Nabízím k pronájmu celý dům o velikosti dvou bytových jednotek - ve spodním patře 2+1 a v horním patře taktéž 2+1. Možnosti domu umožňují využít dům také jako 3+1 a 1+1. Obě bytové jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou, varnou deskou/plynovým sporákem. Každá bytová jednotka má své sociální zařízení (tedy koupelnu + wc). Dům prošel částečnou rekonstrukcí – nová střecha, nová plastová okna, nový kotel – a to buďto na tuhá paliva či plyn. Vytápění je tedy možno oběma způsoby i kombinovaně. V každém pokoji jsou plovoucí podlahy, v kuchyních v kombinaci s dlažbou. Součástí pronájmu je zahrada se zahradním posezením, dále malá dílna a hospodářská místnost, letní kuchyňka a velký kotec (možno využít na kola, kočárky). Dům se nachází v centru obce Baška, ve slepé ulici, která je jak klidnou částí, tak centrem veškeré dostupnosti. Autobusová zastávka cca 4 minuty chůze, vlakové nádraží cca 8 minut chůze, v blízkosti rovněž školka, škola, obchod, obecní úřad, lékaři i knihovna. Cena pronájmu celého domu (tedy za obě bytové jednotky) činí 14 000,- Kč + služby. Požaduji vratnou kauci ve výši 2 měsíčních nájmů. Zájemci prosím volejte na tel. č. 606 363 918.
Baška
156 m²
14 000
7. 10. 2016
Vícehyperinzerce.cz
Pronájmu byt 2+kk, 50 m2 v klidném prostředí, Kunčičky u Bašky. Byt se nachází v přízemí, má východ na vlastní předzahrádku o rozloze 63m2. Součástí nájmu je vlastní parkovací místo před domem. Ohřev vody, vaření, topení, vše elektrický proud, 20 hodin denně nízká sazba "nočního" proudu. Plovoucí podlahy, plastová okna, žaluzie, předsíň a koupelna dlažba. Dům je zateplený s novou střechou a je napojen na kanalizaci. Cena nájmu je cena včetně všech služeb, ale bez zálohy na vodu a elektrickou energii. Kauce dvouměsíční nájem. RK nevolat.
Baška (739 01), okres Frýdek-Místek
2 pokoje
50 m²
8 000
13. 8. 2018
Vícereality.avizo.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more