Nabízíme k pronájmu malý obchod o velikosti 24 m2 v přízemí historického domu na frekventovaném místě na hranici náměstí v Telči. Obchod disponuje vlastním hygienickým zázemím, je možné poskytnout i menší skladovací prostor. Nájem + poplatky (energie, topení, voda, wifi) celkem 6.500,- Kč měsíčně. Obchod je volný od 1. 2. 2017. Tel: 725 548 234
Na Můstku, Telč, Kraj Vysočina
1 pokoj
24 m²
6 500
30. 5. 2018
Vícebezrealitky.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I.NP (zadní vchod I.NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \\"kočárkárna\\" - \\"kolárna\\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčního nájmu 1x provize RK ve výši měsíčního nájmu + DPH Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Dačická, Telč-Staré Město, Telč (okres Jihlava)
27 m²
6 000
Včera v 17:44
Víceceskereality.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I. NP (zadní vchod I. NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \"kočárkárna\" - \"kolárna\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčníh
Dačická, Telč
6 000
Včera v 17:40
Vícerealingo.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I.NP (zadní vchod I.NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \"kočárkárna\" - \"kolárna\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčního nájmu 1x provize RK ve výši měsíčního nájmu + DPH Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Vysočina,Telč,Jihlava,Dačická
1 pokoj
27 m²
6 000
Dnes v 16:39
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu obchodní prostory v komplexu obchodního domu Tesco v Telči. Prostor byl projektován a provozován jako kavárna, provozování kavárny není podmínkou a lze zde provozovat jinou obchodní činnost nebo služby. V případě zájmu o provozování kavárny je k dispozici kompletní vybavení. Vchod je možný z centrální chodby, nebo z parkoviště po schodech přes terasu. Prostory mají vlastní měřiče energií, vyúčtování se provádí měsíčně. Dispozice: "Kavárna" (obchodní plocha) - 24 míst k sezení, bar, výměra - 53,07m2 Kuchyň + technické zázemí - 48,90m2 Terasa - 43,5m2 Počáteční platby: 1x měsíční nájem 4x měsíční nájem - vratná kauce 1x měsíční nájem - provize RK Pro více informací, mě neváhejte kontaktovat.
Vysočina,Telč,Jihlava,Myslibořská
145 m²
15 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I.NP (zadní vchod I.NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \\"kočárkárna\\" - \\"kolárna\\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčního nájmu 1x provize RK ve výši měsíčního nájmu + DPH Pro více informací mě neváhejte kontaktovat. Parkování Parkoviště
Jihlava - Telč, Dačická
27 m²
6 000
Včera v 14:12
Vícereality.penize.cz
Nabízíme k pronájmu byt 1+kk (27m2) v Telči na ul. Dačická v Telči Detailní informace Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I.NP (zadní vchod I.NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \"kočárkárna\" - \"kolárna\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčního nájmu 1x provize RK ve výši měsíčního nájmu + DPH Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Vysočina,Telč,Telč-Staré Město,Dačická
1 pokoj
27 m²
6 000
Včera v 17:00
Víceremax-czech.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu zánovní byt 1+kk na ulici Dačická v Telči o výměře 27,5m2. Byt se nachází v I.NP (zadní vchod I.NP) zděného domu s výtahem. Byt disponuje kuchyňskou linkou, sporákem (dvě plotny), koupelnou se sprch. koutem, samotným WC. Vytápění je centrální, vlastní bojler na ohřev vody, samostatný vodoměr i elektroměr. K bytu náleží zděná sklepní kóje (cca 2m2) a společné prostory - \\"kočárkárna\\" - \\"kolárna\\". Přibližné měsíční náklady cca 2.200,-Kč. Vstupní poplatky: 1x měsíční nájem předem 1x vratná kauce ve výši měsíčního nájmu 1x provize RK ve výši měsíčního nájmu + DPH Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Dačická, Telč (okres Jihlava)
6 000
Včera v 14:09
Vícereality.sousede.cz
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme členité stavení s venkovním koupacím jezírkem, saunou, kurtem, stylovým letním klubem - bar, podiem/venkovním max grilem – Jack Daniel´s klub. K nemovitostem patří pozemky o celkové výměře 5911m2, z toho zastavěná plocha 1882m2. Rozlehlé stavení ve tvaru L je po kompletní, precizní rekonstrukci a nové přístavby. Majitelé rekonstruovali nemovitost s citem a vkusem. Součástí vybavení a zařízení jsou umělecká díla – př. kování, lustry, dveře, schodiště… – A. Habermann, starožitnosti. Hlavními prvky při rekonstrukci byly prvky přírodní - dřevo masiv – podlahy, dveře, kuchyně, stropy, kov – dveře, lustry, schodiště, kámen, sklo. Dům 5+1/200m2 – levá část je po kompletní nákladné rekonstrukci. Vstup možný dvěma vchody, nezávisle na vedlejším stavení. Vjezd autem též. Původní stěny zachovány, venkovní i vnitřní izolace (kantka – dilatace s odvětráním). Společenskou místnost se spacím pódiem doplňuje krb. Nákladná rekonstrukce této části je nadčasová v retro stylu. Tato část se pronajímá náročným klientům. Vybavení je součástí prodeje. Část stavby/bývalá stodola zbořena, postavena novostavba s dispozicí 3+1/160m2, navazuje na dům 5+1 a společně tvoří celek ve tvaru L. Novostavba je opět nadčasová se dvěma koupelnami – italský styl/ nerez/mramor. Výměnek – 1+0, jezírko hloubka 3/15m, dvojgaráž s technickou částí, kryté stání pro 3 auta, letní kuchyně, přístavky. Celý objekt je oplocen, na vyvýšené části obce/polosamota – krásný výhled. Součástí prodeje je i navazující letní restaurace/klub s kurtem. Voda – vlastní vrt, studna, topení – krbové, elektrické, – zásobník na 500l s rozvody do celého domu, včetně podlahového vytápění. Celá nemovitost se sestává z několika parcel na sebe navazujících: zastavěná plocha a nádvoří o rozloze 1880m2 – domy, terasy, dvojgaráž, kryté stání, dvůr, zemědělská plocha o rozloze cca 1500 m2 – zahrada, předzahrádka s jihozápadním směrem. Okolí – dálnice D1 Praha/Brno/Vídeň sjezd cca 10km, Špičák – chráněná oblast/Český prales, Telč, Bumbalov, lyžařský areál Brtnice, prostředí v blízkosti lesů. V letní sezoně jsou ideální podmínky pro širokou škálu koníčků. Odpočinek, turistika, cyklistika, poznávání památek, kultura, sport, plavání, jízda na koni, pronájem čtyřkolek a dráhy, houbaření a zábava. Vše v dosahu do 10 km. V okolí jsou značené cyklostezky a turistické trasy, které vedou překrásnou přírodou s otevřenou krajinou i zalesněnými plochami. Krajské město Jihlava je vzdáleno 7 km. Můžete navštívit moderní akvapark, nádherné ZOO, katakomby, muzeum, obchodní dům CITY PARK a mnoho zajímavých historických památek města Jihlavy. V opačném směru je město Telč vzdálené 20 km, jehož náměstí je vedené v seznamu UNESCO jako vzácná architektonická památka. V létě v něm probíhají kulturní akce v rámci folkových Prázdnin v Telči. Více informací v RK. PENB - průkaz energetické náročnosti, hodnota G. Zadán k vypracování.
Vysočina,Suchá,Jihlava
700 m²
12 750 000
1. 7. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu obchodní prostory v komplexu obchodního domu Tesco v Telči. Dispozice: obchodní plocha - 78,73m2 zázemí, sklad, soc. zař. - 42,66m2 Prostory mají vlastní měřiče energií, vyúčtování se provádí měsíčně. Počáteční platby: 1x měsíční nájem 4x měsíční nájem - vratná kauce 1x měsíční nájem - provize RK Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Vysočina,Telč,Jihlava,Myslibořská
121 m²
15 000
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Exkluzivně nabízíme k prodeji řadový rodinný dům s vlastní zahrádkou a garáží v klidné části města Telče, zapsaného roku 1992 na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Jedná se nemovitost ve velmi dobrém stavu, která ocení především mladá rodina s dětmi. V přízemí domu se nachází garáž a technická místnost a menší pokoj, který v současné době je využíván pro návštěvy. V prvním patře je obývací pokoj s lodžií, spojený s jídelnou a samostatná kuchyň. Ve druhém patře je dětský pokoj a ložnice a po rekonstrukci koupelna a samostatné WC. Součástí domu je u přilehlá zahrádka s venkovním posezením. Blízké okolí nabízí celou řadu historických památek jako například historická část města, nedaleký zámek v Dačicích i světoznámý kostel v Kostelním Vydří. Rovněž lze v nejbližším okolí provozovat téměř veškeré sportovní aktivity jako cykloturistiku, jízdu na koni, golf. Doporučujeme prohlídku. Rádi zprostředkujeme výhodné financování hypotečním úvěrem prostřednictvím naší mateřské společnosti Fincentrum a.s..V případě dotazů kontaktujte makléře. Pronájem bytu 1+1 Ostrava Nabízíme k prodeji patrový rodinný dům se zahradou na ulici Luční v klidné části města Telč. Jedná se nemovitost ve výborném stavu, rekonstruovanou v… Telč, RD 4+kk, ulice Štěpnická Rodinný dům 4+ kk se nachází ve městě Telč, okres Jihlava, která je vzdálena od krajského města Jihlavy cca 30 km.…
Telč (okres Jihlava),28. října
125 m²
2 590 000
28. 6. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more