3 pokoje
100 m²
10,000
2016-2-24
Exkluzivně – Samostatně stojící rodinný dům (3+1) s garážemi a zahradou (2500 m2) v okrajové části klidné menší obce Cvrčovice – Ferdinandka. Příslušenství domu tvoří dvůr s prostorným přístřeškem, kolnami a zahradním posezením, rovinatá zahrada s ovocnými stromy a záhony, předzahrada. Současná obytná plocha domu činí cca 100 m2, užitná plocha domu a vedlejších staveb činí cca 250 m2, celková plocha pozemku je 3000 m2. Vnitřní dispozice obytného domu: přízemí – čtyři obytné místností (2x průchozí pokoj, 2x neprůchozí pokoj), koupelna s toaletou a umyvadlem (osazená hluboká vana), vstupní zádveří s chodbou. Okna v domě jsou dřevěná, špaletová, směřovaná na jih a západ. Dům je udržovaný, ihned volný k nastěhování. Střecha sedlová, střešní krytina: velkoformátové vlnité desky- Eternit a plech. Ohřev vody elektrickým bojlerem, vytápění krbovými kamny, popř. ústředním topením (kotel ve sklepě). Dům je napojen na elektřinu 230/400V, obecní vodovod, vlastní jímka. Celý pozemek je oplocený plotem se vstupními kovovými vraty s brankou, dvůr i zahrada poskytuje příjemné soukromí. Parkování možné na pozemku i přímo před domem. Dům je vhodný k chovatelství, příp. jako dílny s bydlením, apod. Dopravní dostupnost: BUS a vlak- 10 min. chůze (zastávka Kladno Dubí), autem: Kladno 4km - 5 min., Praha 30 km - 40 min. PENB se v současnosti připravuje, proto je nemovitost administrativně ze zákona zařazena do třídy energetické náročnosti G. Skutečná energetická náročnost bude upřesněna později.
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Cvrčovice, Dům pronájem
960 m²
14,900,000
2018-3-14
Nabízíme prodej zemědělské usedlosti (statku) s celkovým pozemkem 8.028 m2 na Praze východ, obec Podolanka, část Cvrčovice. Hlavní, dvoupodlažní budova v přízemí je velmi prostorný byt majitele (5+1 250 m2) obývací pokoj s klenutými stropy,hala, jídelna, velká prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna, ložnice, pokoj s pracovnou, šatna, technická místnost. 2.NP slouží v současné době jako fungující ubytovna (10 pokojů), soc. zařízení, spol. místnost. V krajní části pozemku je umístěn další dům o 3 bytových jednotkách započata postupná rekonstrukce. Dále navazují velké stodoly (nová střecha) pro ustájení koní (18 boxů, porodní box,sklady sena) technické místnosti, garáže, kotelna, dílna, posezení s grilem a zahrada. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch voda nebo autom. kotlem na tuhá paliva + pelety, voda z vlastní studny, odpad sveden do dvou septiků, nyní možnost na napojení na obecní kanalizaci. Dům je celkově v dobrém stavu, po drobných úpravách ihned k nastěhování. Možnost pronájmu pozemků od obce pro výběh koní. Velkou výhodou je možnost finančního zisku z nemovitostí min.100 -120.000.-Kč měsíčně fungující ubytovna, ustájení koní, pronájem druhého domu s byt. jednotkami, který pokryje nejen režii + náklady objektu ale i splácení případného úvěru a samozřejmě skvělá lokalita blízko Prahy!!! Obec Podolanka se nachází při severovýchodní hranici Prahy, je dostupná městskou hromadnou dopravou. PENB bude zpracován při prodeji. Právní servis zajištěn a financování zajištěno. Predaj zemědělské osedlosti Podolanka
Víceorigo-reality.cz

Prodej: Rodinný dům (Zem. usedlosti) Podolanka

Praha-východ - Podolanka, Cvrčovice
8.02 m²
14,900,000
2018-3-6
Popis nemovitosti Nabízíme prodej zemědělské usedlosti (statku) s celkovým pozemkem 8.028 m2 na Praze –východ, obec Podolanka, část Cvrčovice. Hlavní, dvoupodlažní budova –v přízemí je velmi prostorný byt majitele (4+1 – 150 m2) obývací pokoj s klenutými stropy, jídelna, velká prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna, ložnice, pokoj s pracovnou, šatna, technická místnost. 2.NP – slouží v současné době jako fungující ubytovna (10 pokojů), soc. zařízení, spol. místnost. V krajní části pozemku je umístěn další dům o 3 bytových jednotkách – započata postupná rekonstrukce. Dále navazují velké stodoly (nová střecha) pro ustájení koní (18 boxů, porodní box,sklady sena) technické místnosti, garáže, kotelna, dílna, posezení s grilem a zahrada. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch –voda nebo autom. kotlem na tuhá paliva + pelety, voda z vlastní studny, odpad sveden do dvou septiků, nyní možnost na napojení na obecní kanalizaci. Dům je celkově v dobrém stavu, po drobných úpravách ihned k nastěhování. Možnost pronájmu pozemků od obce pro výběh koní. Velkou výhodou je možnost finančního zisku z nemovitostí min.100 -120.000.-Kč měsíčně – fungující ubytovna, ustájení koní, pronájem druhého domu s byt. jednotkami, který pokryje nejen režii + náklady objektu ale i splácení případného úvěru a samozřejmě skvělá lokalita blízko Prahy!!! Obec Podolanka se nachází při severovýchodní hranici Prahy, je dostupná městskou hromadnou dopravou. PENB bude zpracován při prodeji. Právní servis zajištěn a financování zajištěno. Typ konstrukce Jiná Vybavení bytu S vybavením
Vícereality.mesec.cz
14,900,000
2018-3-6
Popis Nabízíme prodej zemědělské usedlosti (statku) s celkovým pozemkem 8.028 m2 na Praze –východ, obec Podolanka, část Cvrčovice. Hlavní, dvoupodlažní budova –v přízemí je velmi prostorný byt majitele (5+1 – 250 m2) obývací pokoj s klenutými stropy,hala, jídelna, velká prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna, ložnice, pokoj s pracovnou, šatna, technická místnost. 2.NP – slouží v současné době jako fungující ubytovna (10 pokojů), soc. zařízení, spol. místnost. V krajní části pozemku je umístěn další dům o 3 bytových jednotkách – započata postupná rekonstrukce. Dále navazují velké stodoly (nová střecha) pro ustájení koní (18 boxů, porodní box,sklady sena) technické místnosti, garáže, kotelna, dílna, posezení s grilem a zahrada. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch –voda nebo autom. kotlem na tuhá paliva + pelety, voda z vlastní studny, odpad sveden do dvou septiků, nyní možnost na napojení na obecní kanalizaci. Dům je celkově v dobrém stavu, po drobných úpravách ihned k nastěhování. Možnost pronájmu pozemků od obce pro výběh koní. Velkou výhodou je možnost finančního zisku z nemovitostí min.100 -120.000.-Kč měsíčně – fungující ubytovna, ustájení koní, pronájem druhého domu s byt. jednotkami, který pokryje nejen režii + náklady objektu ale i splácení případného úvěru a samozřejmě skvělá lokalita blízko Prahy!!! Obec Podolanka se nachází při severovýchodní hranici Prahy, je dostupná městskou hromadnou dopravou. PENB bude zpracován při prodeji. Právní servis zajištěn a financování zajištěno.
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz

Prodej zemědělské usedlosti, 8028m

Cvrčovice, Podolanka. (okres Praha-východ)
8.02 m²
14,900,000
2018-3-6
Nabízíme prodej zemědělské usedlosti (statku) s celkovým pozemkem 8.028 m2 na Praze –východ, obec Podolanka, část Cvrčovice. Hlavní, dvoupodlažní budova –v přízemí je velmi prostorný byt majitele (4+1 – 150 m2) obývací pokoj s klenutými stropy, jídelna, velká prostorná kuchyň s kuchyňskou linkou, koupelna, ložnice, pokoj s pracovnou, šatna, technická místnost. 2.NP – slouží v současné době jako fungující ubytovna (10 pokojů), soc. zařízení, spol. místnost. V krajní části pozemku je umístěn další dům o 3 bytových jednotkách – započata postupná rekonstrukce. Dále navazují velké stodoly (nová střecha) pro ustájení koní (18 boxů, porodní box,sklady sena) technické místnosti, garáže, kotelna, dílna, posezení s grilem a zahrada. Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem vzduch –voda nebo autom. kotlem na tuhá paliva + pelety, voda z vlastní studny, odpad sveden do dvou septiků, nyní možnost na napojení na obecní kanalizaci. Dům je celkově v dobrém stavu, po drobných úpravách ihned k nastěhování. Možnost pronájmu pozemků od obce pro výběh koní. Velkou výhodou je možnost finančního zisku z nemovitostí min.100 -120.000.-Kč měsíčně – fungující ubytovna, ustájení koní, pronájem druhého domu s byt. jednotkami, který pokryje nejen režii + náklady objektu ale i splácení případného úvěru a samozřejmě skvělá lokalita blízko Prahy!!! Obec Podolanka se nachází při severovýchodní hranici Prahy, je dostupná městskou hromadnou dopravou. PENB bude zpracován při prodeji. Právní servis zajištěn a financování zajištěno.
Víceceskereality.cz