Pronájem - dům/vila, 252 m²

Bdeněves, Plzeň-sever, Plzeňský kraj, Plzeň-sever
252 m²
15,000
2018-3-8
Nabízím i k dlouhodobému pronájmu pasivní dvoupatrový nepodsklepený RD v obci Bdeněves č.p. 267, který se nachází v klidové zóně obce vzdálené do Plzně zhruba 7 minut. K dispozici je dále 6 parkovacích míst a zahrada. Objekt se skládá ze dvou nadzemních podlaží vždy s 3+KK. Pronájem je možný vzhledem k individuálnímu vchodu přes chodbu buď každé patro samostatně či jako celý RD. Pro dolní bytovou jednotku je dále k dispozici venkovní zastřešená terasa. Jedná se o velmi nadstandardně postavený pasivní RD s použitými nejmodernějšími stavebními materiály a postupy, tepelným čerpadlem pro ohřev vody, střešní fotovoltaickou elektrárnou pro podporu snížení nákladů na spotřebu elektrické energie, centrální jednotkou větrání pro zdravé prostředí uvnitř RD a plastovými okny s 3-sklem a venkovními předokenními roletami, připojením k internetu. Dům je nabízen jako částečně zařízený s kuchyňskou linkou v obou patrech (indukční varná deska a trouba Elektrolux, dřez 40x35cm a příprava na myčku a lednici - nově uděláno), což považuji jako výhodu pro budoucího nájemce, neboť si to může zařídit dle svých představ. Vřele doporučuji tuto nabídku jako nadstandardní bydlení či v kombinaci s prostory k podnikání pro zájemce resp jako sídlo společnosti, pro které je důležité nejen klidná lokalita umístění tohoto RD, ale i energetická nenáročnost, zdravé prostředí a zanedbatelné měsíční náklady na provoz tohoto nabízeného RD. V případě pronájmu celého RD je výše nájmu stanovena na 30.000,- měsíčně.
Vícerealitymix.centrum.cz
15,000
2018-3-13
Nabízím k pronájmu RD v obci Bdeněves se zast. plochou 126m2 Detailní informace Nabízím i k dlouhodobému pronájmu pasivní dvoupatrový nepodsklepený RD v obci Bdeněves č.p. 267, který se nachází v klidové zóně obce vzdálené do Plzně zhruba 7 minut. K dispozici je dále 6 parkovacích míst a zahrada. Objekt se skládá ze dvou nadzemních podlaží vždy s 3+KK. Pronájem je možný vzhledem k individuálnímu vchodu přes chodbu buď každé patro samostatně či jako celý RD. Pro dolní bytovou jednotku je dále k dispozici venkovní zastřešená terasa. Jedná se o velmi nadstandardně postavený pasivní RD s použitými nejmodernějšími stavebními materiály a postupy, tepelným čerpadlem pro ohřev vody, střešní fotovoltaickou elektrárnou pro podporu snížení nákladů na spotřebu elektrické energie, centrální jednotkou větrání pro zdravé prostředí uvnitř RD a plastovými okny s 3-sklem a venkovními předokenními roletami, připojením k internetu. Dům je nabízen jako částečně zařízený s kuchyňskou linkou v obou patrech (indukční varná deska a trouba Elektrolux, dřez 40x35cm a příprava na myčku a lednici - nově uděláno), což považuji jako výhodu pro budoucího nájemce, neboť si to může zařídit dle svých představ. Vřele doporučuji tuto nabídku jako nadstandardní bydlení či v kombinaci s prostory k podnikání pro zájemce resp jako sídlo společnosti, pro které je důležité nejen klidná lokalita umístění tohoto RD, ale i energetická nenáročnost, zdravé prostředí a zanedbatelné měsíční náklady na provoz tohoto nabízeného RD. V případě pronájmu celého RD je výše nájmu stanovena na 30.000,- měsíčně.
Víceremax-czech.cz
443 m²
17,000
2017-9-13
Nabízím i k dlouhodobému pronájmu nově zkolaudovaný pasivní dvoupatrový nepodsklepený RD v obci Bdeněves se zast. plochou 126 m². Dům se nachází v klidové zóně obce vzdálené do Plzně zhruba 7 minut. K dispozici je dále 6 parkovacích míst, zahrada. Tento RD je zkolaudovaný v 7/17. Objekt se skládá ze dvou nadzemních podlaží vždy s 3+KK. Pronájem je možný vzhledem k individuálnímu vchodu přes chodbu buď každé patro samostatně či jako celý RD. Pro dolní bytovou jednotku je dále k dispozici venkovní zastřešená terasa. Jedná se o velmi nadstandardně postavený pasivní RD s použitými nejmodernějšími stavebními materiály a postupy, tepelným čerpadlem pro ohřev vody, střešní fotovoltaickou elektrárnou, centrální jednotkou větrání a plastovými okny s 3-sklem a venkovními předokenními roletami, připojením k internetu. Dům je nabízen jako nezařízený, což považuji jako výhodu pro budoucího nájemce, neboť si to může zařídit dle svých představ. Vřele doporučuji tuto nabídku jako nadstandardní bydlení či v kombinaci s prostory k podnikání pro zájemce resp jako sídlo společnosti, pro které je důležité nejen klidná lokalita umístění tohoto RD, ale i energetická nenáročnost a provoz tohoto nabízeného RD. V případě pronájmu celého RD je výše nájmu stanovena na 32.000,- měsíčně.
Vícereality.idnes.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Bdeněves, Dům pronájem