Stížnost
Zbrusu nový rodinný dům s krásnými výhledy do zeleně, situovaný v obci Lidice, 20 km severozápadně od Prahy. Klidná rezidenční lokalita cca 35 minut jízdy od centra Prahy, s rychlou dostupností na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6 (PBS, ISP, Riverside School, Park Lane). Pravidelné autobusové spoje k metru na trase A. Dům nabízí 4 ložnice a 2 koupelny. Přízemí: obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu a zahradu, ložnice pro hosty s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), spíž, toaleta pro hosty / prádelní komora, vstupní hala. 1. patro: hlavní ložnice s šatnou, další dvě ložnice, koupelna (vana, bidet, toaleta). Nová kuchyň a spotřebiče (AEG, Siemens), na podlahách lamino a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, podkrovní úložný prostor, plynový kotel, myčka, dálkové ovládání branky na pozemek a vrat do garáže. Poplatky cca 5000 Kč měsíčně.
Kladno, Lidice, Starosty Hejmy
50 000 Kč
19. 9. 2018
Vícefeelhome.cz
Stížnost
Zcela nový rodinný dům s krásnými výhledy do zeleně, situovaný v obci Lidice, 20 km severozápadně od Prahy. Klidná rezidenční lokalita cca 35 minut jízdy od centra Prahy, s rychlou dostupností na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6 (PBS, ISP, Riverside School, Park Lane). Pravidelné autobusové spoje k metru na trase A. Dům nabízí 4 ložnice a 2 koupelny. Přízemí: obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu a zahradu, ložnice pro hosty s en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), spíž, toaleta pro hosty / prádelní komora, vstupní hala. 1. patro: hlavní ložnice s šatnou, další dvě ložnice, koupelna (vana, bidet, toaleta). Nová kuchyň a spotřebiče (AEG, Siemens), na podlahách lamino a dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, podkrovní úložný prostor, plynový kotel, myčka, dálkové ovládání branky na pozemek a vrat do garáže. Poplatky cca 5000 Kč měsíčně.
Kladno, Lidice, Starosty Hejmy
50 000 Kč
19. 9. 2018
Vícefeelhome.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem příjemně zařízeného rodinného domu v klidné lokalitě obce Lidice s dojezdem do Prahy do 15 min, užitná plocha 149 m2. Dům je aktuálně užíván jako 4+KK + šatna + terasa s pergolou + garáž + parkovací stání a zahrada o ploše 519 m2. Novostavba z roku 2013 je zděná se zateplením, vytápěná plynovým kotlem a radiátory. Krásná udržovaná zahrada s trávníkem a několika ovocnými stromy poskytuje maximum soukromí pro uživatele domu. V přízemí se nachází vstupní hala s technickou místností , hlavní obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a dále ložnice s koupelnou a toaletou. V patře jsou pak k dispozici dvé prostorné ložnice a šatna nyní sloužící i jako pracovna a další koupelna s toaletou. V půdním prostoru je pak umístěn plynový kotel a je zde mnoho místa pro uskladnění sezónních věcí. Majitelé preferují nájemce nekuřáky a pouze bez domácích mazlíčků.
Starosty Hejmy, Lidice, Kladno,Středočeský kraj,Kladno
15 m²
35 000 Kč
21. 8. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Pronájem RD 4+1 v klidné části obci Lidice okr. Kladno o obytné ploše 150 m2 na pozemku o velikosti 790 m2.
10. června 1942, Lidice
20 000 Kč
21. 5. 2018
Vícerealingo.cz
Stížnost
Pronájem RD 4+1 v klidné části obci Lidice okr. Kladno o obytné ploše 150 m2 na pozemku o velikosti 790 m2. Přízemí tvoří vstupní hala, obývací pokoj, samostatná kuchyň (zde je plánována rekonstrukce). V mezipatře se nachází 2 další pokoje, koupelna s vanou a samostatné WC. V 2. patře je k dispozici prostorná ložnice, galerie a vstup na půdu. V suterénu domu naleznete technickou místnost, prádelnu s aut. pračkou, dílnu, sklad na potraviny a plynový kotel. K domu náleží prostorná udržovaná zahrada – 591 m2. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě s dobrým autobusovým spojením do Kladna i Prahy. V obci je částečná občanská vybavenost - Coop, pošta, MŠ.
10. června 1942, Lidice
150 m²
20 000 Kč
5. 6. 2018
Vícereality.idnes.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více