Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku v RD o dispozici 3+kk v Petrově u Hodonína. K domku náleží prostorná terasa s pergolou k příjemnému posezení, grilování, i část zahrady. Do bytové jednotky je vlastní vstup. Dům je zateplený, má novou fasádu, ohřev vody plynovým bojlerem, topení plynovým kotlem, podlahy jsou v pokojích plovoucí, jinak dlažba. Celková obytná plocha je 68 m². Dům se nabízí celkově zařízený (dle foto), nebo dle dohody. Dům je orientován na JV, tudíž v domě je příjemně především v letním období. Internet a přípojka na TV jsou k dispozici. Dům je volný ihned k nastěhování. Hledáme slušné a klidné nájemníky, možnost s malým domácím mazlíčkem. Cena nájmu nezahrnuje cenu za služby 3.000,- Kč, které jsou vyúčtovatelné. V obci Petrov je veškerá občanská vybavenost. Nabízíme vám krásné a především klidné bydlení v nově zrekonstruovaném domě s příjemným posezením. Volný k nastěhování ihned.
Petrov
3 pokoje
68 m²
10 000
23. 2. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Přihlásit se k odběru novinek ve vašem hledání:
Petrov, Dům pronájem
Popis RK Specialista na Posázaví nabízí chatu v Petrově u Davle situovanou na klidném slunném místě, na rovinaté terase s výhledem do zalesněného údolí a část Pikovic, 500 m od řeky Sázavy. Chata je postavena v blízkosti okrajové části obce s celoročně obývanými nemovitostmi. Je částečně podsklepená, pevné rámové konstrukce a naprosto suchá. Celé podkroví včetně příjemných světlých pokojů je vypalubkované, přístupné z přízemí pohodlným schodištěm. Obývací pokoj je propojen prostornými dveřmi se zastřešenou terasou a jižně orientovanou zahrádkou. Vedle chaty se nachází samostatně stojící koupelna s vanou a WC, na ohřev vody jsou zde nainstalována koupelnová kamna na dříví. Chata je vzhledem k prostorným místnostem a vnitřnímu členění vhodná pro klidnou rekreaci i vícečlenné rodiny. 100 m od chaty u dětského hřiště je kryté posezení pro setkávání chatařů nebo rozjívené mládeže. Pozemek okolo chaty je bezproblémově pronajat od obce Petrov za roční nájemné 2 390 Kč. Pohodlný příjezd a parkování je možné cca 30 m od chaty na okraji obce. Dopravně je možno využít i celodenního častého spojení Posázavským Pacifikem z Braníka. Místnosti: Přízemí - obývák s k. k. 17,2 m2, pokoj 9,0 m2, koupelna, WC 5,6 m2, chodba 3,5 m2. Patro – pokoj 12,8 m2, pokoj 7,4 m2, předpokoj 7,3 m2. Sklep 3,6 m2. Vybavení: el. 230V, obecní letní vodovod, el. průtokový ohřívač se dřezem, koupelna s vanou a koupelnovými kamny, WC, krbová kamna, kvalitní plechová střecha, bohatě vypalubkováno
Petrov, Praha-západ
550 000
14. 5. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
RK Specialista na Posázaví nabízí chatu v Petrově u Davle situovanou na klidném slunném místě, na rovinaté terase s výhledem do zalesněného údolí a část Pikovic, 500 m od řeky Sázavy. Chata je postavena v blízkosti okrajové části obce s celoročně obývanými nemovitostmi. Je částečně podsklepená, pevné rámové konstrukce a naprosto suchá. Celé podkroví včetně příjemných světlých pokojů je vypalubkované, přístupné z přízemí pohodlným schodištěm. Obývací pokoj je propojen prostornými dveřmi se zastřešenou terasou a jižně orientovanou zahrádkou. Vedle chaty se nachází samostatně stojící koupelna s vanou a WC, na ohřev vody jsou zde nainstalována koupelnová kamna na dříví. Chata je vzhledem k prostorným místnostem a vnitřnímu členění vhodná pro klidnou rekreaci i vícečlenné rodiny. 100 m od chaty u dětského hřiště je kryté posezení pro setkávání chatařů nebo rozjívené mládeže. Pozemek okolo chaty je bezproblémově pronajat od obce Petrov za roční nájemné 2 390 Kč. Pohodlný příjezd a parkování je možné cca 30 m od chaty na okraji obce. Dopravně je možno využít i celodenního častého spojení Posázavským Pacifikem z Braníka. Místnosti: Přízemí - obývák s k. k. 17,2 m2, pokoj 9,0 m2, koupelna, WC 5,6 m2, chodba 3,5 m2. Patro – pokoj 12,8 m2, pokoj 7,4 m2, předpokoj 7,3 m2. Sklep 3,6 m2. Vybavení: el. 230V, obecní letní vodovod, el. průtokový ohřívač se dřezem, koupelna s vanou a koupelnovými kamny, WC, krbová kamna, kvalitní plechová střecha, bohatě vypalubkováno
Petrov, Praha-západ
550 000
15. 5. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Pronájem obchodního prostoru, vhodný na ateliér, v těsné blízkosti centra města Brna, nám. 28.října,Brno Černá Pole. plocha 205 m2 měsíční nájemné 36.000 CZK vyúčtovatelná záloha na spotřebu energií a služby jistota 2 x nájem, lze na splátky Prostory po rekonstrukci, nové podlahy, obklady, dlažby, členěné místnosti. k užívání zahrada ve vnitrobloku domu parkování před domem na chodníku, poté naproti domu či v postranních uličkách Brno (německy Brünn, latinsky Bruna, v jidiš ברין‎‎ Brin) je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má zhruba 380 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel. Brno je centrem soudní moci České republiky, stalo se totiž sídlem jak Ústavního soudu, tak Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu i Nejvyššího státního zastupitelství. Kromě toho je celkově významným administrativním střediskem, protože zde sídlí státní orgány s celostátní kontrolní působností a další důležité instituce. Za zmínku stojí například Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, veřejný ochránce práv nebo Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Od roku 1777 je Brno také sídlem římskokatolické brněnské diecéze, biskupským chrámem je katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově. Město je významným střediskem vysokého školství s 34 fakultami čtrnácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 83 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá až do třicátých let 20. století.K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků po každý den jejího konání. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol. Brno je jedinečné.
náměstí 28. října, Brno-střed, Brno, Brno-město,Reality Mix
36 000
10. 5. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Pronájem obchodního prostoru v těsné blízkosti centra města Brna, nám. 28.října, Černá Pole. plocha 240 m2 měsíční nájemné 32.000 CZK vyúčtovatelná záloha na spotřebu energií a služby 13.000 CZK jistota 2 x nájem Prostory vhodné na kancelář, vše domluvě s majitelem. Volné ihned. 8 x místnost 2 x chodba 3 x WC 1 x sprchový kout okna do ulice nám. 28.října i do vnitrobloku domu k užívání zahrada ve vnitrobloku domu parkování před domem na chodníku, poté naproti domu či v postranních uličkách Brno (německy Brünn, latinsky Bruna, v jidiš ברין‎‎ Brin) je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má zhruba 380 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel. Brno je centrem soudní moci České republiky, stalo se totiž sídlem jak Ústavního soudu, tak Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu i Nejvyššího státního zastupitelství. Kromě toho je celkově významným administrativním střediskem, protože zde sídlí státní orgány s celostátní kontrolní působností a další důležité instituce. Za zmínku stojí například Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, veřejný ochránce práv nebo Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Od roku 1777 je Brno také sídlem římskokatolické brněnské diecéze, biskupským chrámem je katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově. Město je významným střediskem vysokého školství s 34 fakultami čtrnácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 83 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá až do třicátých let 20. století.K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků po každý den jejího konání. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol. Druhým dochovaným hradem na území Brna je Veveří, kdysi vybudovaný nad řekou Svratkou a dnes se tyčící nad Brněnskou přehradou. Další významnou památkou je funkcionalistická vila Tugendhat, která byla zapsána mezi Světové dědictví UNESCO. Brno je jedinečné.
náměstí 28. října, Brno-střed, Brno, Brno-město,Reality Mix
32 000
24. 4. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Ve výhradním zastoupení vlastníka nemovitosti nabízím pronájem kompletně zařízeného bytu 1+1 v atraktivní lokalitě Brno - střed, ulice Kopečná. Byt je situován ve 4. patře cihlového domu. Dům je po kompletní revitalizaci (nová fasáda, plastová okna, nové balkóny). CP bytu je 45 m2, k němu náleží balkón. Byt se bude pronajímat jako kompletně zařízený - viz. fotografie. Z kuchyně je vstup na balkón, kde je krásný výhled na Brno, z ložnice pak krásný výhled na Petrov. Byt je vhodný jak pro pracující pár, tak i jednotlivce. Dobré parkování u domu, možnost připojení na internet - UPC. K dispozici ihned, prohlídky možné po dohodě. Z důvodu nedodání PENB prozatím uvádíme třídu G. Dopravní spojení MHD , Silnice Kanalizace Veřejná kanalizace Zavedené inž. sítě Telefon , Internet , Plyn Zdroj vody Veřejný vodovod Typ konstrukce Zděná Balkony, lodžie, terasy Balkon , Lodžie , Terasa Vybavení bytu S vybavením
Brno - Staré Brno, Kopečná
47 m²
12 000
19. 4. 2018
Vícereality.penize.cz
RK Specialista na Posázaví nabízí chatu situovanou na klidném slunném místě, na rovinaté terase s výhledem do zalesněného údolí a část Pikovic. Chata je postavena v blízkosti okrajové části obce s celoročně obývanými nemovitostmi. Je částečně podsklepená, pevné rámové konstrukce a naprosto suchá. Celé podkroví včetně příjemných světlých pokojů je vypalubkované, přístupné z přízemí pohodlným schodištěm. Obývací pokoj je propojen prostornými dveřmi se zastřešenou terasou a jižně orientovanou zahrádkou. Vedle chaty se nachází samostatně stojící koupelna s vanou a WC, na ohřev vody jsou zde nainstalována koupelnová kamna na dříví. Chata je vzhledem k prostorným místnostem a vnitřnímu členění vhodná pro klidnou rekreaci i vícečlenné rodiny. 100 m od chaty u dětského hřiště je kryté posezení pro setkávání chatařů nebo rozjívené mládeže. Pozemek okolo chaty je bezproblémově pronajat od obce Petrov za roční nájemné 2 390 Kč. Pohodlný příjezd a parkování je možné cca 30 m od chaty na okraji obce. Dopravně je možno využít i celodenního častého spojení Posázavským Pacifikem z Braníka. Místnosti: Přízemí - obývák s k. k. 17,2 m2, pokoj 9,0 m2, koupelna, WC 5,6 m2, chodba 3,5 m2. Patro – pokoj 12,8 m2, pokoj 7,4 m2, předpokoj 7,3 m2. Sklep 3,6 m2. Vybavení: el. 230V, obecní letní vodovod, el. průtokový ohřívač se dřezem, koupelna s vanou a koupelnovými kamny, WC, krbová kamna, kvalitní plechová střecha, bohatě vypalubkováno
Amarila
71 m²
550 000
1. 5. 2018
Vícevideobydleni.cz
Nabízíme pronájem nově nadstandardně zrekonstruovaných apartmánů 1+kk v centru města Brna na ul. Pekařská, mezi dvěma nejvýznamnějšími brněnskými památkami - Hrad Špilberk a Katedrála sv. Petra a Pavla (Petrov). Kompletně zařízené byty poskytují veškerý komfort a působí útulným dojmem. Součástí vybavení je nová kuchyňská linka se sklokeramickou deskou, mikrovlnná trouba, pračka, lednice, televize a nábytek. Wifi v ceně. Prenájom 1,5 izbového bytu Brno-město, Staré Brno Nabízíme k pronájmu nevybavený byt 1+kk. Byt byl před krátkou dobou vybudovaný v 3.patře bytového domu. Je dobře prostorově řešený, tak aby poskytl… Pronájem nového pěkného bytu 1+KK v Brně - v blízkosti centra města, na ulici Lidická. Nájem ihned. Byt ve 2. patře cihlového domu s výtahem. Plocha…
Brno (okres Brno-město),Pekařská
30 m²
9 800
5. 5. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
RK Specialista na Posázaví nabízí chatu v Petrově u Davle situovanou na klidném slunném místě, na rovinaté terase s výhledem do zalesněného údolí a část Pikovic, 500 m od řeky Sázavy. Chata je postavena v blízkosti okrajové části obce s celoročně obývanými nemovitostmi. Je částečně podsklepená, pevné rámové konstrukce a naprosto suchá. Celé podkroví včetně příjemných světlých pokojů je vypalubkované, přístupné z přízemí pohodlným schodištěm. Obývací pokoj je propojen prostornými dveřmi se zastřešenou terasou a jižně orientovanou zahrádkou. Vedle chaty se nachází samostatně stojící koupelna s vanou a WC, na ohřev vody jsou zde nainstalována koupelnová kamna na dříví. Chata je vzhledem k prostorným místnostem a vnitřnímu členění vhodná pro klidnou rekreaci i vícečlenné rodiny. 100 m od chaty u dětského hřiště je kryté posezení pro setkávání chatařů nebo rozjívené mládeže. Pozemek okolo chaty je bezproblémově pronajat od obce Petrov za roční nájemné 2 390 Kč. Pohodlný příjezd a parkování je možné cca 30 m od chaty na okraji obce. Dopravně je možno využít i celodenního častého spojení Posázavským Pacifikem z Braníka. Místnosti: Přízemí - obývák s k. k. 17,2 m2, pokoj 9,0 m2, koupelna, WC 5,6 m2, chodba 3,5 m2. Patro – pokoj 12,8 m2, pokoj 7,4 m2, předpokoj 7,3 m2. Sklep 3,6 m2. Vybavení: el. 230V, obecní letní vodovod, el. průtokový ohřívač se dřezem, koupelna s vanou a koupelnovými kamny, WC, krbová kamna, kvalitní plechová střecha, bohatě vypalubkováno
Petrov, Praha-západ
550 000
1. 5. 2018
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz
Popis RK Specialista na Posázaví nabízí chatu v Petrově u Davle situovanou na klidném slunném místě, na rovinaté terase s výhledem do zalesněného údolí a část Pikovic, 500 m od řeky Sázavy. Chata je postavena v blízkosti okrajové části obce s celoročně obývanými nemovitostmi. Je částečně podsklepená, pevné rámové konstrukce a naprosto suchá. Celé podkroví včetně příjemných světlých pokojů je vypalubkované, přístupné z přízemí pohodlným schodištěm. Obývací pokoj je propojen prostornými dveřmi se zastřešenou terasou a jižně orientovanou zahrádkou. Vedle chaty se nachází samostatně stojící koupelna s vanou a WC, na ohřev vody jsou zde nainstalována koupelnová kamna na dříví. Chata je vzhledem k prostorným místnostem a vnitřnímu členění vhodná pro klidnou rekreaci i vícečlenné rodiny. 100 m od chaty u dětského hřiště je kryté posezení pro setkávání chatařů nebo rozjívené mládeže. Pozemek okolo chaty je bezproblémově pronajat od obce Petrov za roční nájemné 2 390 Kč. Pohodlný příjezd a parkování je možné cca 30 m od chaty na okraji obce. Dopravně je možno využít i celodenního častého spojení Posázavským Pacifikem z Braníka. Místnosti: Přízemí - obývák s k. k. 17,2 m2, pokoj 9,0 m2, koupelna, WC 5,6 m2, chodba 3,5 m2. Patro – pokoj 12,8 m2, pokoj 7,4 m2, předpokoj 7,3 m2. Sklep 3,6 m2. Vybavení: el. 230V, obecní letní vodovod, el. průtokový ohřívač se dřezem, koupelna s vanou a koupelnovými kamny, WC, krbová kamna, kvalitní plechová střecha, bohatě vypalubkováno
Petrov, Praha-západ
550 000
30. 4. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Brno Černá Pole, obchodní prostory 260 m2 po rekonstrukci , dispozice 6+2+ balkon, užívání zahrady ve vnitrobloku domu Pronájem obchodního prostoru v těsné blízkosti centra města Brna, nám. 28.října,Brno Černá Pole. plocha 260 m2 měsíční nájemné 33.000 CZK vyúčtovatelná záloha na spotřebu energií a služby 5.000 CZK jistota 2 x nájem, lze na splátky Prostory po rekonstrukci, nové podlahy, obklady, dlažby, členěné místnosti. Vhodné na kanceláře, obchodní činnost, aj., vše domluvě s majitelem. Volné po dohodě s majitelem, cca od září 2018. recepce, šatna, knihovna, technická místnost 6 x místnost, průchozí i neprůchozí 2 x chodba 3 x WC 1 x sprchový kout balkón do ulice okna do ulice nám. 28.října i do vnitrobloku domu k užívání zahrada ve vnitrobloku domu parkování před domem na chodníku, poté naproti domu či v postranních uličkách Brno (německy Brünn, latinsky Bruna, v jidiš ברין‎‎ Brin) je počtem obyvatel i rozlohou druhé největší město v České republice, největší město na Moravě a bývalé hlavní město Moravy. Je sídlem Jihomoravského kraje, v jehož centrální části tvoří samostatný okres Brno-město. Město leží na soutoku řek Svratky a Svitavy, má zhruba 380 tisíc obyvatel a v jeho metropolitní oblasti žije asi 600 tisíc obyvatel. Brno je centrem soudní moci České republiky, stalo se totiž sídlem jak Ústavního soudu, tak Nejvyššího soudu, Nejvyššího správního soudu i Nejvyššího státního zastupitelství. Kromě toho je celkově významným administrativním střediskem, protože zde sídlí státní orgány s celostátní kontrolní působností a další důležité instituce. Za zmínku stojí například Úřad pro ochranu hospodářské soutěže, veřejný ochránce práv nebo Státní zemědělská a potravinářská inspekce. Od roku 1777 je Brno také sídlem římskokatolické brněnské diecéze, biskupským chrámem je katedrála svatého Petra a Pavla na Petrově. Město je významným střediskem vysokého školství s 34 fakultami čtrnácti univerzit a dalších vysokých škol s více než 83 000 studenty. V Brně je zákonem zřízeno studio České televize a Českého rozhlasu. Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. Rozsáhlý areál výstaviště započal svůj provoz již roku 1928 a dnes je považován také za jednu z kulturních památek města. Největší zde pořádanou událostí je Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo i coby dějiště velkých motoristických závodů konaných na blízkém Masarykově okruhu, tato tradice sahá až do třicátých let 20. století.K nejprestižnějším závodům patří Grand Prix ČR, součást seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno také každoročně hostí mezinárodní přehlídku ohňostrojů Ignis Brunensis, pořádanou od roku 1998. Návštěvnost této události se typicky pohybuje mezi jedním až dvěma sty tisíci návštěvníků po každý den jejího konání. K nejvýznamnějším dominantám města patří hrad a pevnost Špilberk na stejnojmenném kopci a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov, utvářející charakteristické panorama města a často vyobrazovaná jako jeho symbol. Brno je jedinečné.
náměstí 28. října, Brno-střed, Brno, Brno-město,Reality Mix
33 000
1. 5. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz