Stížnost
4 000 Kč

Pronájem zahrady

Bílovice nad Svitavou (okres Brno-venkov)
Dlouhodobý pronájem rovinatého zatravněného pozemku o rozloze 1000 m2 v Bílovicích nad Svitavou. Pozemek slouží pro účely podnikání, zahradničení, uložení nebo uskladnění různého materiálu, odstavení vozidel, přívěsů nebo karavanů. Majitel si nepřeje na pozemku chov zvířat! ( důvod - sousedé ). Je zde možnost elektrického připojení, voda zde k dispozici není, nutné vyvést na své náklady. Volný ihned. Cena/měs. bude dohodou stanovena buď jednotlivě za každé odstavené vozidlo, nebo určena plošně k užívání celého pozemku. Volný ihned.
Stížnost
2 500 000 Kč

Nájemní dům na prodej, Bílovice

Bílovice,Uherské Hradiště
ŠANCE PRO VAŠÍ INVESTICI. Se svolením majitele nabízíme k prodeji bytový dům v malebné obci BÍLOVICE u Uherského Hradiště na Slovácku. Na dům je zpracována studie proveditelnosti Objekt je určen k individuálnímu bydlení. Provedení 8 bytových jednotek ve složení: 1NP – 1+1; 2+1; 3+kk. 2NP – 1+1; 2+1; 3+kk 3NP – 2+1; 1+kk. Celková plocha pozemku 1.812 m . Zastavěná plocha i s nádvořím 566 m . U objektu je nová střecha a je na počátku rozsáhlé rekonstrukce. K objektu náleží velký pozemek s možností dalšího využití. Umístění je nedaleko centra obce při hlavní komunikaci. V obci je kompletní občanská vybavenost. Pravidelná dostupnost z obce do Uherského Hradiště (8 km) a Zlína (19 km) autobusovou dopravou. Objekt je napojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je plně plynofikován a napojen na elektrickou energii. Zájemcům zašleme video prohlídku skutečného stavu vnitřního prostoru s fotodokumentací. Nutná prohlídka objektu.
Oblíbené dotazy
Přihlásit se k odběru novinek k Vašemu vyhledávání:
Bílovice, Podnikatelské pronájem
V Flatfy používáme cookies pro zlepšení kvality Vašeho prohlížení internetu. Využíváním našich služeb souhlasíte s používáním cookies.Zjistit více