Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu jednotlivé kancelářské místnosti v budově s recepcí nedaleko centra města Ostravy. V nemovitosti je možno pronajmout prostory o výměře od 12 do 580 m2 dle požadavků a přání klienta (1,2,3,4-18 kanceláří). Budova je v dobrém technickém stavu, k dispozici výtah. Kuchyňka a sociální zázemí se nachází na každém podlaží. Velmi dobrá dopravní dostupnost.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Kounicova
590 m²
61 459 Kč
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory v prvních poschodí budovy stojící v blízkosti Hlavního nádraží na ulici Špálova v Ostravě-Přívoze (roh ulic Špálova a Hlávkova) o celkové ploše 53 m2, jedná se o tři kanceláře s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením. Dům i kanceláře jsou po rekonstrukci, v kancelářích jsou položeny koberce, nábytku není k dispozici. Cena za pronájem činí 3.900,- za měsíc, cena služeb za měsíc je 2.600,- Kč. V ceně služeb je elektřina, teplo, voda, úklid, zabezpečovací systém, pouze internet není v ceně služeb zahrnut. Měsíční částka za pronájem a služby tedy činí Kč 6.500,- bez DPH, vratná kauce je stanovena ve výši Kč 15.000,- a provize Kč 6.000,-. V případě zájmu rádi zodpovíme veškeré dotazy a domluvíme prohlídku. K dispozici od 1. 8. 2018
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Špálova
53 m²
6 500 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme vám k pronájmu velmi krásné zrekonstruované kancelářské prostory, vybavené kancelářským nábytkem (stoly, židle, skříňky, koberce), které se nacházejí v obchodní zóně na ulici Rudná v 1NP administrativní budovy komplexu AUTO TICHÝ. K pronájmu jsou 1 až 4 kanceláře (celkem cca 49 m2 - od cca 11 m2 do 13 m2). Pronajmout lze všechny, popř. každou samostatně. pronájem jedné kanceláře včetně vybavení a služeb od 2 500,- Kč měsíčně + DPH. Areál a nebytové prostory jsou zabezpečeny kamerovým systémem. Internet lze zavést dle přání nájemníka. Nájemníkovi je umožněno využít samostatnou kuchyňku a toalety přináležející k nebytovým prostorům. Společné prostory jsou uklízeny pronajímatelem. Parkování vozidel je možné po dohodě za příplatek v areálu AUTO TICHÝ.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Rudná
49 m²
150 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem nově rekonstruovaného kancelářského podlaží, které sestává ze 7 kanceláří (open space 130 m2, kanceláře: 15 m2, 13 m2, 21 m2, 12 m2, 21 m2, 36 m2), serveru (13 m2), kuchyňky (14 m2), soc. zařízení ( 5x WC s předsíňkou a umyvadly, úklidovou místností - 29 m2), chodby a spojovacího schodiště. V administrativní budově s recepcí (od 8-17 hod.) je moderní výtah. Celý objekt prochází kompletní rekonstrukcí, v přízemí a 1.NP si lze pronajmout také samostatné kanceláře (12-36 m2) nebo čisté skladové plochy dostupné nákladním výtahem. Za budovou se nachází parkoviště, kde je možný pronájem parkovacího stání. Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti centra Ostravy s výbornou dopravní dostupností (MHD, autobusové a vlakové nádraží). K dispozici ihned.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
345 m²
34 500 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Popis Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor v Ostravě Martinově o celkové ploše 529m², které jsou umístěny v uzavřeném areálu. Prostory jsou členěné na různé části, z toho část prostor je možné využít jako dílny a sklady a druhou část jako kanceláře (zázemí firmy).Případně se dá dílenský prostor ještě různě zvětšit stavebními úpravami. Pro dílenskou část je upraven přístup přes vysoká vrata, která umožňují vjezd i pro nákladní vozidla. Součásti prostor je také kuchyňka a veškeré sociální zázemí. Přesný popis rozložení prostor je vyobrazen na půdorysu, který je součásti foto. Je zde možné využítí el. energie 230, 400V. V prostorech je také přípojka vody. El. energie a také voda mají samostatné měření. Před budovou je také dostatek odstavné a parkovací plochy. Cena za pronájem je ve výši 36.000.- Kč bez DPH/měsíc. Prostory jsou po domluvě ihned volné. Majitel požaduje kauci ve výši 1 měsíčního nájmu + provize RK ve výši taktéž 1 měsíčního nájmu. Ev. číslo: 618657. Energetický štítek: G
Martinovská, Martinov, Ostrava, Ostrava-město
36 000 Kč
14. 10. 2018
Vícebyty-k-pronajmuti-levne.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu dvoupatrovou komerční budovu o dispozici 6+1 a rozloze 255m2. V přízemí se nachází kuchyň a dvě místnosti, od přízemí do prvního patra vedou nádherná mramorové schody a prvnímu patru náleží 4 místnosti, samozřejmostí je také samostatné WC pro každé podlaží. Před objektem jsou k dispozici 2 parkovací místa. Budova je kompletně podsklepená. Objekt je nyní ve stádiu dokončování kompletní rekonstrukce, chybí dodělat už jen kovaný plot, podlahy a kamerový systém. Garáž není součásti pronájmu, nájemné je bez energií a vody. Dům je vhodný pro ordinaci lékaře a nebo zřízení kanceláří. Fotografie interiéru budou předělány po dokončení prací.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,ulice Klínová
340 m²
30 000 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu lukrativní a velmi levné komerční prostory pro víceúčelové využití jako je zejména výdejní sklad, lehčí výroba nebo klasický sklad. Budova se nachází na žádaném a viditelném místě téměř v centru města s dobrou infrastrukturou, parkovacím stáním, velkou manipulační plochou a perfektním napojením na dálnici. Prostory mají vlastní sociální zázemí, šatny, kancelář a jsou v suterénu s okny. Energie se hradí na základě vlastních měřidel, kdy platíte pouze za vlastní spotřebu. Do prostor je přístup přes zastřešenou rampu s velkým nákladním výtahem, který se téměř nevyužívá a sloužil by převážně pro nájemce. Prostory lze do budoucna rozšířit. Prostory si lze upravit dle vlastních požadavků. Kontaktujte nás a rádi si s Vámi domluvíme osobní prohlídku. Jsme přímí vlastníci, proto neplatíte žádnou provizi!
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Cihelní
694 m²
20 126 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu sklepní prostory v atraktivní nemovitosti v centru města Ostravy. Prostory jsou rozděleny na zasedací místnost a prostor open space, jehož součástí je vybavená kuchyňka. Součástí prostor je sociální zázemí. Dostupnost: výtah, nebo schodiště.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Bankovní
150 m²
8 000 Kč
13. 2. 2018
Vícevideobydleni.cz
Stížnost
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu komerční prostor na reprezentativní adrese v budově Českého rozhlasu Ostrava, Dr. Šmerala 6. Jedná se o přibližně 29 m2 kancelářského prostoru. Prostory jsou vytápěné, možnost odvozu a zneškodnění odpadků, úklid společných prostor a telefonní linky. Ukazatel energetické náročnosti, dle PENB je nehospodárná budova – E.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Dr. Šmerala
28 m²
2 682 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem kanceláře o výměře 49 m2, situované v přízemí nově zrekonstruované budovy. Kancelář je vybavena novými laminátovými podlahami a je nově vymalovaná. V celé budově je zavedena WiFi, wifi je již v ceně nájmu, stejně jako spotřeba elektrické energie, vody a tepla. Před budovou je nově vybudované parkoviště pro nájemníky a jejich zákazníky. Celý areál je oplocen, zabezpečen kamerovým systémem a střežen bezpečnostní agenturou s vrátnicí. Kancelář je vhodná jako kancelář, nebo i jako sklad, nebo pro drobnou výrobu. Dostupnost pouze 5 minut jízdy do centra Ostravy.
Československé armády, Slezská Ostrava, Ostrava, Ostrava-město
9 800 Kč
7. 10. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu samostatné kancelářské podlaží o celkové výměře 270 m2. Podlaží je uspořádáno do několika sekcí o velikostech od 53 do 70 m2. Jednotlivé kanceláře mají vým: 69 m2, 54 m2, 52 m2 32 m2 a 15 m2. K dispozici je vzduchotechnika, prostory jsou zasíťované. Budova je vybavena výtahem, prostory mají samostatné sociální zázemí. Budova je ve velmi dobrém stavu, prostory jsou udržované. Nyní jsou ještě prostory pronajaty dlouhodobým nájemcem (call centrum), volné budou od 1.6. Následně budou upraveny a vymalovány na náklady vlastníka. Velmi pěkné, světlé prostory na atraktivním náměstí v centru města. Dostupnost MHD a veškerých služeb v místě. Doporučuji.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Antonína Macka
270 m²
54 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme k pronájmu kanceláře o ploše 18-20 m2 a násobky této výměry (skeletová konstrukce umožňující vnitřní úpravy jednotlivých kanceláří....) v administrativní budově se nachází kanceláře a ordinace obvodních a zubních lékařů. Kanceláře je možné pronajmout nezařízené i zařízené na přání klientů. Budova má vlastní parkoviště pro více jak 120 automobilů. Služby jsou placeny paušální částkou. V ceně služeb parkoviště, vytápění, elektřina, vodné-stočné, vysokorychlostní internet po strukturované kabeláži nebo wi-fi, úklid, provoz recepce od 8:00 do 18:00, výtahy, běžná údržba. Výborná dostupnost automobilem, přímo před budovou zastávka MHD.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Štramberská
18 m²
60 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Budova bývalého učiliště leží u hutního podniku Arcelor Mittal, s dobrou dopravní dostupností pro osobní dopravu a MHD – tramvaje a autobusy. Budova má čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží, na každé straně budovy je prostorné schodiště. K pronájmu jsou prostory ve všech čtyřech podlažích – převážně učebny a kabinety s kompletním sociálním zázemím pro 2.000 žáků. Je možné pronajmout pouze část budovy dle požadavků nájemce, rozdělení budovy se vstupy pouze pro jednotlivé nájemce zajistí majitel na své náklady. Na každém patře je množství učeben – 10 až 12, dále velký počet kabinetů, kanceláří, rekonstruované soc. zázemí pro žáky a učitele, úklidové a technické místnosti atd. Vytápění ústřední dálkové.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Vratimovská
500 m²
18 750 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu samostatné podlaží kancelářských prostor. Celková výměra prostor je 360 m2. Kanceláře jsou tvořeny komfortní plochou typu open space o výměře 183 m2, dále pak 2 prostornými kancelářemi (28 , 53 m2). Součástí prostor je kuchyňka, dámské, pánské WC, úklidová místnost. K dispozici je také soc. zázemí na chodbě. Výhled z prostor je přímo na Masarykovo náměstí. Prostory se nacházejí v udržovaném domě s výtahem. V bezprostřední blízkosti domu je umístěno prostorné parkoviště. Prostory lze na základě dohody upravit dle zadání a požadavků nájemce. Vybavenost: vzduchotechnika, EPS, internet-optika.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Masarykovo náměstí
400 m²
66 667 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory s výměrou 18 - 20 m2, s možností pronájmu více samostatných kanceláří, nebo jednotlivých celků - zde s rozdělením na prostorově vymezená pracoviště a místnosti, dle přání klienta. Objekt s výtahem, klimatizací, samostatné měření el. energie. Cena dohodou dle výměry pronajaté plochy a dle doby pronájmu. Současně je zde možnost pronájmu zasedacích místností a skladových prostor - snížená sazba za m2. Parkování zajištěno přímo u objektu až 60 parkovacích míst, možnost dopravy MHD - ano, stravování a obchody v místě. Určeno pro obchodní firmy, poradenské společnosti, lékaře, právníky, kadeřnictví, projektanty, provozování bistra - občerstvení a jiné obdobné služby. Více informací u makléře, doporučujeme prohlídku - termín je nutno dohodnout předem.
Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava-město
150 Kč
9. 10. 2018
Vícerodinnedomyvbrne.cz
Stížnost
Exkluzivně nabízíme k pronájmu výrobně skladovací prostory včetně sociálního zázemí v Ostravě –Třebovicích - cca 150 m2, ale je možno pronajmout i po jednotlivých funkčních částech - cca 80 Kč/m2. Prostory jsou vhodné k drobné řemeslné výrobě, stavební výrobě, ke skladování, jako výdejní místo e-schopu, garážování vozidel, možno využít sociálního zařízení a sprch. Nabízené prostory jsou v přízemí, manipulační zpevněná plocha(zámková dlažba) je vhodná pro parkování vozidel a manipulační prostor. Budova nabízí i podkrovní prostory určené ke skladování jako např. archiv písemností - cca 470 m2. Areál je kompletně oplocen s uzamykatelnou vjezdovou bránou, napojen na veškeré inženýrské sítě.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Gudrichova
150 m²
80 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem nezařízeného nebytového prostoru, který se nachází v centru města na ulici 30.dubna v těsné blízkosti tramvajové zastávky hotelový dům Jindřich. Prostor se dá využít buď jako kancelář, sklad nebo obchodní místo. Výměra prostoru je 33 m2 + zázemí se sociálním zařízením 10 m2. Parkování přímo u domu. Volné ihned. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
30. dubna, Moravská Ostrava, Ostrava-město,RealityMIX
7 000 Kč
10. 10. 2018
Vícerealitymix.centrum.cz
Stížnost
Pronájem Nabízíme k pronájmu kancelář v bankovní budově o výměře ,včetně společných prostor, 29,5 m2 v centru Ostravy, možnost parkování (Masarykovo náměstí). Kancelář se nachází v 5. patře, výtah, WC, sprcha. Bez provize RK. Požadujeme kauci ve výši měsíčního nájmu.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
29 m²
2 200 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Exkluzivně nabízím pronájem komerčního cihlového dvoupatrového objektu o užitné ploše 514 m2 v žádané lokalitě – Ostrava Mariánské Hory ul. Slévárenská 13. Objekt je po celkové rekonstrukci s kompletně novou elektroinstalací, novými okny, částečně zateplenou fasádou, se zrekonstruovaným sociálním zázemím ve všech patrech. Přízemí je rozděleno na dva samostatné provozní celky z nichž každý má 91 m2. Přízemí tedy o celkové ploše 186 m2 má velkou prodejnu, 4x kanceláře a 2x sociální zázemí. První patro je také rozděleno na dva samostatné provozní celky z nichž každý má 91 m2. V prvním patře tedy o celkové ploše 186 m2 jsou 4x kanceláře, 1x samostatně plně vybavená kuchyň a 2x sociální zázemí. Druhé patro je pouze jeden samostatný celek o velikosti 142 m2 a je možné ho využít jako kanceláře, popř. pro účely přechodného bydlení. Tento prostor má 5 místností, 1x samostatnou plně vybavenou kuchyň, 2x sociální zázemí se sprchovým koutem. Celý objekt je podsklepený a je vytápěn elektřinou - přímotopy, v každém patře jsou také plně funkční krbová kamna. Vstup do objektu je přes dveře s kódovaným zabezpečením. V objektu může zůstat vybavení dle dohody s majitelem. Parkování je možné v zabezpečeném dvoře. Součástí pozemku je i samostatně stojící domek , který je možné využít jako garáž, popř. technické zázemí. Rozměry pozemku 25×23m. Celý pozemek je oplocen. Příjezd po obecní asfaltové komunikaci. Cena pronájmu samostatného celku je 10.000 Kč/měsíc bez DPH + elektřina a voda. Celý objekt lze také pronajmout za 60.000 Kč/měsíc bez DPH + elektřina a voda. GPS souřadnice 49°49'34.6"N 18°15'24.3"E (49.826279, 18.256753)
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,ulice Slévárenská
514 m²
10 000 Kč
16. 10. 2018
Vícevitio.cz
Stížnost
Nabízíme k pronájmu krajní garáž po rekonstrukci u bytového domu na adrese Bohumínská 397/134 s dobrou dostupností z centra města. Vrata jsou plechová křídlová, opatřena zámkem a kladkou. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.
Ostrava,Bohumínská
1 500 Kč
16. 10. 2018
Vícenetrealit.cz
Stížnost
Pronájem zpevněných ploch až 15.000 m2 Nabízíme nájem zpevněné plochy o výměře max. 15.000 m2 v těsné blízkosti ulice Rudná. Plocha se nachází v oploceném areálu s ostrahou. Možnost nájmu i menší plochy. Velmi dobrá dostupnost.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město
15000 m²
150 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Nabízíme Vám k pronájmu samostatný prostor, který se nachází v přízemí nemovitosti nedaleko centra města Ostravy. Prostor je uspořádán do 6 různě propojených menších místností s chodbičkou a vlastním zadním vstupem na parkovací dvůr ( např. pro sklad). K dispozici je recepce, soc. zázemí. Prostor je vhodný např. pro drobnou výrobu se zázemím, sklad s kancelářemi, jako prostor pro poskytování služeb. Nemovitost se nachází nedaleko nemocnice Fifejdy.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Kounicova
70 m²
7 600 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Pronájem kanceláře 3 x 20m2 možno i jednotlivě, vč. sociálního zařízení v nově zrekonstruovaném administrativním centru /dříve Hutní Montáže/ v Ostravě na ul. Hrušovská. Kancelářské prostory se nacházejí v přízemí s možností vybavení kancelářským nábytkemé. Součástí kanceláří je soc. zařízení, ÚT možnost internetu a telefonu. Dostatečný počet parkovacích míst zaručuje pohodlné parkování pro uživatele i návštěvy. Při vstupu do budovy se nachází recepce s celodenním provozem. Dosah centra města Ostravy je cca 5 min. autem. MHD je taktéž cca 5 min. od administrativní budovy. Cena za nájem je 150 Kč/m2, služby 70 Kč/m2 a záloha na el. energii. Ceny jsou uvedeny bez DPH.
Moravskoslezský kraj,Ostrava,Ostrava-město,Hrušovská
20 m²
3 000 Kč
12. 10. 2018
Vícerealitypro.eu
Stížnost
Popis Nabízíme vám k pronájmu 3 samostatné, moderní, velmi atraktivní kanceláře. Kanceláře mají výměry 24 m2, 24m2 a 19,5 m2 , jsou světlé a vzájemně propojené skleněnými příčkami. Kanceláře mají k dispozici recepci, kuchyňku a sociální zázemí. Nemovitost je oplocená s parkovacím dvorem. Jedná se o nadstandardní, moderní budovu, nedaleko centra města -a přitom v klidném, příjemném prostředí. Energeticky úsporná budova s velmi dobrou dopravní dostupností. Nemovitost je zabezpečená. Výkonný, rychlý internet. Dvě parkovací místa jsou zahrnuta v ceně nájemného.
Hrušovská, Moravská Ostrava, Ostrava, Ostrava-město
15 000 Kč
10. 10. 2018
Vícepozemkynaprodejbrno.cz
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více