Stížnost
Nabízíme prostorný dům z roku 2009, který je dispozičně řešen jako 8+1, celková užitná plocha 903 m2, celková plocha pozemku 19 120 m2 (z toho zastavěná 590 m2). Dokonalé provedení celé stavby a architektonicky velmi kvalitně řešený areál, použité špičkové stavební materiály a vyhovující dispoziční řešení. V prvním nadzemním podlaží je vstupní hala s výškou stropu přes dvě podlaží, obývací pokoj s prostorným jídelním koutem, kuchyň, koupelna, ložnice pro hosty s toaletou a koupelnou, velký vnitřním bazénem o velikosti 12×6 metrů, dále sauna, technická místnost a garáž pro dvě auta. Ve 2. nadzemním podlaží je galerie, ze které je přístup do jednotlivých místností. Je zde herní sál s kulečníkem, celý interiér herny je obložen kvalitním dřevem z višně, dále je zde knihovna, 3 ložnice, každá se svojí vlastní koupelnou. Do třetího patra je přístup po dřevěném schodišti, ve kterém se nalézá společná chodba, ložnice, koupelna. Všechna okna jsou z pancéřového skla, dům a celý areál je pod centrální bezpečnostní ochranou. V technické místnosti je kotelna na topení a ohřev teplé vody, rovněž ohřev vody do bazénu. Voda v bazénu je čištěna vlastním recirkulačním zařízením. Podlahové topení je po celé ploše přízemí, v prostorech ve vyšších patrech je topení deskové. Vila je obklopena rozlehlou a velmi dobře udržovanou zahradou, kde je bazén o velikosti 20×7 metrů s vodopádem vytvořeným přírodními kameny. Na zahradě jsou vzrostlé ovocné stromy, ořech, dále borovice, lípy a smrky. Celá zahrada je automaticky zavlažována a je osvětlována 70 ti svítidly po celé ploše. Vila je samostatně zásobena vodou ze dvou vlastních studní, odpadní vody jsou čištěny vlastním čistícím zařízením. V těsné blízkosti vily je golfové hřiště a tenisové kurty. Přístup k areálu je po státní silnici, na zahradě je několik parkovacích stání. Na pozemku je podsklepený zahradní domeček.
Kouřim, Kouřim (Okres Kolín)
150 000 Kč
3. 2. 2016
3. 2. 2016
Vícehomesweethome.cz
Stížnost
Popis Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé pozemky o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu.Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako sklady a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný domek, kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety.Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou rodinných domů na ploše dvou hektarů.Rádi vám poskytneme bližší informace.
Lipany, Vitice, Kolín
40 000 Kč
8. 11. 2018
8. 11. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu.Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný , kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety.Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou na ploše dvou hektarů.Rádi vám poskytneme bližší informace.
Lipany, Vitice, Kolín
40 000 Kč
8. 11. 2018
8. 11. 2018
Vícerealhit.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé pozemky o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu.Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako sklady a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný domek, kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety.Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou rodinných domů na ploše dvou hektarů.Rádi vám poskytneme bližší informace.
Lipany, Vitice, Kolín
11500 m²
40 000 Kč
8. 11. 2018
11500 m²8. 11. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé pozemky o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu.Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako sklady a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný domek, kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety.Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou rodinných domů na ploše dvou hektarů.Rádi vám poskytneme bližší informace. ID inzerátu: 7239284 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Stát: Kraj: Lokalita: Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Energetický štítek: G Stav nemovitosti: před rekonstrukcí Užitná plocha: 576 m 2 Zastavěná plocha: 576 m 2 Typ budovy: smíšený Typ vytápění: Lokální elektrické Výtah: ano Voda: ano Elektřina: ano
40 000 Kč
5. 11. 2018
5. 11. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu prostory vhodné ke komerčnímu využití v malebném městečku Kouřim. Dům má výhodné umístění přímo na náměstí. Přízemí historického domu lze pronajmout jako celý prostor o výměře 105 m2 k využití např. pro banky, pojišťovny, lékaře, fitness apod. Po domluvě lze pronajmout jen část přízemí pokoj s kuchyňským koutem o výměře 18 m2 + chodba a WC – např. pro lékaře, kosmetičku, masérku apod. – výše měsíčního nájmu 5 000 Kč. V druhé části přízemí je vstupní recepce, která propojuje dvě další místnosti. Dále je zde příslušenství - technická místnost, koupelna a WC. Měsíční nájemné za tyto prostory o výměře cca 87 m2 činí 10 000 Kč. Prostory jsou ve výborném stavu, doporučuji prohlídku. Měsíční nájemné za celé přízemí 105 m2 je 15 000 Kč + spotřeba energií, vratná kauce se skládá ve výši dvou měsíčních nájmů. V Kouřimi je veškerá občanská vybavenost, dále golfové hřiště, skanzen, v okolí krásná příroda. Výborná dopravní dostupnost do Prahy 30 km a Kolína 15 km. Využijte výhodné nabídky a kontaktujte makléřku pro více informací a prohlídku.
Zlická, Kouřim (okres Kolín)
105 m²
15 000 Kč
5. 10. 2018
105 m²5. 10. 2018
Víceceskereality.cz
Stížnost
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout k pronájmu prostory vhodné ke komerčnímu využití v malebném městečku Kouřim. Dům má výhodné umístění přímo na náměstí. Přízemí historického domu lze pronajmout jako celý prostor o výměře 105 m2 k využití např. pro banky, pojišťovny, lékaře, fitness apod. Po domluvě lze pronajmout jen část přízemí pokoj s kuchyňským koutem o výměře 18 m2 + chodba a WC – např. pro lékaře, kosmetičku, masérku apod. – výše měsíčního nájmu 5 000 Kč. V druhé části přízemí je vstupní recepce, která propojuje dvě další místnosti. Dále je zde příslušenství - technická místnost, koupelna a WC. Měsíční nájemné za tyto prostory o výměře cca 87 m2 činí 10 000 Kč. Prostory jsou ve výborném stavu, doporučuji prohlídku. Měsíční nájemné za celé přízemí 105 m2 je 15 000 Kč + spotřeba energií, vratná kauce se skládá ve výši dvou měsíčních nájmů. V Kouřimi je veškerá občanská vybavenost, dále golfové hřiště, skanzen, v okolí krásná příroda. Výborná dopravní dostupnost do Prahy 30 km a Kolína 15 km. Využijte výhodné nabídky a kontaktujte makléřku pro více informací a prohlídku.
Zlická, Kouřim (okres Kolín)
105 m²
15 000 Kč
4. 10. 2018
105 m²4. 10. 2018
Vícereality.sousede.cz
Stížnost
Nabízíme Vám exkluzivně k prodeji rodinný dům v Bošicích s rozlehlým pozemkem, lemovaným na jedné straně skalním masívem. Dům je dispozičně řešen následujícím způsobem: v přízemí se nachází obývací pokoj s jídelnou, kuchyně, technická místnost se sprchovým koutem a WC s umyvadlem. V prvním patře jsou tři ložnice a nově zrekonstruovaná koupelna s vanou společně s WC. Dále je zde vstup do podkroví, které naskýtá možné další využití. Dům je vytápěný krbovými kamny s tepelným výměníkem a dále jsou v každé místnosti žulové přímotopy. Odpad je řešen čističkou s přepadem, s výhledem na vybudování kanalizace do 2 let. Voda je řešena studnou, která je dále upravena čističkou Logix 760 od společnosti Pure Water. Dále zde byla cca před 2 roky udělaná nová fasáda. Za domem je krytý prostor na dřevo. Velkou dominantou je skalní masív podél jedné strany pozemku, který vybízí k rozmanitému využití. Město Kouřim je vzdálené 3 km. Dále je zde autobusové spojení do Kolína, ale i do Ždánic, odkud jezdí příměstská doprava do Prahy. Doporučujeme prohlídku, ať sami můžete posoudit tuto nabídku. S financováním Vám rádi pomůžeme Pronájem kanceláře Brno-město, Černovice Prodej domu v centru obce Svojšice, který je v současné době zkolaudován jako hospoda se dvěma bytovými jednotkami o dispozici 3+1 v přízemí s… Romantické bydlení uprostřed přírody, 7km do města Kouřim nebo 17 km a s dobrou dostupností do města Kolín, v malebné obci Nová Ves III, Svojšice , v…
Svojšice (okres Kolín),49
110 m²
4 299 000 Kč
19. 10. 2018
110 m²19. 10. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu krásný kompletně zařízený byt pro nájemníky s uměleckou duší přímo u zastávky tramvaje Maniny. Byt je celý obrácen do vnitrobloku na západ a díky svému uspořádání je vhodný pro jednu osobu nebo pár. Přes kuchyň s jídelnou se dostanete do obývacího pokoje s praktickým pracovním koutkem a ložnicí oddělenou posuvným mléčným sklem. V prostorné předsíni jsou vestavěné skříně a botníky. Koupelna je s vanou a pračkou. Toaleta je zvlášť. Na podlahách jsou parkety nebo dlažba. Vytápění je řešeno plynovými vafkami, ohřev vody elektrickým boilerem. K bytu je též ve výhradním užívání menší lodžie přístupná z chodby domu. K dispozici je též sklep a přístup na menší zahradu ve vnitrobloku. V okolí je kompletní občanská vybavenost. Holešovice jsou oblíbená čtvrť plná kulturních institucí, vynikajících restaurací, bister, sportovního vyžití a dalších příležitostí ke trávení volného času. Pár minut od domu je metro B Palmovka a metro C Nádraží Holešovice nebo Vltavská. Volný ihned dlouhodobě. Zúčtovatelné poplatky 1500,- pro dvě osoby. Převod plynu a elektřiny na nájemníka. Kauce 2 měsíční nájmy, provize RK 1 měsíční nájem. Prodej rodinného domu Kouřim Nabízím Vám pronájem bytu 2kk v ulici Litoměřická na Praze 9. Byt se nachází v přízemí cihlového domu. Dispozice bytu je řešena jako nadstandartní 2… Luxusní, moderní plně zařízený byt 2+kk ve 3. patře zrenovovaného domu s výtahem ve vyhledávané lokalitě Praha 5- Malá Strana. Byt má celkovou plochu…
Praha (okres Praha 7),Na Maninách
48 m²
18 000 Kč
9. 10. 2018
48 m²9. 10. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé pozemky o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu. Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako sklady a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný domek, kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety. Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou rodinných domů na ploše dvou hektarů. Rádi vám poskytneme bližší informace.
Lipany, Vitice, okres Kolín,Kolín
11500 m²
40 000 Kč
18. 9. 2018
11500 m²18. 9. 2018
Vícerkevropa.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu výjimečnou nemovitost s možností širokého spektra využití. Jedná se o Zámek Lipany a přilehlé hospodářské budovy. K využití jsou přilehlé pozemky o celkové výměře 11.500 m2. Zámecká budova se nachází v jihozápadní části obce, nedaleko návsi. Vesnice leží v katastrálním území Lipany u Vitic s dobrou dopravní obslužností ve směru na Kouřim a Český Brod. U severního okraje obce je situován rybník. Budovy jsou v současné době nevyužívané, jsou v neudržovaném stavu a jsou vhodné k rekonstrukci dle potřeb nájemce. Případné vložené investice nájemcem je možné umořit dohodou v nájmu.Nabízejí se zde široké možnosti využití. Vhodné např. pro chov koní, zvířat, jezdeckou školu, ale je možné je využít i jako sklady a sídlo firmy, případně kombinace ubytování s restaurací a podobně. Dále k objektům patří menší samostatný domek, kde je rovněž po úpravách možnost ubytování. V okolí je možnost vyjížděk na koních, jsou zde cyklostezky i trasy pro pěší turistiku. Na pozemku jsou dva vlastní zdroje vody a do objektů je zavedena voda i elektřina. Budova zámku disponuje čtrnácti rozlehlými místnostmi o o ploše 576 m2 a po celém půdorysu budovy je prostorná, suchá půda. Je zde i malý nákladní výtah. Samostatný domek má dvě obytné místnosti a koupelnu. Hospodářské budovy jsou rozděleny do třech částí. Každoročně je v obci pořádána rekonstrukce bitvy u Lipan. Každou poslední květnovou sobotu se zde rovněž pořádá Lipanská pouť. V letním období jsou Lipany hojně navštěvovány turisty a školními výlety.Územní plán počítá v Lipanech rovněž s výstavbou rodinných domů na ploše dvou hektarů.Rádi vám poskytneme bližší informace. ID inzerátu: 7239284 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Stát: Kraj: Lokalita: Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby Energetický štítek: G Stav nemovitosti: před rekonstrukcí Užitná plocha: 576 m 2 Zastavěná plocha: 576 m 2 Typ budovy: smíšený Typ vytápění: Lokální elektrické Výtah: ano Voda: ano Elektřina: ano
40 000 Kč
6. 9. 2018
6. 9. 2018
Vícehyperreality.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více