Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovanou vilu v lokalitě Slezská Ostrava. Nemovitost nabízí mnohé využití, jako sídlo firmy, kancelářské prostory, kanceláře spojené s ubytováním zaměstnanců, popřípadě školící prostory. Jedná se o samostatně stojící dům vč. parkovací plochy pro minimálně 6 aut. Dům obsahuje jednu velkou místnost - přijímací kancelář a další 4 kanceláře + sklad. Celková výměra nemovitosti je 330 m2 / přízemí + 1.NP (podkroví). Budova je po celkové rekonstrukci, velmi reprezentativně provedena vč. klimatizačních jednotek, bezpečnostního systému a kamer. Nájemné činí 20.000,- Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce 2x nájem, + provize RK. Prostory jsou ihned k dispozici. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Ostrava, Kramolišova,Moravskoslezský kraj,Moravskoslezský kraj
330 m²
20 000
Dnes v 13:28
Vícerealcity.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu rodinný dům o dvou bytových jednotkách a to 2+1 a 3+1 se zahradou. Každá jednotka má svůj samostatný vchod. Dům se nachází ve velice klidné části Ostravy. K dispozici od 15.09.2018. Možnost i dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje jednu vratnou kauci + jednu kauci RK. Více informaci u makléře. Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný objekt - vilu na ulici Kramolišova v klidné části Slezské Ostravy, který může sloužit buď jako rodinný… Nabízím pronájem 1/2 rodinného domu 5+1 bez zahrady o celkové výměře 100 m², který se nachází na ulici Oborného, Ostrava-Hulváky. Kuchyně je…
Ostrava (okres Ostrava-město),Matrosovova
190 m²
20 000
Dnes v 13:32
Vícedomybytypozemky.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem bytové jednotky 3+1 v přízemí rodinného domu, ulice Paškova, v klidné části Ostravy-Bartovic. Bytová jednotka má samostatný vstup, pronajímá se kompletně zařízená nábytkem vč. spotřebičů ( lednice, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, televize, satelit s francouzskými kanály), dispozičně je rozdělena na kuchyň s komorou, obývací pokoj , ložnici, denní místnost, koupelnu s vanou i sprchovým koutem. Velkou předností je parkování v garáži.Pronajímatel preferuje zájemce bez dětí a zvířat, max. dvě osoby. Cena pronájmu 12 000,-Kč + zálohy na energie 2 000,-Kč + poplatek RK 12 000,-Kč, bez kauce. Nemovitost je připravena k nájmu, doporučujeme osobní prohlídku. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Cena: +zálohy na energie 2000,-Kč + poplatek RK 12 000,-Kč.
717 00 Ostrava
12 000
15. 9. 2018
Vícereality.bazos.cz
Stížnost
Nabízíme dlouhodobý pronájem cihlového domu v Ostravě. V přízemí domu je prostor, který je vymezený k podnikání. V minulosti zde byla pivnice, je zde i zázemí kuchyně. Prostory lze využít dle potřeby. V patrech domu jsou různé bytové jednotky. Několik bytů je obsazených stálými obyvateli, kteří platí nájem a služby na své náklady. Dům je vytápěn plynem, voda je obecní. V případě zájmu o více info volejte makléři.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Jirská
432 m²
130 000
22. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem bytu 4+kk v rodinném domě po celkové rekonstrukci se samostatným vchodem a zahradou. Byt se nachází v přízemí domu, obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na zahradu s terasou, kuchyň je vybavena lednicí, el. troubou a sklokeramickou varnou deskou, koupelna s rohovou vanou a WC, byt je vytápěn podlahovým vytápěním, dům je zateplen, k dispozici jsou tři parkovací místa. Dům se nachází na polosamotě ve velmi klidné lokalitě nedaleko centra Ostravy. Nájem 15 000,–Kč., + služby a energie 3000,–Kč., + vratná kauce, provize 1 nájem.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Vrbická
135 m²
15 000
13. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Popis Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovanou vilu v lokalitě Slezská Ostrava. Nemovitost nabízí mnohé využití, jako sídlo firmy, kancelářské prostory, kanceláře spojené s ubytováním zaměstnanců, popřípadě školící prostory. Jedná se o samostatně stojící dům vč. parkovací plochy pro minimálně 6 aut. Dům obsahuje jednu velkou místnost - přijímací kancelář a další 4 kanceláře + sklad. Celková výměra nemovitosti je 330 m2 / přízemí + 1.NP (podkroví). Budova je po celkové rekonstrukci, velmi reprezentativně provedena vč. klimatizačních jednotek, bezpečnostního systému a kamer. Nájemné činí 20.000,- Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce 2x nájem, + provize RK. Prostory jsou ihned k dispozici. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.
Kramolišova, Slezská Ostrava, Ostrava-město
20 000
Včera v 10:51
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu rodinný dům o dvou bytových jednotkách a to 2+1 a 3+1 se zahradou. Každá jednotka má svůj samostatný vchod. Dům se nachází ve velice klidné části Ostravy. K dispozici od 15.09.2018. Možnost i dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje jednu vratnou kauci + jednu kauci RK. Více informaci u makléře.
Matrosovova, Mariánské Hory a Hulváky, Ostrava, Ostrava-město,Moravskoslezský kraj,Ostrava-město
190 m²
20 000
Včera v 2:33
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovanou vilu v lokalitě Slezská Ostrava. Nemovitost nabízí mnohé využití, jako sídlo firmy, kancelářské prostory, kanceláře spojené s ubytováním zaměstnanců, pop řípadě školící prostory. Jedná se o samostatně stojící dům vč. parkovací plochy pro minimálně 6 aut. Dům obsahuje jednu velkou místnost - přijímací kancelář a další 4 kanceláře + sklad. Celková výměra nemovitosti je 330 m2 / přízemí + 1.NP (podkroví). Budova je po celkové rekonstrukci, velmi reprezentativně provedena vč. klimatizačních jednotek, bezpečnostního systému a kamer. Nájemné činí 20.000,- Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce 2x nájem, + provize RK. Prostory jsou ihned k dispozici. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.
Kramolišova, Slezská Ostrava, Ostrava-město,Moravskoslezský kraj,Ostrava-město
330 m²
20 000
Dnes v 2:16
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Nabízíme pronájem bytové jednotky o velikosti 5+1 v rodinném domě. Užitná plocha je cca 130 m2. Bytová jednotka je částečně po rekonstrukci - kuchyně, plastová okna, zateplení domu. Vytápění je pomocí plynového kotle. U domu nelze využívat zahradu. Cena nájmu je bez energií a služeb. Kauce ve výši dvou nájmů a provize pro RK ve výši jednoho nájmu. Doporučujeme prohlídku.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,ulice Oborného
130 m²
10 000
2. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme pro manažerské bydlení k pronájmu rozsáhlou vilu včetně veškerého zařízení. Vila má přízemí a obytné podkroví kdy každé patro má samostatnou kuchyň včetně spotřebičů, samostatné WC a samostatnou koupelnu. V domě je vrámci nájmu k dispozici veškeré zařízení, nábytek a spotřebiče. K domu patří zastřešený bazén, sauna, velká terasa v přízemí, prostorný balkón v patře, okrasná zahrada, zařízená posilovna, venkovní stůl na stoní tenis, posezení s venkovním grilem, golf-green s odpalištěm a garáž v přízemí domu spojená s domem se vstupem přez výtah s možností využití výtahu do patra. Z domu je rovněž východ přez terasu na zahradu a k bazénu, grilu nebo do posilovny. Vrámci platby služeb jsou hrazené energie a spotřeby s ročním vyučtováním. Úpravu a udržbu zahrady a okolí domu zajišťuje zahradník. Doporučujeme prohlídku.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
200 m²
45 000
12. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronájem rodinného bungalovu 3+kk s užitnou plochou 115 m2 v Polance nad Odrou, Janová. Velmi příjemná lokalita okrajové části OV v zástavbě nových rodinných domů, blízkostí lesa a s velmi dobrou dopravní obslužností do OV i jinam s využitím dálnice D1. V domě plynové ÚT s podlahovým rozvodem, teplovzdušná krbová kamna s rozvodem do koupelny a technické místnosti. Členění domu: Vstupní zádveří, odkladní stěna a uzavřený prostor centrální šatny a botníku. Integrovaný obytný prostor s KK, jídelním setem kolem krbových kamen nebo změna za klasický stůl se židlemi. Prosklený FITNESS prostor či zimní zahrada. K dispozici dva samostatné pokoje , technická místnost s vestavěnými, úložnými skříněmi, AP a kotlem ÚT. Velká koupelna s masážní rohovou vanou i sprchovým koutem. Toaleta s umývátkem je v samostatné místnosti. Dům je vybaven satelitním příjímačem, přípojkou internetu. Vjezdová brána s el. pohonem ke krytému garážovému stání pro 1 - 2 os. auta. Na zahradě je zahradní domek (altán). Lze dohodnout údržbu zeleně (kosení trávy), popř. další služby spojené s užíváním. Vhodné jako manažerské bydlení nebo málo početnou rodinu. Dům k dispozici po 1.8.2018. Další informace Vám rádi sdělíme v naší kanceláři.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Maková
115 m²
19 000
31. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Dovoluji si Vám nabídnout k dlouhodobému pronájmu prostorný a kompletně zařízený apartmán v rodinném domě po kompletní a velmi zdařilé rekonstrukci o dispozici 3+kk, velikosti 110 m2 se zahradou 692 m2 ve vilové čtvrti v žádané lokalitě Ostravy - Zábřehu, ulice Rodinná - horní patro domu. Apartmán je plně vybaven moderním nábytkem, velkoplošnou Smart TV, zařízenou kuchyní s indukční deskou, koupelnou a prádelnou se sušičkou. Pokoje disponují prostornými terasami. V domě elektronický zabezpečovací systém. Vstup do vily zabezpečuje čipová karta.
Ostrava, 700 30
25 000
13. 9. 2018
Vícerealingo.cz
Stížnost
Nabízíme pro manažerské bydlení k pronájmu rozsáhlou vilu včetně veškerého zařízení. Vila má přízemí a obytné podkroví kdy každé patro má samostatnou kuchyň včetně spotřebičů, samostatné WC a samostatnou koupelnu. V domě je vrámci nájmu k dispozici veškeré zařízení, nábytek a spotřebiče. K domu patří prostorná lodžií v patře, okrasná zahrada, zařízená posilovna, venkovní stůl na stoní tenis, posezení s venkovním grilem, golf-green s odpalištěm a garáž v přízemí domu. Z domu je rovněž přímy vstup na zahradu ke grilu a venkovnímu posezení nebo do posilovny. Vrámci platby služeb jsou hrazené energie a spotřeby s ročním vyučtováním. Úpravu a udržbu zahrady a okolí domu zajišťuje zahradník. Doporučujeme prohlídku.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
196 m²
35 000
12. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu rodinný dům o dvou bytových jednotkách a to 2+1 a 3+1 se zahradou. Každá jednotka má svůj samostatný vchod. Dům se nachází ve velice klidné části Ostravy. K dispozici od 15.09.2018. Možnost i dlouhodobého pronájmu. Majitel požaduje jednu vratnou kauci + jednu kauci RK. Více informaci u makléře. ID inzerátu: 7240605 Typ nabídky: pronájem Stav nabídky: Aktivní Číslo zakázky: 657396 Stát: Česká republika Kraj: Moravskoslezský Lokalita: Matrosovova, Ostrava , Hulváky, okres Ostrava-město Kategorie: Rodinné domy Podkategorie: Pronájem Energetický štítek: G Vlastnictví: osobní Plocha: 424 m 2 Užitná plocha: 190 m 2 Zastavěná plocha: 252 m 2 Plocha pozemku: 424 m 2 Typ budovy: jiný Počet nadzemních podlaží: 2 Zařízení: částečně zařízeno Voda: ano Telefon: ano Internet: ano Balkon: ano Plyn: ano
Matrosovova, Ostrava , Hulváky, okres Ostrava-město,Moravskoslezský
424 m²
20 000
13. 9. 2018
Vícehyperreality.cz
Stížnost
Nabízím exkluzivně k pronájmu rodinný dům 3+1 se zahradou ve Slezské Ostravě (50 m od ul. Hladnovské). Součástí je zahrada a zastřešená terasa. Dům je dvoupodlažní a nabízí se kompletně zařízený. Obytná plocha domu je 100 m2. V přízemí domu je zádveří, kuchyň s linkou a spotřebiči, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem. V 1. patře domu se nachází dvě ložnice, dále koupelna s vanou a toaletou. Na podlaze je v pokojích plovoucí podlaha v kombinaci s dlažbou v koupelnách a obývacím pokoji. Dům je ve velmi dobrém stavu, nová plastová okna. Klidná lokalita s perfektní dostupností do centra. Doporučuji prohlídku.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Jakuba Korty
140 m²
25 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zařízený rodinný dům v Nové Bělé (Hrabovská ulice) s dispozicí 5+1 a užitnou plochou 181 m2. K domu náleží pozemek 1860 m2 s udržovanou zahradou a bazénem. Dům má podlahové vytápění, je zabezpečen alarmem, na zahradě je venkovní bazén s protiproudem. V přízemí domu je obývací pokoj s krbem, kuchyň s kuchyňskou linkou ve tvaru U, osazená spotřebiči+samostatně stojící americká lednice, jídelna, pracovna, koupelna, garáž a kotelna, V 1. patře jsou 3 ložnice, šatna, komora, pracovna a koupelna. Velmi dobrá dopravní dostupnos
Hrabovská, Ostrava
30 000
13. 9. 2018
Vícerealingo.cz
Stížnost
Pronájem bytu 2+1 v RD, ul. J. Šavla, Ostrava - Mariánské Hory, 103 m2, 3p./3p., podkrovní mezonetový byt je po celkové rekonstrukci a kompletně vybavený, včetně myčky nádobí, pračky se sušičkou, nábytku..... podlahového vytápění....... Jedná se o kuchyň, obývací pokoj, jídelní kout, malá pracovna, koupelna,WC. V poschodí je pak ložnice a vstup na terasu. Byt je klimatizovaný se samostatným plynové vytápění vhodný pro jednoho manažera, nebo dva mladé lidi Doporučujeme
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Josefa Šavla
103 m²
11 500
3. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku s dispozicí 5+1 v rodinném domě v Ostravě v části Michálkovice. Bytová jednotka se nachází ve II.podlaží, se samostatným vchodem. Bytová jednotka má 4 samostatné pokoje, prostornou kuchyň s jídelním stolem, velký obývací pokoj s halou, samostatná koupelna a WC. Podmínka nekuřáci. Nájemní smlouva minimálně na 12 měsíců s měsíční výpovědní lhůtou, jeden nájem předem jako vratná kauce + provize RK. Bytová jednotka je plně vybavená včetně kuchyňského nádobí, skříní, postele + peřiny s povlečením. K nastěhování ihned. Více informací žádejte u makléře.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
156 m²
20 000
12. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu nově zrekonstruovanou vilu v lokalitě Slezská Ostrava. Nemovitost nabízí mnohé využití, jako sídlo firmy, kancelářské prostory, kanceláře spojené s ubytováním zaměstnanců, popřípadě školící prostory. Jedná se o samostatně stojící dům vč. parkovací plochy pro minimálně 6 aut. Dům obsahuje jednu velkou místnost - přijímací kancelář a další 4 kanceláře + sklad. Celková výměra nemovitosti je 330 m2 / přízemí + 1.NP (podkroví). Budova je po celkové rekonstrukci, velmi reprezentativně provedena vč. klimatizačních jednotek, bezpečnostního systému a kamer. Nájemné činí 20.000,- Kč/měsíc + zálohy na služby, kauce 2x nájem, + provize RK. Prostory jsou ihned k dispozici. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná. Pronájem komerčního pozemku Hrabyně Vila k pronájmu, 2 podlaží, částečně vybaveno. V každém podlaží kuchyně, obývací pokoj, případně jídelna, šatny, koupelna, WC, centrální vysavač,…
Ostrava (okres Ostrava-město),Kramolišova
330 m²
20 000
Dnes v 13:23
Vícedomybytypozemky.cz
Stížnost
Nabízím exkluzivně k pronájmu rodinný dům 3+1 se zahradou ve Slezské Ostravě (50 m od ul. Hladnovské). Součástí je zahrada a zastřešená terasa. Dům je dvoupodlažní a nabízí se kompletně zařízený. Obytná plocha domu je 90 m2. V přízemí domu je zádveří, kuchyň s linkou a spotřebiči, obývací pokoj a koupelna se sprchovým koutem. V 1. patře domu se nachází dvě ložnice, dále koupelna s vanou a toaletou. Na podlaze je v pokojích plovoucí podlaha v kombinaci s dlažbou v koupelnách a obývacím pokoji. Dům je ve velmi dobrém stavu, nová plastová okna. Klidná lokalita s perfektní dostupností do centra. Doporučuji prohlídku.
Jakuba Korty, Slezská Ostrava, Ostrava, Ostrava-město
310 m²
25 000
Dnes v 13:42
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu luxusní rodinný dům 4+2 a příslušenství v Ostravě-Michálkovicích. Dvoupodlažní dům je situován v klidné lokalitě a disponuje pozemkem o celkové výměře téměř 4500 m2. Rozlehlý pozemek skýtá mnoho možností vyžití, pro milovníky golfu je zde odpaliště a green, dále stůl na stolní tenis, venkovní posezení s markýzou, trampolína pro děti, vybavené fitnes, ruské kuželky, venkovní bazén. V 1. np domu je společenská část, zahrnující prostorný obývací pokoj s krbem ( díky důmyslnému systému rozvodů vzduchu dokáže vytopit celý dům ), jídelnu, kuchyň, šatnu, koupelnu a wc. Ve 2. np je obytná část, jsou zde 2 větší pokoje, kuchyň, ložnice, koupelna a šatna. Obě podlaží jsou propojena i výtahem. Dům je kompletně vybaven nábytkem a spotřebiči, k nastěhování bude nachystán od 1.1.2018. Věříme, že luxusní provedení uspokojí i toho nejnáročnějšího zájemce. Parkování v garáži nebo na příjezdu k domu. Lokalita je velmi klidná a snadno dostupná z centra Ostravy, dojezd 10 minut. Neplatíte provizi.
Ostrava
340 m²
40 000
14. 9. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu krásný, vybavený dům v Michálkovicích o velikost 5+1 (170m2). Dům, skládající se z přízemí a 1.NP je plně vybaven. Ve spodním patře nalezneme kuchyň, vybavenou spotřebiči značky FAGOR, společně s jídelnou, obývákem a koupelnou. Druhé patro tvoří pokoje, šatna, koupelna a balkón. Centrální vysavač, klimatizace, el. ovládáním vrat a garáže jsou samozřejmostí. Součástí domu je udržovaná zahrada s greenem a jamkou. U domu se nachází venkovní terasa s markýzou a krbem. Celková cena nájmu je 35.000 Kč + 8.000 Kč poplatky za služby. Vratná kauce 2x nájem. Provize RK 1x nájem + DPH. Doporučujeme prohlídku s makléřem.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Hukvaldská
240 m²
35 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zařízený rodinný dům v Nové Bělé (Hrabovská ulice) s dispozicí 5+1 a užitnou plochou 181 m2. K domu náleží pozemek 1860 m2 s udržovanou zahradou a bazénem. Dům má podlahové vytápění, je zabezpečen alarmem, na zahradě je venkovní bazén s protiproudem. V přízemí domu je obývací pokoj s krbem, kuchyň s kuchyňskou linkou ve tvaru U, osazená spotřebiči+samostatně stojící americká lednice, jídelna, pracovna, koupelna, garáž a kotelna, V 1. patře jsou 3 ložnice, šatna, komora, pracovna a koupelna. Velmi dobrá dopravní dostupnost, 12min z centra města, Frýdek-Místek 12 min. Prodej sady, vinice Děkov Nabízíme pronájem bytové jednotky o velikosti 5+1 v rodinném domě. Užitná plocha je cca 130 m2. Bytová jednotka je částečně po rekonstrukci - kuchyně… Nabízíme k pronájmu rodinný dům o dvou bytových jednotkách a to 2+1 a 3+1 se zahradou. Každá jednotka má svůj samostatný vchod. Dům se nachází ve…
Ostrava (okres Ostrava-město),Hrabovská
181 m²
30 000
Dnes v 13:32
Vícedomybytypozemky.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu atraktivní rodinný dům nedaleko centra města Ostravy. Nemovitost má 2 nadzemní podlaží-v přízemí se nachází kuchyně vybavená spotřebiči, obývací pokoj s krbem propojený s jídelnou, prostorná koupelna, v 1 patře jsou umístěny 3 světlé pokoje se samostatně oddělenými šatnami (2) , koupelna a balkón. Vkusné zařízení, podlahové vytápění kombinované s radiátory, centrální vysavač, zabezpečovací systém. K dispozici je zařízené fitnesscentrum, prostorná zahrada, golfový green. Zahrada je udržována profesionální zahradnickou firmou. Komfortní bydlení v zařízené nemovitosti.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,ulice Hukvaldská
240 m²
35 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více