200
19. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Dvouletky v Ostravě - Hrabůvce o velikosti 36 m2. Byt se nachází v 4. patře z 12. podlažního zatepleného panelového domu. Byt je po rekonstrukci a má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Byt disponuje kuchyňskou linkou s kombinovaným sporákem a digestoří a možností připojení pračky. Velmi pěkná lokalita s dostatkem zeleně. Veškerá občanská vybavenost poblíž: zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí nájmu. Možnost trvalého bydliště. Poplatek za zprostředkování 1. měsíční nájem včetně služeb. Lokalita: Dvouletky, Hrabůvka Plocha: 36 m² Vratná kauce (jistota): 15.000,- Kč. Cena: 6.000,- Kč/měsíčně + zálohy na služby 1.500,- Kč (teplá a studená voda a teplo na jednu osobu). Evidenční číslo: 658966 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1 o velikosti 36 m2 na ul. Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce. Byt se nachází v 8. patře z 11. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou ... Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 32 m2 na ul. Horymírova v Ostravě-Pískových Dolech. Byt se nachází v 3. patře z 6. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová kou ... Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pok ... Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji.
700 30 Ostrava
6 000
18. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pokoji kožená rozkládací sedací souprava, postel , skříně, konfer.stolek, záclony. Plastová okna. Byt je umístěn v 4NP. Možnost parkování u domu v oploceném prostoru. 300,- měsíčně na soukromém pozemku majitele domu .Možnost zřízení Trvalého bydliště. Volný ihned. Nájem 6.000,- + ( služby - SV,TUV,Teplo 1.500,- ) + elektřina Kauce 15.000,-. Možno rozdělit do dvou splátek Provize RK 7.000,-Kč.-volný ihned Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji. Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 1+1, o velikosti 38 m2. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci (plastové okna, zateplení, nová fasáda, výtahy, nové vchody.... ), na ulici Dr. Martínka ve vyhledávané lokalitě Ostrava - Hrabůvka, v 10. patře dvanáctipatrového domu. Byt prošel kompletn ... Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Josefa Kotase v Ostravě-Hrabůvce o velikosti 38 m2. Byt se nachází v 10. patře z 11.podlažního panelového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou, toaleta je odděleně. Kuchyňská linka vyrobená na míru má přípravu na ... Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou bytovou jednotku 1+1, ul. Plzeňská, Ostrava- Zábřeh. Prostorné pokoje s novou kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. Nové linoleum ve všech pokojích, plastové okna. Koupelna se sprchovým koutem, WC je samostatně. Vlastní parkoviště, veškerá občanská vybav ...
700 30 Ostrava
6 000
17. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 32 m2 na ul. Horymírova v Ostravě-Pískových Dolech. Byt se nachází v 3. patře z 6. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je součástí koupelny oddělena přepážkou. Nová kuchyňská linka je opatřena plynovým sporákem a elektrickou troubou a s možností připojení pračky. Lokalita s dostatkem zeleně a parkovací plochy. Veškerá občanská vybavenost poblíž zastávka MHD, obchod atd., vše v docházkové vzdálenosti. Elektřina a plyn přímo na nájemníka - není součástí služeb. Možnost trvalého bydliště. Vratnou kauci není možné platit na splátky. Poplatek za zprostředkování: 1 měsíční nájem vč. služeb Lokalita: Horymírova, Zábřeh-VŽ Plocha: 32 m² Vratná kauce 15.000,- Kč. Cena: 6.000,- Kč/měsíc + zálohy na služby cca. 1.500,- Kč (teplá a studená voda a teplo pro jednu osobu). Evidenční číslo: 659026 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná Nabízíme pronájem družstevního bytu 1+1 o velikosti 36 m2 na ul. Dr. Martínka v Ostravě-Hrabůvce. Byt se nachází v 8. patře z 11. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová koupelna s vanou ... Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Dvouletky v Ostravě - Hrabůvce o velikosti 36 m2. Byt se nachází v 4. patře z 12. podlažního zatepleného panelového domu. Byt je po rekonstrukci a má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Byt d ... Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pok ... Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji.
700 30 Ostrava
6 000
18. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabizíme Vám pronájem v klidné části Bílovce. Dlouhodobý pronájem nadstandartního mezonetového bytu 3+kk s v vlastním parkovacím místem a sklepem. Dům je nový, modernizovaný, měřitelné energie, internet, nedaleko centra města. Nájem 8000 Kč + služby s vyúčtováním.
Beskydská, Bílovec (okres Nový Jičín)
83 m²
8 000
14. 9. 2018
Vícereality.sousede.cz
Stížnost
Nabizíme Vám pronájem v klidné části Bílovce. Dlouhodobý pronájem nadstandartního mezonetového bytu 3+kk s v vlastním parkovacím místem a sklepem. Dům je nový, modernizovaný, měřitelné energie, internet, nedaleko centra města. Nájem 8000 Kč + služby s vyúčtováním.
Bílovec,Beskydská
3 pokoje
8 000
17. 9. 2018
Vícenetrealit.cz
Stížnost
Nabizíme Vám pronájem v klidné části Bílovce. Dlouhodobý pronájem nadstandartního mezonetového bytu 3+kk s v vlastním parkovacím místem a sklepem. Dům je nový, modernizovaný , měřitelné energie, internet, nedaleko centra města. Nájem 8000 Kč + služby s vyúčtováním.
Beskydská, Bílovec, Nový Jičín,Moravskoslezský kraj,Nový Jičín
3 pokoje
85 m²
8 000
18. 9. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu nově zrekonstruovaný byt - pokoj s kuchyňským koutem. K dispozici je úložný prostor - lyže, kola apod. Lze dovybavit nábytkem, TV a lednicí. Veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možnost trvalého bydliště. Více informací u makléře. Lokalita: Plzeňská, Zábřeh nad Odrou Plocha: 22 m² Nájem 4.500,- Kč/měsíc + služby 1.500,- Kč/měsíc, provize RK 6.000,- Kč, vratná kauce 9.000,- Kč je možná i na splátky Evidenční číslo: 637638 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji. Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 1+1, o velikosti 38 m2. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci (plastové okna, zateplení, nová fasáda, výtahy, nové vchody.... ), na ulici Dr. Martínka ve vyhledávané lokalitě Ostrava - Hrabůvka, v 10. patře dvanáctipatrového domu. Byt prošel kompletn ... Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Josefa Kotase v Ostravě-Hrabůvce o velikosti 38 m2. Byt se nachází v 10. patře z 11.podlažního panelového domu. Byt má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou, toaleta je odděleně. Kuchyňská linka vyrobená na míru má přípravu na ... Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou bytovou jednotku 1+1, ul. Plzeňská, Ostrava- Zábřeh. Prostorné pokoje s novou kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. Nové linoleum ve všech pokojích, plastové okna. Koupelna se sprchovým koutem, WC je samostatně. Vlastní parkoviště, veškerá občanská vybav ...
700 30 Ostrava
4 500
27. 8. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu nově zrekonstruovanou bytovou jednotku 1+1, ul. Plzeňská, Ostrava- Zábřeh. Prostorné pokoje s novou kuchyňskou linkou a elektrickým sporákem. Nové linoleum ve všech pokojích, plastové okna. Koupelna se sprchovým koutem, WC je samostatně. Vlastní parkoviště, veškerá občanská vybavenost v dosahu. Možnost trvalého pobytu. V případě zájmu mne kontaktujte. Poznámka k ceně: + služby 1500 Kč/ měsíc, kauce na splátky Číslo zakázky: 111315 Užitná plocha: 45 m2 Dispozice bytu: 1+1 Bezbariérový byt: Ano Energetická náročnost budovy: nahrazeno předložením ročního vyúčtování Balkón: Ne Garáž: Ne Lodžie: Ne Terasa: Ne Sklep: Ano Typ budovy: panelová Podlaží: 6 Počet podlaží objektu: 7 Celková plocha: 45 m2 Stav objektu: velmi dobrý Vlastnictví: osobní vlast. Vybavenost domu: výtah, parkoviště Topení: ústřední - dálkové Doprava: silnice, MHD, autobus Elektřina: 230V Voda: dálkový vodovod Odpad: kanalizace Občanská vybavenost: škola, školka, zdravotnické zařízení, pošta, supermarket, kompletní síť obchodů a služeb Měsíční poplatky: 1 500 Měsíční poplatky - počet osob: 1 Nabízíme pronájem bytu v osobním vlastnictví 1+1 o velikosti 32 m2 na ul. Horymírova v Ostravě-Pískových Dolech. Byt se nachází v 3. patře z 6. podlažního zrekonstruovaného panelového domu. Dům je celkově zateplen. Byt má vyzděné jádro, nové podlahy, rozvody, omítky, nové interiérové dveře. Nová kou ... Nabízíme pronájem bytu 1+1 na ul. Dvouletky v Ostravě - Hrabůvce o velikosti 36 m2. Byt se nachází v 4. patře z 12. podlažního zatepleného panelového domu. Byt je po rekonstrukci a má vyzděné jádro, podlahy, rozvody, omítky, interiérové dveře. Koupelna s vanou a umyvadlem, toaleta je odděleně. Byt d ... Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pok ... Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji.
700 30 Ostrava
6 000
11. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízím dlouhodobý pronájem zařízeného bytu 1+1. Byt je po rekonstrukci - nová kuchyň, koupelna WC. Dům je zateplený s výtahem. Poblíž obchody, ZŠ, kino, aquapark. Výhled do zeleně. Volný od 1.11.2018 Nabízím k pronájmu byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+kk s balkonem ve velice lukrativní části Slezské Ostravy na ul. Bohumínská v blízkosti parku Komenského sady s dobrou dostupností MHD. Byt se nachází ve 12. ze 13 nadzemních podlaží revitalizovaného domu o velikosti 28 m2.Nově zrekonstruovan ... Pronájem zařízeného bytu 1+1 s balkónem 47m2 S TRVALÝM BYDLIŠTĚM s kuchyňskou linkou do tvaru L . V kuchyni elektrický trouba se sklokeramickou deskou, digestoř spíž, kuchyňský stůl, židle. Prostorná chodba s předsíňovou stěnou . Zděná koupelna s vanou, pračka. WC samostatně. Plovoucí podlaha. V pok ... Hledám pronájem bytu 1+ 1 nebo 1+kk okolí Mošnov. Bílovec, Kopřivnice, Příbor a blízké okolí. Nejlépe bez realitky kauce ve výši jednoho nájmu. K nastěhování tak v Listopadu. Za nabídky předem děkuji. Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu byt 1+1, o velikosti 38 m2. Byt se nachází v domě po celkové revitalizaci (plastové okna, zateplení, nová fasáda, výtahy, nové vchody.... ), na ulici Dr. Martínka ve vyhledávané lokalitě Ostrava - Hrabůvka, v 10. patře dvanáctipatrového domu. Byt prošel kompletn ...
700 30 Ostrava
6 500
10. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více