Jde o nebytový prostor s lodgií ve zvýšeném přízemí vily v Palackého ul. v Litovli při výjezdu na Olomouc s parkováním v nádvoří. Jde o dvě průchozí místnosti - 72 m2 a 2 6m2 s kuchyňkou a sociálním zařízením. Prostor je nezařízený, vhodný pro kancelářské účely. Měsíční nájemné se službami je 10100,-Kč.
Litovel,Olomouc,Palackého
98 m²
10 100
27. 5. 2018
Vícenemovitosti-blansko.realitymorava.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m) s balkónem, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč), která je možná rozložit. Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned.
Olomoucký kraj,Litovel,Olomouc,Novosady
4 pokoje
78 m²
8 000
14. 6. 2018
Vícevideobydleni.cz
Prodej domu o třech podlažích. Dům je dispozičně řešen jako komerční objekt který se skládá z restaurace v 1 NP s kapacitou asi šedesát míst, zahradní restaurace kapacita sto míst. Restaurace je plně vybavena, stále v provozu, včetně kuchyně a zařízení, vše je součástí prodeje. V 2 NP je prostor na zřízení dvou bytových jednotek cca 160 m2, v 3 NP je bytová jednotka cca 140 m2 která byla kompletně nově zbudována. Dům se nachází v samotném centru města Litovle jen 100 metrů od náměstí. Vhodné spojit bydlení s podnikáním, nebo jako investice na pronájem. Více info v RK.
Olomoucký kraj,Litovel,Olomouc,Kostelní
311 m²
6 150 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m?) s balkónem, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč). Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned. ----------------------------- Číslo zakázky: JLbt7766 ----------------------------- Lokalita: Litovel, Novosady
Litovel,Novosady
3 pokoje
78 m²
8 000
15. 6. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Kod zakázky: JLbt7766 Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m²) s balkónem, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč), která je možná rozložit. Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned.
Novosady, Litovel, okres Olomouc
3 pokoje
8 000
15. 6. 2018
Vícereality.avizo.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m²) s lodžií, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč), která je možná rozložit. Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V Litovli je veškerá občanská vybavenost. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned. Poplatky a služby: 3913.
Novosady, Litovel, Olomouc
8 000
13. 6. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Nabízíme Vám k pronájmu luxusní byt 2+kk v novostavbě, v pěkné klidné lokalitě na ul.U Soudu, v Ostravě - Porubě.V bytě je kuchyňská linka včetně elektrospotřebičů.Pokoje jsou neprůchozí,nejsou zařízené, v ložnici se nachází šatní skříň,plovoucí podlahy,balkón je přes dva pokoje.V koupelně je vana,jádro zděné,podlaha je dlažba, je společně s WC.Vedle bytu se nachází komora,kterou je možno využít,jako šatnu.Velkou výhodou je střešní terasa,kde je možno posedět,grilovat nebo se opalovat.Vedle terasy je k dispozici koupelna se sprchou,umývadlem a WC.K parkování je možno využít podzemní garáže - za příplatek nebo lze parkovat před domem.V suterénu je velký zděný sklep. Možnost nastěhování od 1.srpna 2018. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost - obchodní domy,Česká spořitelna,restaurace,pošta,lékaři,solárium,McDonalds. Makléřka doporučuje. Pronájem bytu 3+1 Litovel
Ostrava, Poruba, U Soudu
10 500
18. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz
Popis Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m²) s lodžií, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč), která je možná rozložit. Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V Litovli je veškerá občanská vybavenost. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned. Poplatky a služby: 3913.
Novosady, Litovel, Olomouc
8 000
13. 6. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného 3+1 (78m²) s lodžií, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč), která je možná rozložit. Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V Litovli je veškerá občanská vybavenost. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned. Poplatky a služby: 3913.
Novosady, Litovel, Olomouc
8 000
13. 6. 2018
Vícerealhit.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m2) s balkónem, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí
Novosady, Litovel
8 000
13. 6. 2018
Vícerealingo.cz
Nabízíme pronájem nezařízeného bytu 3+1 (78m) s balkónem, v klidné části města Litovel. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí a je v původním udržovaném stavu. Nedávno prošel částečnou rekonstrukcí : nové rozvody vody, elektřiny, nové bezpečnostní dveře, nový sprchový kout. Jinak je v bytě vše původní. Dům prošel také rekonstrukcí : nová zateplená fasáda, nová plastová okna (žaluzie), nové vstupní dveře, schránky. V pokojích jsou na podlahách položené parkety, v kuchyni, chodbě, koupelně a WC, je linoleum. Pokoje jsou neprůchozí. Majiteli nevadí pes, ale kočka ano. V domě je možnost připojení internetu společností UPC. Majitel nabízí zájemcům snížení prvního nájmu na 4.000,-Kč, kdy majitel zakoupí novou kuchyňskou linku, novou plovoucí podlahu do kuchyně a chodby, s podmínkou, že nový nájemník zajistí odvoz staré kuch.linky, montáž nové a položí novou plovoucí podlahu a vymaluje. Pokud by nový nájemník neměl zájem, zůstane vše původní. V kuchyni se nachází elektrický sporák a možnost připojení myčky. Teplá a studená voda je dodávána dálkově, stejně jako topení. V chodbě se nachází vestavěné skříně, které nabízí dostatek úložného prostoru. Majitel požaduje vratnou kauci ve výši dvou nájmů (16.000,-Kč). Trvalý pobyt není možný a energie zůstanou na majitele, kdy jednou ročně se vyúčtovávají. Dům se nachází v klidné části Litovle s dostatkem zeleně a dětských hřišť. V domě bydlí většinou mladí lidé s dětmi. K nastěhování ihned.
Litovel, Novosady
8 000
18. 6. 2018
Víceorigo-reality.cz