Pronájem domu 4+kk bez realitky

Rovniny, Hlučín, Moravskoslezský kraj
4 pokoje
196 m²
16,000
2018-2-23
Nabízíme k pronájmu rodinný dům (součástí dvojdomku) ve velmi klidné části Hlučína - Rovnin, v blízkosti lesa. Dům je dvoupodlažní, v 1. NP se nachází předsíň, WC, obývací místnost, kuchyň a garáž. V 2. NP se nachází ložnice s šatnou, dva pokoje a prostorná koupelna (sprch. kout, vana, 2 umyvadla, bidet). K domu náleží zahrada s terasou.
Vícebezrealitky.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Hlučín, Dům pronájem
100 m²
23,900
2018-4-17
Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný obchodní prostor, který se nachází v lukrativní, rekonstruované nemovitosti přímo u frekventované křižovatky ul. Dlouhoveská a ul. Ostravská. Prostor je pěkný, světlý, s mnoha výkladci, bez nutnosti investic. Celková výměra obchodní plochy je 100 m2, ve dvoře je umístěna garáž, kterou lze využít ke skladování. Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti nemovitosti a jedno parkovací místo je k dispozici ve dvoře. Doporučuji. Pronájem nebytových prostor na Dukelské ul. v Hlučíně. Jedná se o celkem 50 m2 v přízemí budovy, samostatný přístup pro zásobování ze zadní části.… Nabízíme k pronájmu přízemí zavedeného nákupního domu, který se nachází v těsné blízkosti historického centra města Hlučín. Vstupní hala je snímána…
Vícedomybytypozemky.cz

Pronájem, byt 2+1, Hlučín

Severní, Hlučín, Opava
2 pokoje
4,900
2018-4-9
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Severní 824/16, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ve druhém patře je v udržovaném stavu.V bytě jsou plastová okna.V průchozích pokojích je položena plovoucí podlaha,v kuchyni a předsíni PVC.Součástí kuchyně je plynový sporák a kuchyňská linka.Koupelna je spojená s WC v čistém stavu v obkladu s PVC.Ohřev vody plynovou karmou.Zálohy na služby počítány na dvě osoby,nejsou v tom zahrnuty elektřina a plyn. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti na sídlišti OKD. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz

Pronájem, obchodní prostory, 140 m2, Hlučín, ul. Pode Zdí

Moravskoslezský Pode Zdí, Hlučín , okres Opava
140 m²
23,000
2018-4-17
Nabízíme k pronájmu přízemí zavedeného nákupního domu, který se nachází v těsné blízkosti historického centra města Hlučín. Vstupní hala je snímána kamerou napojenou na pult centrální ochrany. Interiér domu prošel významnou rekonstrukcí. Prostory jsou je bez příček, možno na požádání dodělat. Vhodné jako prodejní místo, kancelářské open space, kosmetický nebo kadeřnický salon. Na čelo domu je možno umístit reklamu viditelnou z náměstí. Doporučujeme prohlídku. ID inzerátu: 6935604 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 611679 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Pode Zdí, Hlučín , okres Opava Kategorie: Komerční objekty Podkategorie: Obchodní Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Plocha: 140 m 2 Užitná plocha: 140 m 2 Zastavěná plocha: 140 m 2 Typ budovy: cihlový Počet nadzemních podlaží: 2 Podlaží: 1. podlaží Zařízení: nezařízeno Voda: ano Internet: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz

Pronájem atraktivní prodejny. Frekventované místo.

Moravskoslezský Hlučín , okres Opava
100 m²
23,900
2018-4-15
Nabízíme Vám k pronájmu velmi pěkný obchodní prostor, který se nachází v lukrativní, rekonstruované nemovitosti přímo u frekventované křižovatky ul. Dlouhoveská a ul. Ostravská. Prostor je pěkný, světlý, s mnoha výkladci, bez nutnosti investic. Celková výměra obchodní plochy je 100 m2, ve dvoře je umístěna garáž, kterou lze využít ke skladování. Parkoviště se nachází v bezprostřední blízkosti nemovitosti a jedno parkovací místo je k dispozici ve dvoře. Doporučuji. ID inzerátu: 6930205 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 109236 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Hlučín , okres Opava Kategorie: Komerční objekty Podkategorie: Kanceláře Energetický štítek: G Stav nemovitosti: velmi dobrý Plocha: 100 m 2 Užitná plocha: 100 m 2 Typ budovy: cihlový Typ vytápění: Ústřední plynové Typ domu: Vícepatrový Garáž: ano Internet ověřit dostupnost internetu Ověříme dostupnost internetu na vaší adrese Zadejte své číslo, zavoláme vám zpět Zavolejte mi
Vícehyperreality.cz

Pronájem bytu 1+1, 32m , Hlučín

Cihelní, Hlučín (okres Opava)
7,000
2018-4-4
Nabízím k pronájmu zrekonstruovaný byt 1+1 v osobním vlastnictví v Hlučíně na ulici Cihelní. Byt je po rekonstrukci- nová kuchyňská linka s ledničkou, mikrovlnkou, pračkou, nový sprchový kout, byt je kompletně zařízen, volný od 1.6. Uzamykatelný balkon na mezipatře. Dům je po kompletní revitalizaci. Žádaná a klidná lokalita, v blízkosti dětské hřiště. Vratná kauce 15 000,- Kč. Měsíční nájem vč. služeb činí 7 000,- Kč. Provize 7 000,- Kč.
Vícereality.sousede.cz

Pronájem, byt 2+1, Hlučín

Severní, Hlučín, Opava
4,900
2018-4-9
Pronájem bytové jednotky 1 + 2, ul. Severní 824/16, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ve druhém patře je v udržovaném stavu.V bytě jsou plastová okna.V průchozích pokojích je položena plovoucí podlaha,v kuchyni a předsíni PVC.Součástí kuchyně je plynový sporák a kuchyňská linka.Koupelna je spojená s WC v čistém stavu v obkladu s PVC.Ohřev vody plynovou karmou.Zálohy na služby počítány na dvě osoby,nejsou v tom zahrnuty elektřina a plyn. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti na sídlišti OKD. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerealhit.cz

Pronájem, Byty 1+1, 27 m2

Hlučín,Opava,Severní 845/6
3,500
2018-3-29
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Severní 845/6, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt ve třetím patře bez výtahu je v udržovaném stavu.V bytě je nová elektroinstalace a plastová okna.V celém bytě je položena plovoucí podlaha.Součástí kuchyně je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna je spojená s WC v čistém stavu v obkladu s dlažbou.Zálohy na služby počítány na dvě osoby,nejsou v tom zahrnuty elektřina a plyn. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti na sídlišti OKD. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jed nonásobku nájemného + služeb.
Vícenemovitosti-blansko.realitymorava.cz

Pronájem, byt 1+1, Hlučín

Severní, Hlučín, Opava
3,280
2018-4-17
Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Severní 851/4, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v prvním patře je po částečné rekonstrukci - v celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V pokoji jsou položeny původní parkety,v kuchyni dlažba a předsíni PVC.Součástí kuchyně je plynový sporák,kuchyňskou linku po dohodě dodáme.Koupelna je společná s WC a je v původním čistém a udržovaném stavu. se nachází v klidné lokalitě a parkování u domu je možné. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícerealhit.cz

Pronájem, byt 1+1, Hlučín

Severní, Hlučín, Opava
1 pokoj
3,280
2018-4-4
Popis Pronájem bytové jednotky 1 + 1, ul. Severní 851/4, Hlučín k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt v prvním patře je po částečné rekonstrukci - v celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. V pokoji jsou položeny původní parkety,v kuchyni dlažba a předsíni PVC.Součástí kuchyně je plynový sporák,kuchyňskou linku po dohodě dodáme.Koupelna je společná s WC a je v původním čistém a udržovaném stavu. Dům se nachází v klidné lokalitě a parkování u domu je možné. Ceny uvedené u položek Kauce/Jistota, Administrační poplatek a služby - jsou orientační. Nájemné se hradí v daném měsíci. Kauce/Jistota je ve výši jednonásobku nájemného + služeb.
Vícebytyvolne.cz
12,000
2018-4-9
Nabízíme k pronájmu přízemí zavedeného nákupního domu, který se nachází v těsné blízkosti historického centra města Hlučín. Vstupní hala je snímána kamerou napojenou na pult centrální ochrany. Interiér domu prošel významnou rekonstrukcí. Prostory jsou je bez příček, možno na požádání dodělat. Vhodné jako prodejní místo, kancelářské open space, kosmetický nebo kadeřnický salon. Na čelo domu je možno umístit reklamu viditelnou z náměstí. Doporučujeme prohlídku. Lokalita: Pode Zdí, Hlučín Plocha: 70 m² Cena nájmu nezahrnuje náklady na energie: elektřina, plyn. Kauce jeden měsíční nájem. Provize RK 5000,- Kč. Evidenční číslo: 588081 Energetická náročnost : Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vícereality.bazos.cz