Nebylo nic nalezeno
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Bystřička, Dům pronájem
100 m²
2 200 000
19. 4. 2018
Nabízíme exkluzivně k prodeji chatu ve Velké Lhotě u Valašského Meziříčí. Chata se nachází v krásném a klidném prostředí, vzdálená 200 m od vodní nádrže Bystřička. Dispozice: 4+kk, sociální zázemí. Chata prošla před dvěma lety rekonstrukcí: nové rozvody elektřiny a odpadů, zateplení chaty, interiér – obložení dřevem, podlahy: patro - dřevěné palubky, přízemí – dlažba, střecha – plechové šablony, zabezpečovací systém. Inž. sítě: voda – vlastní ze studny /velmi kvalitní pitná voda/ vytápění – kotel na dřevo, ohřev vody a vytápění - el. bojler. Velmi nízké měsíční náklady na provoz chaty /320,-Kč/měsíc. Chata je situována na jižní stranu, obklopena lesními smíšenými porosty a loukou. Pakování na vlastním pozemku. Chata je celoročně obyvatelná, vhodná také jako investice pro pronájem. Nádherné okolní prostředí je vhodné pro rodiny s dětmi, rybáře. Zastavěná plocha a nádvoří 65 m2, užitná plocha 100 m2, plocha pozemku celkem 2754 m2.
Vícevideobydleni.cz
30 000
8. 4. 2018
Zprostředkuji pronájem zavedené restaurace, která se nachází ve velmi turisticky vyhledávané lokalitě v obci Bystřička. Restaurace těsně sousedí s přehradou Bystřička, zasazené do romantického prostředí Valašska, s možností rekreace, cyklistiky, koupání, houbaření....Obec se nachází 8 km od města Valašské Meziříčí a 13 km od města Vsetín. Jedná se o plně vybavenou, prosperující restauraci s kapacitou cca 100 osob v restauraci a cca 80 osob zahrádka s venkovním posezením. Součástí pronájmu jsou přilehlé pozemky a stavby. Nad restaurací se nachází další rozlehlá terasa s prodejním stánkem a toaletami, vhodná pro pořádání kulturních akcí, hudebních večerů atd. K objektu patří také sportovní a dětské hřiště. Součástí pronájmu jsou i sousední chaty a pozemky o rozloze 7000 m2. Parkování je možné před restaurací i na veřejném parkovišti. Doporučuji prohlídku, po dohodě kdykoliv. Pronájem restaurace Bystřička
Víceorigo-reality.cz

Pronájem restaurace, 1000m

Bystřička. (okres Vsetín)
30 000
26. 3. 2018
Zprostředkuji pronájem zavedené restaurace, která se nachází ve velmi turisticky vyhledávané lokalitě v obci Bystřička. Restaurace těsně sousedí s přehradou Bystřička, zasazené do romantického prostředí Valašska, s možností rekreace, cyklistiky, koupání, houbaření....Obec se nachází 8 km od města Valašské Meziříčí a 13 km od města Vsetín. Jedná se o plně vybavenou, prosperující restauraci s kapacitou cca 100 osob v restauraci a cca 80 osob zahrádka s venkovním posezením. Součástí pronájmu jsou přilehlé pozemky a stavby. Nad restaurací se nachází další rozlehlá terasa s prodejním stánkem a toaletami, vhodná pro pořádání kulturních akcí, hudebních večerů atd. K objektu patří také sportovní a dětské hřiště. Součástí pronájmu jsou i sousední chaty a pozemky o rozloze 7000 m2. Parkování je možné před restaurací i na veřejném parkovišti. Doporučuji prohlídku, po dohodě kdykoliv.
Víceceskereality.cz
250 m²
1 200 000
13. 2. 2018
K prodeji dřevěnice (částečně zděná) v obci Velká Lhota u Valašského Meziříčí. Pozemek vč. zastavěné plochy celkem 969 m2. Napojení budovy na elektro a na obecní vodovod, dále je na pozemku přívod vedení vody ze studny na sousedícím pozemku. Jedná se o bývalou malou hospůdku následně užívanou jako rodinný dům a rekreační objekt. V suterénu budovy je původní kamenný sklep s kamenným schodištěm, v přízemí budovy vstupní chodba, kuchyně, 3 pokoje a zádveří, WC a vstup do půdního prostoru. Půdní prostor otevřený s možností zřízení obytných pokojů. Vlastník nechal zpracovat architektonický návrh přestavby objektu, přičemž na základě projektu jsou v podkroví situovány: pokoj s kuchyní, další 2 pokoje, koupelna s WC a lodžie. Budova se nachází v lokalitě vhodné pro trvalé bydlení (celoroční příjezd po asfaltové komunikaci), ale také pro rekreaci. Vzhledem k počtu možných vzniklých pokojů vhodné i pro pronájem k rekreačním účelům. Lokalita je ve vzdálenosti 1,5 km od přehrady Bystřička. Pozemek je situován v mírném jižním svahu. V souvislosti s předpokládanou rekonstrukcí zakoupil již vlastník novou střešní krytinu na celou budovu, když tato krytina je nabízena spolu s prodejem nemovitostí a její cena je zahrnuta v ceně nemovitostí.
Vícevideobydleni.cz
6 pokojů
200 m²
16 000
19. 12. 2017
Nabízíme k pronájmu dům , který má zastavěnou plochu 107m , nachází na Bystřičce s výměrou pozemku 1298m . Dům má dvě bytové jednotky 3+1 se samostatným vstupem do každé bytové jednotky. Celopodsklepený s garáží pro dvě auta, k užívání je možnost celá zahrada + zahradní domek. Topení je řešeno plynové i na tuhá paliva, dům je zateplen. V blízkosti domu je obecní úřad, zdravotní zařízení, školka, škola první stupeň, dva obchody s potraviny. Cana 12000,–Kč+ energie je nájemné za jednu bytovou jednotku o velikosti 3+1, za celý dům je cena 16000,–Kč + energie. Pro bližší informace kontaktujte makléře.
Vícerksting.cz