Přenecháme pronájem zahrady / pozemku v nádherném prostředí brdských lesů v osadě Chouzavá (bez odstupného). Pozemek má cca 1 800 m2, je umístěn přímo u lesa, má přípojku elektřiny, zdroj vody na pozemku není (možno řešit nádrží na dešťovou vodu, případně dohodou se sousedy). Majitel na pozemek dovolí umístit přívěs, maringotku, jurtu, mobilheim či cokoliv jiného, co není trvale spojeno se zemí a lze později smadno odstěhovat (cokoliv, co nevyžaduje žádné papírování kolem). Nájemné činí 2 000 Kč / měsíc a nájem je možný cca na 6 - 9 let dle dohody. Osada Chouzavá leží cca 2km od dálnice, od které vede velmi dobře celoročně sjízdná silnice až k pozemku (část obyvatel Chouzavé tam bydlí trvale), místo je od dálnice odhlučněno lesy, je tam božský klid. Procházkou lesem cca 2 km je dostupný velký rybník na koupání a rybaření na kraji Voznic, na opačnou stranu přes kopec je vesnice Kytín s nově otevřeným pivovarem, milou Kovárnou pro radost a obchůdkem. Od pozemku na kteroukoli stranu je příležitost s nádherné procházce, kolem jsou chráněná území. Pro víc informací a dotazy pište na *** .
Kytín
1800 m²
2 000
29. 3. 2017
Vícehyperinzerce.cz
Exkluzivně nabízíme k pronájmu byt v novostavbě rodinného domu v krásné a klidné lokalitě Chouzavá/Kytín s možností využívání vlastní zahrady. Vhodné pro klienty vyhledávající bydlení v přírodě avšak nedaleko Prahy (20 min). Rodinný dům o celkové podlahové ploše 47 m2 a dispozici 2+kk má vlastní vstup, v přízemí obývací pokoj + vybavený kuchyňský kout 19 m2, novou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou 4,50 m2. Po dřevěném schodišti je vstup do podkrovní obytné místnosti o velikosti 23,50 m2. Nové vybavení v celém domě (kuchyňská linka se spotřebiči, podlahová krytina - plovoucí laminátová, dlažba, plastová okna včetně interiérových žaluzií, nové dveře). Vytápění RD elektřinou a krbovými kamny, ohřev TUV bojlerem. Parkování zajištěno na pozemku. Nájemné 12.000,- Kč + zálohy na služby a energie cca 1.000,- Kč.Vratná kauce ve výši dvou nájmů. Rezervační záloha ve výši jednoho nájmu (+21% DPH), po podpisu nájemní smlouvy zúčtovaná jako provize RK. K dispozici ihned. Vstřícní majitelé. Doporučuji prohlídku. Pro více informací a prohlídku neváhejte kontaktovat makléřku pro Mníšek pod Brdy a okolí Zdeňku Benešovou Poplatky a služby: 1000.
Voznice, Příbram
2 pokoje
12 000
27. 4. 2018
Vícerestauracekpronajmuti.cz
We at Flatfy use cookies to improve quality of your overall browsing experience. By using our services you agree to our use of cookies.Learn more