Stížnost
Rodinný dům se nachází v Proseči pod Ještědem, v krásném klidném prostředí, 12 km od centra Liberce. Zahrada 1338 m2 s bazénem skýtá dostatek prostoru pro relaxaci. V přízemí je situován obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, ložnice a koupelna s WC. V patře se nachází pokoj, ložnice a druhá koupelna s WC. Vytápění je zajištěno elektrokotlem. Dům poskytuje komfortní bydlení v prostředí plném zeleně, přitom nedaleko od Liberce a v blízkosti nájezdu na dálnici na Prahu (8km).
Proseč pod Ještědem
15 000
18. 9. 2018
Vícereality-liberec.info
Stížnost
Prodej bytu 1+1 (36 m2) v OV, ul. V Luzích, Jablonec nad Nisou. Pěkný udržovaný byt se nachází v 1. patře cihlového domu ve velmi klidné lokalitě nedaleko centra města a zároveň v blízkosti oddychové zóny u Jablonecké přehrady. Dům spol. vlastníků je ve velmi dobrém stavu (nová střecha, udržovaná zahrada se sezením, zastřešený hl. vchod, vyvložkované komíny, atd.). Byt samotný prošel část. rekonstrukcí (cca 10 let - voda, el.), jeho předností je, že pod i nad ním jsou byty=nižší nákl. na vytápění, orientován je na Z. Podlahy PVC, okna dřevěná, vytápění Gamaty, ohřev teplé vody novou karmou Junkers, tel. přípojka. Velmi nízké náklady na bydlení (veškeré platby za energie, FO a nájem činí 3500,-Kč). Součástí bytu je komora v mezipatře a k bytu přináleží suchá sklep. koje. Veškerá občanská vybavenost poblíž. Volné okamžitě. S financováním koupě rádi pomůžeme. Kupující zároveň s bytem kupuje i poměrný podíl na společných částech domu, zastavěné ploše a zahradě. Případné Vaše dotazy rádi zodpovíme při prohlídce bytu.
Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou
1 299 000
24. 8. 2018
Vícerealitnieso.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více