Nabízíme k prodeji dvoupodlažní, řadový, rodinný dům na ulici Borůvková v Olomouci. Stavba je dispozičně řešena jako 5+kk s velkou šatnou, podlahovou plochou 135,65 m² a garáží. V přízemí se nachází rozlehlý obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu. Součástí je kuchyňská linka na míru ve tvaru písmene U s nerezovými spotřebiči, sporákem s el. troubou a sklokeramickou varnou deskou, digestoří, dřezem a baterií. V přízemí se nachází dětský pokoj s nábytkem na míru - dva psací stoly a šatní skříň. Dále pak koupelna s vanou, umyvadlem, závěsným WC, přípojkou na pračku a otopným žebříkem a technická místnost s elektrickým kotlem. V patře domu jsou 4 neprůchozí pokoje, z nichž jeden je přizpůsoben jako šatna s příslušenstvím na míru. Dále pak koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, závěsným WC, bidetem a otopným žebříkem. Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci, vytápění domu je ústřední elektrické. Součástí domu je garáž, na kterou navazuje technická místnost, ze které je vstup na zahradu. Další jedno parkovací místo je před garáží. Dům je postaven na betonové základové desce, obvodové zdivo Porotherm, betonové překlady, střešní krytina Bramac. K domu je kompletní projektová dokumentace. Veškerá občanská vybavenost vč. MHD v pěším dosahu. Snadná dostupnost do centra. Doporučujeme prohlídku, kde Vám makléř rád zodpoví další dotazy. Zatím nebyl dodán PENB, proto uvádíme hodnotu "G". Financování této nemovitosti Vám v případě Vašeho zájmu vyřídíme velice rychle a bez poplatků.
Olomouc, Holice, Borůvková
284 m²
4 990 000
16. 2. 2018
Vícereality.idnes.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Holice, Dům pronájem
Pronájem nebytových prostor po kompletní rekonstrukci v Olomouci – Holici na ulici U Cukrovaru. Jedná se o přízemní prostor s výlohou, který se nachází v přízemí domu a jeho výměra činí 70 m2. Náleží k němu sociální zázemí a menší místnost, kterou lze využít jako sklad, popř. kancelář. Vlastní měřiče energií. Bezproblémové parkování. Prostor je vhodný pro zřízení prodejny potravin, pro poskytování služeb, apod. Ihned volný.
Olomouc Olomouc /
9 900
17. 5. 2018
Vícemetr2reality.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vstupní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouho
U cukrovaru, Olomouc
10 000
28. 4. 2018
Vícerealingo.cz
Nabízíme pronájem obchodního prostoru o užitné ploše 150 m na náměstí T. G. Masaryka v Holicích. Prostory se nacházejí v přízemí zděného domu, disponují třemi velkými výlohami, v zadní části prostor je k dispozici sociální zařízení. Nájemce může využít bezplatného parkování v přilehlém dvoře. Měsíční nájemné činí 15 000 Kč, energie se přepisují na nájemce. Jedná se o strategickou lokalitu přímo v centru města. Poplatek při podpisu rezervační smlouvy je ve výši jedné měsíční platby. Dostupné dle předchozí domluvy.
Holice,Pardubice
15 000
26. 4. 2018
Vícereality.hradeckralove.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vstupní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouh
U cukrovaru, Olomouc
10 000
28. 4. 2018
Vícerealingo.cz
Pronájem nebytových prostor, ul. Přichystalova, Olomouc. Prostory se nachází v 1. PP obytného domu Přichystalova. Jde o soubor cca 5 místností vč. sociálního zařízení. Celková plocha činí cca 119 m2. Cena uvedena bez zálohových plateb na služby. Prostory jsou zrekonstruované, volné po domluvě ihned. Požadovaná vratná kauce. Více informací na prohlídce.
Přichystalova, Olomouc - Holice
119 m²
7 000
2. 5. 2018
Vícereality.sousede.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vstupní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouhodobý pronájem.
U cukrovaru
70 m²
10 000
26. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vstupní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouhodobý pronájem.
Ulice U cukrovaru v Olomouci, okres Olomouc
70 m²
10 000
27. 4. 2018
Vícedobre-nemovitosti.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vstupní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouhodobý pronájem. Obchodní prostor Olomouc na pronájem
Olomouc, Holice, U cukrovaru
294 m²
10 000
27. 4. 2018
Víceorigo-reality.cz
Zprostředkujeme pronájem reklamní výlohy o rozměrech 93x123 cm v centru Holic na frekventovaném místě. Cena pronájmu je 6000,- / rok. Platba jednorázově. Doporučujeme Nabízíme pronájem skladu nebo provozovny 120 - 380 m2. Plocha lze vyčlenit z celkové plochy parkovacího domu ve velikosti podle potřeby. Modul…
Holice (okres Pardubice)
1 m²
6 000
27. 4. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
Pronájem nebyt. prostoru o velikosti cca 70m2 v Olomouci - ul. U Cukrovaru (Holice). Jedná se o prostor v přízemí cihlového domu s výlohou, kterou lze polepit reklamou. Na podlaze dlažba, okna a vst upní dveře jsou plastová. Prostor se sestává z jedné velké místnosti, kterou lze případně přepažit, skladu, šatny, samostatného wc a mísnosti na kuchyňku. Ohřev vody je řešen el. bojlerem. Prostory lze využít na obchod, služby, kanceláře, eshop. Bezproblémové parkování přímo u domu. Majitel požaduje vratnou kauci. Volné od 1.6.2018. Jedná se o dlouhodobý pronájem.
U cukrovaru, Holice, Olomouc,Reality Mix
10 000
25. 4. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz