Stížnost
Nabízíme vám pronájem rodinného domu se zahradou v okrajové, klidné části obce Pržno, s nádherným výhledem a celoročně velmi dobrou dostupností. V přízemí domu je situována bytová jednotka o velikosti 3+1, s koupelnou se sprchovým koutem a samostatným WC, která prošla v období 2016-2018 celkovou rekonstrukcí - nová plastová okna, vinylové podlahy, posuvné dveře s obložkami, krbové vytápění v obývacím pokoji, koupelna, WC, kuchyňská linka včetně zabudovaných spotřebičů - elektrická trouba,indukční vařidlová deska, myčka na nádobí,dále nová elektřina, rozvody vody a odpadu. Vytápění je zajištěno novým poloautomatickým litinovým kotlem na tuhá paliva VIADRUS, napojeným na ÚT v celém domě a krbovým vytápěním v obývacím pokoji. Dům se pronajímá včetně vybavení nábytkem a s možností využívání přilehlé zahrady. Majitel souhlasí se zřízením trvalého bydliště pro nájemce. Makléř doporučuje prohlídku!!!
Moravskoslezský kraj,Pržno,Frýdek-Místek
90 m²
10 000
Včera v 18:32
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu novostavbu rodinného domu se zahradou. V přízemí domu je obývací místnost s kuchyňským koutem, který bude cca do 1 měsíce doplněn o kuchyňskou linku, dále je zde technická místnost a WC s umyvadlem. V 1.NP jsou tři pokoje a koupelna s vanou, umyvadlem a WC. Na podlahách je keramická dlažba a plovoucí podlahy. Dům je prázdný, bez vybavení. Je situován v klidné části obce s výhledem do okolí. Makléř doporučuje prohlídku.
Pržno
150 m²
18 000
5. 9. 2018
Vícepronajmy.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více