Nebylo nic nalezeno
K prodeji dřevěnice (částečně zděná) v obci Velká Lhota u Valašského Meziříčí. Pozemek vč. zastavěné plochy celkem 969 m2. Napojení budovy na elektro a na obecní vodovod, dále je na pozemku přívod vedení vody ze studny na sousedícím pozemku. Jedná se o bývalou malou hospůdku následně užívanou jako rodinný dům a rekreační objekt. V suterénu budovy je původní kamenný sklep s kamenným schodištěm, v přízemí budovy vstupní chodba, kuchyně, 3 pokoje a zádveří, WC a vstup do půdního prostoru. Půdní prostor otevřený s možností zřízení obytných pokojů. Vlastník nechal zpracovat architektonický návrh přestavby objektu, přičemž na základě projektu jsou v podkroví situovány: pokoj s kuchyní, další 2 pokoje, koupelna s WC a lodžie. Budova se nachází v lokalitě vhodné pro trvalé bydlení (celoroční příjezd po asfaltové komunikaci), ale také pro rekreaci. Vzhledem k počtu možných vzniklých pokojů vhodné i pro pronájem k rekreačním účelům. Lokalita je ve vzdálenosti 1,5 km od přehrady Bystřička. Pozemek je situován v mírném jižním svahu. V souvislosti s předpokládanou rekonstrukcí zakoupil již vlastník novou střešní krytinu na celou budovu, když tato krytina je nabízena spolu s prodejem nemovitostí a její cena je zahrnuta v ceně nemovitostí.
Zlínský kraj,Velká Lhota,Vsetín
250 m²
1 200 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem jednoho pokoje pro jednu osobu (muže) ve staré chalupě v obci Velká Lhota u Valašského Meziříčí, vzdálené 2,5 km od přehrady Bystřička, jako spolubydlícího + sdílená předsíň, kuchyň, koupelna, WC s koupelnou a technická místnost. K dispozici garáž a zahrada s altánem. V domě bydlí kočka Haika, o kterou je potřeba se starat. Topení pevnými palivy v kamnech a krbu. Podmínkou je nekuřák. Vhodné pro jednu osobu. Klid a ústraní. V zimě nárocnější doprava. Dobrá dostupnost MHD. Jedná se o spolubydlení. Vítána péče o dům a zahradu. V zimě nutná každodenní přítomnost. Večírky a oslavy zakázány. Chalupa je kompletně vybavená, celoročně obyvatelná a je na klidném místě s hezkým výhledem na okolní krajinu. Vhodné pro toho, komu toto omezení nebude vadit. Více informací v RK. Volné ihned. Cena včetně energií.
Zlínský kraj,Velká Lhota,Vsetín
80 m²
5 000
25. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more