9,000
2017-7-6
Nabízíme pronájem rodinného domu v obci Bedihošť. Jedná se o dispozici 2+1 s komorou, sklepem. Vytápění a ohřev vody kombinovaným plynovým kotlem. Byt je v udržovaném stavu, ihned k nastěhování. K dispozici pozemek u domu. Nájemné včetně záloh na energie je 9.000,- Kč/měs. Majitel požaduje jistotu ve výši 9.000,- Kč.
Vícerealingo.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Bedihošť, Dům pronájem
5,000,000
2017-12-14
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytový dům pro seniory s regulovaným nájmem, s 8 nájemními byt v obci Bedihošť u Prostějova. Vhodné jako investiční příležitost s možným výnosem 8,5 - 10 %. Jedná se o novostavbu přízemní budovy se šesti bytovými jednotkami 1+kk o velikosti 37,5 m2 a dvěma bytovými jednotkami 2+kk o velikosti 57,2 m2. Již nyní je víc zájemců než bytů a za regulovaný nájem bude vždy 100% obsazenost díky poptávce převyšující nabídku. Vzhledem k tomu, že jde o novostavbu, nebudou po dobu regulace nájmů (15 let) potřeba žádné rekonstrukce. Dům je vybaven bezbariérovými přístupy. Energetická třída domu „C“. Nemovitost se prodává jako s.r.o.
Vícecentury21.cz

Pronájem bytu 1+kk, garsoniery, 37m

Komenského, Bedihošť (okres Prostějov)
37 m²
3,477
2017-12-2
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017.
Víceceskereality.cz

Byty pro seniory 1+kk Bedihošť

Bedihošť, Komenského
1 pokoj
37 m²
3,477
2017-12-3
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017. PENB: C, 286.0 kWh/m2 ----------------------------- Číslo zakázky: 114-201-313304 ----------------------------- Lokalita: Bedihošť, Komenského
Vícehyperinzerce.cz

Pronájem bytu, 1+kk, 37 m²

Komenského, Bedihošť, Prostějov, Olomoucký kraj, Prostějov
1 pokoj
37 m²
3,477
2017-12-4
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017.
Vícerealitymix.centrum.cz

Byty pro seniory 1+kk Bedihošť

Bedihošť, Komenského
1 pokoj
37 m²
3,477
2017-12-10
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017. PENB: C, 286.0 kWh/m2 ----------------------------- Poznámka k ceně: + provize, služby ----------------------------- Číslo zakázky: 114-201-313304 ----------------------------- Lokalita: Bedihošť, Komenského
Vícehyperinzerce.cz

Byty pro seniory 1+kk Bedihošť

Bedihošť Komenského
3,477
2017-12-5
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Minimální věk k nastěhování je 65 let. Byty jsou volné od ledna 2018.
Vícecentury21.cz

Pronájem bytu 1+kk 37 m² Bedihošť

Bedihošť, Olomoucký kraj
1 pokoj
3,477
2017-12-2
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byty 1+kk o rozloze 37,5 m2 v bytovém domě pro seniory. Byty se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Jsou částečně zařízené - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017. PENB: C, 286.0 kWh/m2 Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Vícerealcity.cz
5,000,000
2017-12-6
Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji bytový dům pro seniory s regulovaným nájmem, s 8 nájemními byt v obci Bedihošť u Prostějova. Vhodné jako investiční příležitost s možným výnosem 8,5 - 10 %. Jedná se o novostavbu přízemní budovy se šesti bytovými jednotkami 1+kk o velikosti 37,5 m2 a dvěma bytovými jednotkami 2+kk o velikosti 57,2 m2. Již nyní je víc zájemců než bytů a za regulovaný nájem bude vždy 100% obsazenost díky poptávce převyšující nabídku. Vzhledem k tomu, že jde o novostavbu, nebudou po dobu regulace nájmů (15 let) potřeba žádné rekonstrukce. Dům je vybaven bezbariérovými přístupy. Energetická třída domu „C“. Nemovitost se prodává jako s.r.o. PENB: C, 286.0 kWh/m2 ----------------------------- Poznámka k ceně: + provize RK ----------------------------- Číslo zakázky: 114-104-313330 ----------------------------- Lokalita: Bedihošť, Komenského
Vícehyperinzerce.cz
4,628
2017-12-8
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 2+kk o rozloze 57,2 m2 v bytovém domě pro seniory. Byt se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Je částečně zařízený - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Minimální věk k nastěhování je 65 let. Byt je volný od ledna 2018. PENB: C, 286.0 kWh/m2
Vícereality.bazos.cz

Byt pro seniory 2+kk Bedihošť

Olomoucký Komenského, Bedihošť , okres Prostějov
4,628
2017-12-10
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt 2+kk o rozloze 57,2 m2 v bytovém domě pro seniory. Byt se nachází v cihlové novostavbě 1.NP v klidné lokalitě Bedihošť u Prostějova. Je částečně zařízený - kompletní moderní kuchyňská linka se spotřebiči - úsporná indukční varná deska, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a možnost přidání vlastní lednice. Další pokoje mohou mít volitelně vybaveny sedací soupravou, obývací stěnou, stolem a židlemi, komodou, šatní skříní, postelí a v neposlední řade počítačem k LCD televizi, která je součástí každého bytu. Je zde možné využití společné pračky. Součástí bytu je také koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Okolí bydlení je klidné a příjemné v blízkosti je zastávky MHD. Velmi dobrá dostupnost do centra města Prostějova, jen 4,5 km. Energetická třída domu „C“. Dotované nájemné je po dobu 15 let, proto je bydlení vhodné pouze pro důchodce. Byty jsou volné od 10. 12. 2017. PENB: C, 286.0 kWh/m2 ID inzerátu: 6765718 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 114-201-313310 Stát: Česká republika Kraj: Olomoucký Lokalita: Komenského, Bedihošť , okres Prostějov Kategorie: Byty k pronájmu Podkategorie: Do 5000 Kč,2+kk Energetický štítek: G Stav nemovitosti: novostavba Užitná plocha: 57 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 1 Podlaží: 1. podlaží Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz