Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu exkluzivní rezidenci ve Zruči nad Sázavou. Rodinný dům po kompletní a velice vkusné rekonstrukci. Dům je v naprosté harmonii s přírodou, v přímém sousedství zámeckého parku, z druhé strany oddělen od silnice vysokou kamennou zdí. V přízemí domu jsou situovány 3 pokoje přístupné z rozlehlé vstupní chodby, kuchyň (kuchyňská linka se bude instalovat po dohodě s novým nájemcem), koupelna a WC. V podkroví je stejný počet místností, navíc ještě jedna koupelna s WC a 2 šatny, 2 balkóny. Dům obsahuje dále plynovou kotelnu a oddělený prostor pro uskladnění nářadí apod. situované v přízemí domu. U domu vydlážděná terasa s pergolou, odkud je výhled do zámecké zahrady. Celkový pozemek o rozloze cca 1000m2. Zahrada cca 800m2. Pozemek umožňuje možnost parkování na pozemku pod uzamčením. Dům vhodný zejména jako sídlo firmy nebo jako luxusní rezidence pro náročnou klientelu. Strategická poloha, Praha centrum 45min, Kutná Hora 30min.
Zruč nad Sázavou
250 m²
25 000
1. 11. 2016
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Dvoupatrový městský dům s obchodem v centru Zruče nad Sázavou. Stojí v těsné blízkosti zámeckého parku. Dispozice: Celý dům je podsklepený (5 místností) - v přízemí je vybavený obchod s vlastním soc. zázemím a elektroměrem + sklad - 1. patro - 1x velký pokoj, kuchyň, samostatné wc, koupelna, terasa - 2. patro - 2x velký pokoj, 1x malý pokoj, wc - za domem malá zahrádka parkování - nové parkoviště před domem. Po výměně oken všetně vchodových dveří a to i vstupu na zahradu a terasu, dále nová zateplená fasáda, zřízeno plynové ústřední topení(ponechán i kotel na tuhá paliva), bojler. Velmi dobrá dostupnost okolních okresních měst a Prahy(po D1). Ve městě řeka, nadstandardní sportovní vybavení, kompletní síť služeb a obchodů, vlak, autobus. Pronájmem obchodu lze dobře dotovat splácení hypotéky (nájem 4-5 tis. měsíčně). Platby za rodinu s jedním dítětem: za loňský rok protopeno plynem 15000kč, voda 2000kč čtvrtletně, elektřina 1300 měsíčně.
Středočeský kraj,Zruč nad Sázavou,Kutná Hora,1. máje
140 m²
2 500 000
22. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízím k dlouhodobému pronájmu byt 3+1 v prvním nadzemním podlaží panelového domu s výtahem v ulici Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou. Byt se nachází v lokalitě s veškerou občanskou vybaveností(v těsné blízkosti škola,školka,sportovní hala,OD Tesco a Penny)Parkování je možné přímo před domem. Byt je částečně zařízený(viz.foto).Měsíční nájem 10 000 Kč + poplatky. Vratná kauce 2 nájmy.K dispozici od 15.9.2018.
Zruč nad Sázavou
10 000
21. 8. 2018
Vícesbazar.cz
Stížnost
Aktuálně: za určitých podmínek LZE PROVOZOVAT GASTRONOMII Vybíráte-li skutečné reprezentativní prostory k podnikání v centru Opavy, nemůžete vybrat lepší místo. Bývalá národní kavárna je známá i za hranice Opavy téměř 90 let a každý, kdo jde kolem, nahlíží s očekáváním dovnitř. Do centra k Bredě je to navíc jen pár kroků, takže tam mohou Vaši případní zákazníci pohodlně parkovat. Samotné prostory kavárny mají své historické charisma, nabízí se vystylovat prodejnu, předváděcí prostory pro celou řadu obchodních aktivit nebo sídlo společnosti. Gastronomie (restaurace, kavárna atd.) zde nelze bohužel provozovat! Kromě velkého sálu s galerií (60 m2) je součástí objektu místnost bývalé kuchyně, sociální zařízení, kancelář v patře, velký sklep a pozemek před okny o 163 m2 (za příplatek dle domluvy), který může posloužit jako parkoviště. Současné vybavení a stav je z roku 2010. Za nájemné se pronajímáte kromě samotných prostor reklamu samotného orientačního bodu Opavy. V případě potřeby dalších prostor lze pronajmout sousedící místnosti o 90 m2 (+ 33 m2 kancelář a sociální zázemí) s výlohou, které mohou posloužit stejným účelům viz výše. Prodej rodinného domu Zruč nad Sázavou Nabízíme prostory vhodné pro podnikání v oblasti gastronomie - restaurace, vinárna, kavárna a galerie, tak máte možnost využít prostor v centru… Nabízíme do nájmu restauraci, která se nachází na frekventovaném místě v Bohuslavicích. V restauraci je k sezení 50 míst, 16 míst v salonku, 46 míst…
Opava (okres Opava),Olomoucká
209 m²
39 000
13. 4. 2018
Vícedomybytypozemky.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více