Nabízíme k pronájmu novostavbu RD s pozdějším odkupem do os.vlastnictví o disp. 5+kk v Hrubé vodě, 15 km od Olomouce. Zast.plocha činí 100m2, užitná pl. 125m2, pozemek 580m2. V přízemí domu se nachází zádveří, předsíň, obývací pokoj s kuch.koutem, 2 pokoje, techn.místnost, koupelna, samostatné wc. V 1.patře se nachází 3 pokoje, velká koupelna s wc, šatna. V celém domě je velmi úsporné podl. topení,dům je postaven z kvalitních materiálů (porother, zateplení polystyrén 20cm, dřevěná okna, kvalitní podlahy a obklady, schodiště z masívu). ČOV, vlastní studna. V obci se nachází lyžařský areál se sedačkovou lanovkou. Jedná se o bydlení s velmi nízkými měsíčními náklady v pěkném prostředí. Dům je nezařízený, možno dovybavit dle dohody..Možnost dlouhodobého pronájmu. PENB - "B"
Hlubočky - Hrubá Voda
15 000
15. 8. 2017
Vícerealityolomouc.cz
Nabízíme k pronájmu novostavbu RD s pozdějším odkupem do os.vlastnictví o disp. 5+kk v Hrubé vodě, 15 km od Olomouce. Zast.plocha činí 100m2, užitná pl. 125m2, pozemek 580m2. V přízemí domu se nachází zádveří, předsíň, obývací pokoj s kuch.koutem, 2 pokoje, techn.místnost, koupelna, samostatné wc. V 1.patře se nachází 3 pokoje, velká koupelna s wc, šatna. V celém domě je velmi úsporné podl. topení,dům je postaven z kvalitních materiálů (porother, zateplení polystyrén 20cm, dřevěná okna, kvalitní podlahy a obklady, schodiště z masívu). ČOV, vlastní studna. V obci se nachází lyžařský areál se sedačkovou lanovkou. Jedná se o bydlení s velmi nízkými měsíčními náklady v pěkném prostředí. Dům je nezařízený, možno dovybavit dle dohody..Pronájem je podmíněn následným odkupem do os. vlastnictví nejpozději do 1 roku. PENB - "B"
Hlubočky
5 pokojů
125 m²
35 000
22. 6. 2017
Vícepatriotreality.cz
Nabízíme k pronájmu rodinný dům s nebytovými prostory v obci Hlubočky, zastavěná plocha 92 m2, pozemek 750 m2. V patře domu se nachází bytová jednotka o disp. 4+1, výměra 92 m2. Byt je po kompletní rekonstrukci - plastová okna, plynové topení, na podlahách lino v imitaci plovoucí podlahy a dlažba. Pokoje jsou průchozí. V koupelně sprchový kout, wc zvlášť. Byt se pronajímá nezařízený, pouze kuch. linka se sporákem. V přízemí domu jsou nebytové prostory o výměře 90 m2 vhodné jako dílna, drobná výroba, sklad - vytápění na TP, samostatné wc, vstupní dvěře + plechová vrata. Pozemek je oplocen, vjezd bránou. Na pozemku je dále samostatná garáž. Dům je volný ihned. PENB G - nebyl dodán.
Hlubočky Nám. družby
185 m²
35 000
22. 11. 2016
Vícepatriotreality.cz
Pronájem panelového bytu 3+1 v Hlubočkách na ulici Na Orátě. Byt má rozlohu cca 70 m2 a bude se pronajímat částečně vybavený. Nachází se v 5. patře panelového domu s výtahem. V kuchyni je kuchyňská linka se sporákem a spižírna. Ve zděné koupelně je vana, umyvadlo, dlažba a toaleta je společně. V bytě jsou skříně a poličky, na podlahách je linoleum. Výhodou bytu je balkón. Uvedená cena je včetně inkasa. Vhodné pro rodinu, pracující pár, domácí mazlíček není překážkou. Volný od srpna 2018. V případě zájmu je potřeba složit kauci ve výši jednoho nájmu. PENB tř. G.
3 pokoje
70 m²
9 500
2. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more