Stížnost
Nabízíme k pronájmu samostatnou kancelář v komerční budově v první části ul.Vídeňská. Kancelář o výměře 26m2 je v prvním patře, je zde zavedena voda a je vybavena kobercem, klimatizací, rozvodem PC a telefonní sítě a žaluziemi. Zabudované skříně, nově vymalováno. Může být zařízena nábytkem. WC a kuchyňka na patře. V budově je recepce, přebírání pošty a restaurace s kantýnou. cena je včetně energií, volné ihned.
Vídeňská, Dolní Heršpice, Brno, Brno-město
7 600 Kč
8. 10. 2018
Vícerodinne-domy-k-prodeji.cz
Stížnost
Nabízíme do pronájmu nevytápěný sklad o velikosti 215 m2, který se nachází v uzavřeném areálu v Brně-Židenicích. Betonová podlaha, výška stropu 4,5 m, vjezd sekčními vraty o velikosti 2,2 x 3,9 m. Dojezd TIR, dostupná MHD. Sociální zařízení na společné chodbě. Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván. Více informací u makléře. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
215 m²
1 200 Kč
16. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu reprezentativní kanceláře v historickém domě, který se nachází v samotném srdci Brna v horní části Zelného Trhu, přímo pod Petrovem. Palác Opata Žďárského kláštera prošel kompletní rekonstrukcí s důrazem na zachování původních prvků jako jsou štukové stropy či památkově chráněná dlažba na chodbách. Celou historii a veškeré informace o Paláci najdete na tomto webu - *** V samotných kancelářích jsou nové dubové podlahy, čistě bílá omítka a LED osvětlení. Rozvod topení s individuálními termostaty a regulací teplot, silnoproud, slaboproud, detektory kouře, EPS, vysokorychlostní internet. Ve vnitrobloku je výtah, všechny kanceláře a sociální zázemí jsou bezbariérové. Nájemcům bude k dispozici také kavárna. Dle orientace skýtají výhled buď na kašnu Parnas uprostřed Zelného Trhu nebo do zimní zahrady. Celkově je na podlaží 6 kanceláří různých velikostí. Atraktivní lokalita v Brně určená náročnější klientele. Hlavní vlakové nádraží a zastávky MHD pět minut chůze, v okolí je nespočet restaurací a kaváren. Pro více informací volejte prosím uvedeného makléře. Průkaz energetické náročnosti je nahrazen vyúčtováním. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří. Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Brno, Zelný trh 293,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
31 990 Kč
13. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Nabízíme vám k pronájmu obchodní prostor v Brně-Řečkovicích nedaleko frekventované ulice Banskobystrická. Prostory se nachází v přízemí s vlastním vchodem a výkladní skříní. Celková plocha je 14,5 m2. V prostorech je sociální zázemí. Na podlaze je dlažba. Vytápění el. přímotopy. V místnosti je dostatek el. zásuvek pro vybavenou kancelář nebo obchod. Pro více informací mě prosím kontaktujte
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Kořenského
14 m²
5 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme vám k pronájmu prostory o celkové výměře 600 m2, vhodné pro jeden podnikatelský subjekt. Jedná se o celé 2., 3. a 5. patro (celkem 1.800 m2), vhodné ke skladování či lehkou výrobu, výdejní sklad e-shop apod. Vše v budově č.25., která se nachází v uzavřeném areálu s vjezdem z ulice Křenová a ulice Špitálka. Prostor lze dále dělit, zbudovat zázemí, případně lze využít soubor šesti samostatných kanceláří o rozměrech 15 m2, 19 m2, 26 m2, 22 m2, 24 m2 v 1. patře vedlejší budovy č. 24 (spojeno schodištěm). K dispozici je nákladní výtah, nosnost podlahy je 400 kg/m2. Areál je velmi dobře dopravně dostupný, s dostatkem parkovacích míst a stálou ostrahou. V areálu se nachází restaurace a jídelna, zastávka MHD ihned před vstupem do areálu. Nájem 500,- Kč/m2/rok + služby 170,- Kč/m2/rok + energie dle spotřeby. Další prostory v areálu viz.: *** Pro další informace a sjednání prohlídky volejte makléři.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Křenová
1800 m²
25 000 Kč
7. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zateplený (možnost vytápění) sklad/dílnu s dvoupodlažní vestavbou kanceláře o celkové výměře 380 m2 severně od Brna. Vlastní hala má výměru 320 m2, vjezd v úrovni terénu sekčními vraty, výška stropu 6,5 m. Vestavba má užitnou plochu 2x 30 m2. V případě potřeby je možné prostory rozšířit o dalších 500 m2. Dojezd i TIR. Průkaz energetické náročnosti v řešení dle vyhlášky, údaj bude aktualizován, proto uvádíme nyní třídu G. Pokud jste si nevybrali z uveřejněné nabídky, zadejte nám prosím Vaši poptávku a my se pokusíme najít odpovídající nemovitost.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
380 m²
42 000 Kč
20. 4. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Pronajmeme garáž, Žabovřesky, Bráfova, Brno, okr. Brno - město. Dlouhodobě. Celková plocha asi 18 m2, garáž je s elektřinou a vodou, volná ihned. CENA: 2.000 Kč měsíčně + provize RK. Kontakt K-REAL tel. 602 778 256
Bráfova, Žabovřesky, Brno, Brno-město
2 000 Kč
9. 10. 2018
Vícepronajem-restaurace.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu zrekonstruované kancelářské prostory v Brně na ulici Černovičky. Prostory se nacházejí v kancelářské budově, která je po kompletní rekonstrukci (dokončeno v r . 2018). Kancelář má celkovou výměru 31 m2 (v půdorysu kancelář č. 5). Možnost pronajmout více kanceláří viz. půdorys (Kancelář 4, 6). V budově se nachází zázemí kanceláře: kavárna, která je zdarma a toalety. Je zde možnost pronajmout si sál 500 Kč/hod. Nemovitost se nachází v klidném prostředí nedaleko centra města a přitom s velmi dobrou dopravní obslužností. Cena nájmu je včetně veškerých služeb, internetu a parkovacích míst. Celá budova je zabezpečena a má kamerový systém.
Černovičky, Brno-Slatina, Brno, Brno-město,RealityMIX
10 452 Kč
15. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Pronájem komerčních prostor Brno Bosonohy. V zastoupení majitele Vám nabízíme pronájem obchodního prostoru. Prostor se nachází v Bosonohách na ulici Vzhledná. Jedná se o stávající prodejnu obchodní sítě Brněnka. Jedná se o pronájem prostoru pro obchod nebo jiné včetně veškerého vybavení. Prostor je vybaven sociálním zařízením a šatnami pro zaměstnance. Pro více dotazů a informací o zázemí nás neváhejte kontaktovat. Doporučujeme prohlídku.
Vzhledná, Brno - Bosonohy
53 000 Kč
10. 10. 2018
Vícereality.idnes.cz
Stížnost
Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu obchodní prostory v centru Brna na Malinovského náměstí v 1NP pětipodlažního cihlového domu s výtahem. V současné době v prostorech funguje kadeřnický a kosmetický salon, ale prostory jsou vhodné i k využití, jako školící centrum, e-shop, showroom, kanceláře. K pronájmu se nabízí celý prostor s možností posunutí či vybudovaní nových příček. Energie 7000 Kč/měs. Vzhledem k lukrativní adrese tuto nemovitost doporučujeme.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Malinovského náměstí
180 m²
30 000 Kč
2. 10. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme vám pronájem obchodního prostoru na ul. Veselá v centru města Brna. Jedná se o nezařízený prostor o CP 34 m2, který lze využít na kancelář, prodejnu. Nachází se v 1.p. šestipatrové administrativní budovy. K obchodnímu prostoru náleží výloha v přízemí budovy o CP 4,5 m2 pro reklamní účel. Služby jsou vypočteny pro dvě osoby a činí: obchodní prostor 1800 Kč/m2/rok, + společné prostory (5m2):1500 kč/m2/rok, výloha 4,5 m2: 3100 Kč/m2/rok. Cena pro neplátce DPH činí 12.086 Kč/měs., pro plátce 13.532 Kč/měs. K dispozici internetové připojení a tel. Linky. K prostoru náleží vlastní sociální zázemí. K dispozici ihned.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Veselá
34 m²
13 532 Kč
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu prostor rozdělený na 2 samostatné kanceláře se vstupem o celkové výměře 40,7 m2, . Jedná se o místnosti ve II. patře budovy č.1, která se nachází v uzavřeném areálu s vjezdem z ulice Křenová. Vytápění je řešeno elektřinou. Areál je velmi dobře dopravně dostupný, s dostatkem parkovacích míst a stálou ostrahou, dále se zde nachází také restaurace a jídelna. Nájem 1.650,- Kč/m2/rok + služby 256,- Kč/m2/rok + energie dle spotřeby. Informace o prostorách v areálu viz.: *** Pro další informace a sjednání prohlídky volejte makléři.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Křenová
41 m²
5 596 Kč
7. 8. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu kanceláře v centru Brna, ve výměrách od 12 m2 do 312 m2 (celkem 1 025 m2), téměř celé 4. NP nově zrekonstruovaného paláce. Upozorňujeme, že nebyl majitelem předložen průkaz energetické náročnosti budovy, proto uvádme třídu G.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Poštovská
120 m²
1 800 Kč
5. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostory o ploše 250 m2 v Brně Přízřenicích na ulici Vídeňská. Obchodní hala je součástí uzavřeného areálu s možností parkování uvnitř areálu. Ostraha areálu je zajištěna bezpečnostní službou. Výborná dostupnost v blízkosti centra města s přímým připojením na dálnici D2. Areál taktéž disponuje možností parkování uvnitř areálu a nabízí prostor pro vjíždění kamionu. V areálu se nachází prodejna italských obkladů a dlažeb, dále prodejna sanity Viva-IN a také prodejna dveří. K prodejně náleží sklad o ploše cca 24 m2. Uvedená cena za nájem je bez DPH. Volné po domluvě. Nabízíme také možnost zajištění pravidelného či jednorázového úklidu. V případě zájmu o prohlídku prosím kontaktujte uvedeného makléře. S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Vídeňská
250 m²
35 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Obchodní prostory k pronájmu, Strážnická, Brno Slatina Nabízíme obchodní prostory o výměře 40 m2, na ulici Strážnická, Brno Slatina. Prostory mají 2 vchody a výlohy do ulice, vlastní sociální zařízení, komoru, prodejní plochu o výměře 34 m2. Na oknech jsou žaluzie. Vhodné pro obchod s potravinami nebo prodejnu. K obchodu lze pronajmout také místnost v horním patře 40 m2 (bez sociálního zázemí) za 5.000 Kč měsíčně (vhodné jako zasedací místnost, učebna, kancelář). Nájemné obchodu činí 7.800 Kč + energie, kauce + provize RK. Volné od 1. 8. 2018
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Strážnická
40 m²
7 800 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízím možnost pronájmu volných venkovních parkovacích míst na parkovišti se závorou u budovy TRINITI. Cena pronájmu místa je 2.000,- Kč/místo/měsíc + DPH.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,ulice Trnitá
15 m²
2 000 Kč
19. 9. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme moderní administrativní prostory v komerční budově na ulici Životského, Brno-Židenice. Lokalita nabízí vynikající dopravní dostupnost jak MHD, tak autem (dálnice D1, velký okruh, atd.) Budova je kompletně obsazena. Kanceláře nabízíme nezařízené, celková plocha činí 294 m2. V kancelářích je kompletně rozvedena PC síť, optický kabel, telefon (pevná linka), alarm a celý objekt je pod kamerovým systémem. Za budovou je uzavřený prostor, kde je možné zaparkovat 5 vozů. Na přední část budovy je profesionální orientačně-informační tabule, kde je možné umístit údaje o vaší firmě. Energetická náročnost budovy třídy C-81 kWh/ (m2 rok). Dispozice – 2.NP Vstupní chodba 44,4 m2, kancelář 50,8 m2, kancelář 18,9 m2, kancelář 80,3 m2, kancelář 17,6 m2, kancelář 62,5 m2, sklad 4,6 m2, kuchyň 5,8 m2, 2x samostatné WC s umyvadlem 9,4 m2. Dostupnost: tramvaj 8, 10, 13, autobus 64, trolejbus 31, 33. Pronájem kanceláří je možný i po částech. Nájem: 1 900 Kč Kč/m2/rok + DPH + záloha na energie (el.energie, voda, plyn) + kauce + možnost využití 5 parkovacích míst v uzavřeném areálu (1 místo za 500 Kč/měsíc ) Ceny jsou uvedené bez DPH.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Životského
294 m²
1 900 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu nově rekonstruované prostory, které se nacházejí v 1. podlaží. Prostory lze využít pro ordinaci praktického lékáře, advokátní či notářskou kancelář, IT firmu. V současné chvíli lze prostory individualizovat dle představ, probíhají dokončovací práce. Předpokládaný termín dokončení 2.1.2019. Přibližná užitná plocha je 92m2, jedná se o pět místností. V objektu před rekonstrukcí fungovala zubní ordinace. Vybavení klimatizace, IT sít, zabezpečovací systém, kuchynka samostatný vchod. Prostory se nachází přímo u zastávky MHD a 75m od lékárny. Snadné parkování, MHD 10 minut na zastávku Česká, 20 minut na zastávku Stará osada. Pouze pro plátce DPH. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město
92 m²
23 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem kanceláře 25m2, Brno Řečkovice, ul. Jandáskova.Nabízíme pronájem světlé kanceláře v 1.patře kancelářského domu na ulici Jandáskova, v Brně-Řečkovicích. Kancelář o ploše 25m2 se pronajímá nezařízená. K dispozici je kuchyňka, která se nachází v hale před kanceláří, kde je také sociální zařízení vč. sprchy. Parkování je umožněno přímo u domu, viz foto. Cena parkování je v nájmu. Na dům je možné umístit reklamu, k dispozici je světelný panel. Poplatek za umístění reklamy činí 2.400,-Kč/rok. Je zde příjemné a klidné prostředí pro vaše pracovní aktivity. Majitel požaduje jistotu/kauci ve výši 4.500,-Kč a provizi zprostředkovateli ve výši 4.500,-Kč. Náklady: nájem 4.500,-Kč, záloha na služby 1.000,-Kč (voda, plyn, elektřina - podružné měření), ostatní služby 500,-Kč (elektronické zabezpečení pronajatých prostor, běžný úklid společných a venkovních prostor, běžnou údržbu, venkovní osvětlení, odvoz odpadu. Telefon (pevná linka) vlastní zřízení u provozovatele, připojení k internetu na místní síť (dohoda), nebo vlastní dodavatel. Zálohy na služby budou vyúčtovány vždy po doručení daňového dokladu od dodavatelů. Kancelář je ihned k dispozici, prohlídka po domluvě s makléřem. ----------------------------- Poznámka k ceně: + inkaso, + provize RK ----------------------------- Lokalita: Brno, Jandáskova
Brno,Jandáskova
4 500 Kč
15. 10. 2018
Vícehyperinzerce.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory, uzavřenou sekci o celkové výměře 336m2 v administrativní budově při ulici Vídeňská. Jednotka se skládá z šesti samostatných kanceláří. Prostor má vlastní zázemí; kuchyňka, toalety ženy, muži, úklidová místnost a serverovna. Kanceláře jsou klimatizované. Celek má přímé měření spotřeby energií; el. energie, plynu a vody. Parkování za úplatu před budovou.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Vídeňská
336 m²
34 667 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Centrum Šumavská je multifunkční objekt, který nabízí k pronájmu jak jednotlivé kanceláře, tak i větší kancelářské celky. Výhodou je výborná dopravní dostupnost MHD, možnost vlastního parkování, podatelna, jídelna a další služby v budově. Prostory jsou dokončeny, na podlahách kanceláří je koberec, strop je proveden v minerálním podhledu. Objekt je napojen na optickou síť. Pronájem parkovacího stání je možný za 1000 Kč/měsíc. Nájem lze sjednat i na dobu neurčitou. Kancelářská jednotka o velikosti 73 m2 se nachází v prvním patře budovy. Dále jsou v budově k dispozici kanceláře od 30 m2 do 400 m2. V případě zájmu o další informace nebo pro nezávaznou prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Jihomoravský kraj,Brno,Brno-město,Šumavská
73 m²
200 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Popis nabízíme k pronájmu komerční prostory o velikosti 150 m2 v cihlovém domě v Brně Chrlicích.Původní využití jako hospoda s kuchyní ale možno využít jako prodejnu,sklad,nebo kuchyni s rozvozem.Prostory se skládají z hlavního sálu,vedlejšího sálu,kuchyně a zahrádka na dvoře.
Zámecká, Chrlice - Brno-Chrlice, Brno, Brno-město
15 000 Kč
11. 10. 2018
Vícebytyvolne.cz
Stížnost
V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu obchodní prostory v budově M-Palác na ulici Heršpická. Lokalita u hlavní výpadovky na Vídeň v blízkosti centra. Bezproblémové parkování. pasáž má vlastní parkovací plochu s parkováním na 1 hodinu zdarma. Možnost pronájmu vyhrazeného parkování. Zastávka MHD v těsné blízkosti objektu. Volné ihned, případně dle domluvy. Prostory jsou situovány v 1.NP známé obchodní pasáže dispozičně řešeny jako open space s vlastní toaletou a možností kuchyňky. Celková výměra prostor je cca 90 m2. Více informací v RK. Neplatíte provizi! En. náročnost b.: G - Mimořádně nehospodárná Zadejte váš e-mail nebo telefonní číslo a naši specialisté se vám ozvou s pomocí co nejdříve.
Brno, Heršpická 1,Jihomoravský kraj,Jihomoravský kraj
2 500 Kč
4. 10. 2018
Vícerealcity.cz
Stížnost
Popis Nabízíme garážové stání k pronájmu v podzemní garáží na ulici Lidická v lokalitě Brno - Veveří. Cena za stání je 2.000 Kč měsíčně.
Lidická, Veveří, Brno, Brno-město
2 000 Kč
Včera v 1:11
Vícebytyvolne.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více